Carbomaxx czy Carbomaxx team ?

/ 7 odpowiedzi
Witam mój kolega chce sobie kupic wedke i poprosił mnie o pomoc. Nie ma za dużo kasy dlatego poleciłem mu Konger carbomaxx 3.60 3lbs Wszystko ładnie ale on znalazł carbomaxx i taka z dopiskiem team ale szczerze mówiąc nie wiem jaka jest pomiędzy nimi różnica dlatego proszę was o pomoc :)
giteck


Witam, zajrzyj tutaj, może coś pomoże    http://www.konger.pl/pl/start/katalog (2012/03/07 15:45)

radi76


Ja w tym roku zakupiłem sobie dwa feedery konger carbomaxx team 360 cw150g.Boję sie że troszkę za dużo i będą za sztywne na jezioro.Co o tym sądzicie będę widział brania? Dodam że dokupiłem sobie osobno delikatniejsze szczytówki.Prosze o odpowiedź doświadczonych wędkarzy feederowców bo nie mogę po nocach spać;). Z góry dziękuje za odpowiedź (2012/03/07 16:27)

erykom


Ja w tym roku zakupiłem sobie dwa feedery konger carbomaxx team 360 cw150g.Boję sie że troszkę za dużo i będą za sztywne na jezioro.Co o tym sądzicie będę widział brania? Dodam że dokupiłem sobie osobno delikatniejsze szczytówki.Prosze o odpowiedź doświadczonych wędkarzy feederowców bo nie mogę po nocach spać;). Z góry dziękuje za odpowiedź

kolego posiadam kije Konger Carbomaxx Heavy feeder 50-150 3,6m i widze nawet na nim  najmniejsze brania ryb,łowie na odrze... (2012/03/07 17:05)

Przemo-77


Proponuje zdecydowanie serię carbomaxx ( porównywałem obie serie osobiście). Seria carbomaxx team jest zubożałą wersją serii carbomaxx. Carbomaxx jest lepsze zarówno pod względem estetycznym jaki użytkowym. To oczywiście moje odczucia. Mam carbomaxx heavy feeder  360/150 i będę nim łapał w tym roku sandacze. Carbomaxx w swojej cenie to najlepszy wybór.
Jakby kolega dostukał grosza to polecam serię Arcus. (2012/03/07 17:07)

Przemo-77


W zeszłym sezonie łowiłem na Wiśle wędką Konger Carbomaxx Heavy Feeder i wkurzały mnie brania drobnicy: uklejek, jazgarzy i innych drobnych rybek. Brania te zauważałem na najsztywniejszej szczytówce. Braniem było pojedyncze pyknięcie i potem ultra leciutkie szarpanie. Myślę że na odpowiedniej szczytówce wszystko będzie grało. (2012/03/07 17:12)

endriu1994


To dziwne ale seria team jest droższa nie jestem wyznawcą teorii droższe = lepsze
ale jeżeli to uboższa wersja to dlaczego jest droższa ?? :D (2012/03/07 17:46)

radi76


Dzięki koledzy za odpowiedzi w sprawie tych moich feederów.Trochę sie uspokoiłem no ale i tak z niecierpliwością czekam na zejście lodu z jezior abym sam sie przekonał czy naprawdę nie za bardzo sie pospieszyłem z wyborem tych feederów.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. (2012/03/07 18:23)