Całkowity brak brań

/ 8 odpowiedzi

Chciałbym podzielić się z wami historia ,która mnie trochę zawstydza. Dnia 08.09.2013 zostałem odwieziony przez swoja narzeczoną nad Wisłę na ryby. Narzeczona odjechała i pożegnała mnie słowami jakimi wszyscy znacie "Bez ryb nie wracaj do domu!". Wiedziałem że robi sobie ze mnie żarty , ale chcąc jej udowodnić  , że tym razem nie wrócę o kiju poszedłem obłowić pierwszą główkę. Oczywiście przed rozpoczęciem wędkowania postanowiłem najpierw wypić ukryte w plecaku piwko . Po wypiciu wszedłem na główkę i zacząłem ją obławiać. Po parunastu minutach rzucania , zmianach przynęt i obrotówce na drzewie postanowiłem pójść na drugą główkę. Na drugiej główce także podobna sytuacja z tym , że następna obrotówka nie została na drzewie , a w głowie słowa i mina narzeczonej. W myślach powiedziałem , że tutaj też ryba " NIE BRA" i poszedłem na trzecią główkę. Na wyżej wspomnianej ostrodze rzecznej zapowiadało się dobrze. Boleń " Chodził jak kuna w zbożu" a i okonek gonił drobnicę. Obłowiłem główkę od dołu do góry , z boku i też z plaży. Tego dnia ryba nie chciała współpracować , ale nie poddając się poszedłem na następną ostrogę . Tutaj tez bez rewelacji i oczywiście nic nie złapałem. Minęło ponad trzy godziny nie długo ma przyjechać po mnie kobieta a ja nadal bez ryby. Zacząłem się cofać w miejsce umówionego miejsca , zatrzymując się jeszcze raz na pierwszej główce. Rzucając jeszcze parę razy uświadomiłem sobie , że dzisiaj po raz kolejny dam jej powód do satysfakcji , wracając bez ryby. Nagle dzwoni telefon. Narzeczona pyta się gdzie jestem , odpowiedziałem  że na pierwszej główce . Po 5 minutach już była u mnie oczywiście kpiąc ze mnie ,że znowu NIC NIE MASZ. Nagle , ku mojemu zdziwieniu proponuje mi żebyśmy jeszcze troszkę połapali bo ona na pewno coś złapie . Rozłożyłem jej moją awaryjną wędkę  , na której zamontowałem kołowrotek firmy Daiwa  Sweepfire X 2550 , który wygrałem w poprzednim konkursie . To był jego pierwszy test . Poszliśmy na drugą główkę . Ja stanąłem w górnej części główki obławiając ją , a narzeczona z plaży rzucała gdzie popadnie.W 6 czy 7 rzucie nagle rozlega się krzyk... "AAA  kochanie coś ciągnę , pomóż ". Szybko przybywając z pomocą mojej ukochanej , patrze a na brzegu wylądował mały okonek. Ja zszokowany , narzeczona podekscytowana złowieniem ryby mówi , że muszę zacząć z nią jeździć na ryby bo ona nauczy mnie jak się to robi . Szybkie udokumentowanie złowionej ryby i wraca okonek do swojego domku. Wracając do samochodu narzeczona nie skro miła od docinek podważając moje umiejętności wędkarskie . Tak kończy się moja następna jak że udana przygoda wędkarska , której morał jest taki  , że facet bez kobiety jest jak kołowrotek bez żyłki ;-) .


ryukon1975


Nawet nie będę próbował domyśleć się o co w tej historyjce chodzi, :)) (2013/09/09 20:44)

ryukon1975


Teraz już wiem że to materiał na konkurs. Wszystko jasne.:) (2013/09/09 21:51)

rysiek38


Ja po moich ostatnich doświadczeniach powiedział bym raczej że facet bez kobiety jest jak kołowrotek co nie wciąga żyłki pod rolke (2013/09/09 22:08)

kiesiak53


A na ile wędek się łowiło? (2013/09/13 23:21)

ryukon1975


A na ile wędek się łowiło?


 

 

 

 

Mam tylko 15 więc na więcej nigdy nie łowie.

(2013/09/14 07:21)