Casting, potrzebna pomoc z kijem

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post, choć forum odwiedzam już od dłuuuuugiego czasu ;-)
Wracając do tematu posta, mam poważne postanowienie "ruszyć" z metodą castingową. Teraz trochę się oczytałem, również na forum. Wiem jakie błędy popełniałem i jakie pewnie jeszcze będę popełniał w przyszłości. 
Jeśli chodzi o sprzęt - multika już mam (Jaxon casting express, niskoprofilowy), ale leżał biedny odłogiem od dłuższego czasu (pierwszy kontakt z tym sprzętem raczej nie przebiegał zbyt przyjemnie). Teraz brakuje tylko kija, niestety nie mam zbyt dużego budżetu, szukam czegoś w okolicach 100-150 zł. Przejrzałem pierdylion stron i znalazłem mnóstwo sprzętu ale poza moim obecnym zasięgiem finansowym. W moim przedziale znalazłem tylko sprzęt Jaxona (Inspiral Casting Medium Spin i Pereus Spin), ale już się naczytałem że na początek to raczej kiepski wybór.
Liczę na pomoc ze strony bardziej doświadczonych kolegów "po kiju", a może ktoś chce się rozstać z kijem który by się nadawał do moich potrzeb?
Pzdr ;)
Draq


Jakie cw potrzebujesz? Widziałem na allegro kiedyś używkę Dragon Silver 10-35g i Dragon Destiny cast. Cena nie przekraczała 150zł. Ale były długie bo 2,40m. Ja preferuję krótki takie 1,8-2m max. Ale jak Tobie przypasuje dłuższy to poszukać na allegro w zakończonych i pisać do sprzedawcy może jeszcze aktualne. O ile pamiętam nie było ofert. (2012/09/06 21:09)

rafal05


Przyłączę się do tematu. Używa ktoś z was wędek cast. Jaxona ? Wiem, że ta firma ma słabą opinię, lecz czasem jakiś model może nie być taki zły.. (2012/09/07 09:34)

ShadowZippoFan


Witam ponownie ;) trochę odgrzeję temat. W procesie "selekcji" znalazłem 3 kije i mam pytanie czy ktoś miał/ma z nimi do czynienia:

1. Robinson power stick Hi-speed cast 270cm
2. Konger Virago Jerk Cast 195cm
3. Mikado Mikazuki Jerk Cast 210cm

i czy któryś z nich nadaje się do moich celów (zaprzyjaźnianie sie z metodą castingową ;) )?

Pzdr (2012/09/13 19:50)