Zaloguj się do konta

Bytyń Wielki

utworzono: 2009/03/17 14:10
AKAY

Witam wszystkich kolegów mam prośbę prosił bym o troszkę informacji na temat jeziora Bytyń Wielki mam zamiar się tam wybrać. Chcę łowić na spławik i grunt prosił bym o wskazanie dobrych miejsc. Mam jeszcze jedno pytanko dotyczące tego jeziorka jestem członkiem okręgu PZW Piła w wykazie naszego okręgu nie znalazłem jeziora Bytyń Wielki ? a w opisie łowiska na wędkuje.pl jest podane że to okręg Piła co mnie nie dziwi bo to żabi skok od Piły !!! [2009-03-17 14:10]

certa111

mój dobry znajomy jeździ na te jezioro i przywozi leszczyki wielkości 20-25cm...
co prawda nie jestem zwolennikiem zabierania ryb ale nie też nie zabraniam...
oczywiście możesz jechać nate jezioro poniewarz nalerzy do wód nizinnych i te okrgi mają podpisaną między sobą "pisemko" dzięki któremu możemy z okręgu pilskiego wędkować na tych jeziorach(w wałczu są dwa :) )
pozdrawiam certa111 [2009-10-29 18:13]

uklejka

Kolego, wejdz na stronę koła Lubmor tam kol., maksymilian 42 dokładnie opisał to jezioro.
Nawiasem mówiąc jezioro to nie jest w gestii okręgu pilskiego, tylko zakładu rybackiego Wałcz. [2009-10-29 20:17]

Koledzy-jezioro Bytyń Wielki jest dzierżawione przez Zakład Rybacki Spółka Jawna Wałcz ul.Bracka 1.Tam też należy zasięgnąć informacji dotyczących warunków wędkowania na tym akwenie.Żadne porozumienia w tym względzie nie mają znaczenia.Nawiasem mówiąc zawierane porozumienia o których wspominacie są sprzeczne z przepisem Statutu PZW paragraf 13 pkt 5 oraz paragraf 1 pkt 1 RAPR. [2009-10-30 08:11]