Byczeń - nowa żwirownia

/ 7 odpowiedzi

Witam kolegów, mam pytanie :)

Jadąc z Byczenia W stronę Topoli drogą 832, to po lewej stronie jest jakieś nowe wyrobisko żwirowe. Czy ktoś z was wie coś więcej na temat tej żwirowni  (do kogo należy lub kiedy będzie udostępniony dla wędkarzy i czy w ogóle będzie dostępny). W internecie nic na ten temat nie ma więc liczę na wasze wypowiedzi.

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

grzesiek35

Odświeżam i licze też na jakieś wiadomości. (2013/02/13 18:24)

jezior181179

zwirowni albo ktos dzierzawi nie pamietam ,ale napewno nie pzw i wiem ze juz wpuszczali rybe (2013/02/13 18:36)

speedy3457

To coś w tym musi być, bowiem jest taka nowa aplikacja na iphony, która się nazywa "ryboszukacz" dziwna nazwa ale posiada zbiór wszystkich polskich łowisk i między innymi jest tam też ta żwirownia pod nazwą "Wyrobisko żwirowe Byczeń" a właścicielem tego zbiornika jest PZW Wałbrzych i dlatego mnie to zaintrygowało i chciałem się coś więcej dowiedzieć na ten temat.Dla zainteresowanych https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.japps.ryboszukacz koszt to tylko 3,-Wynika z tego że trzeba zadzwonić do PZW i się dowiedzieć ale gdyby ktoś miał większy zakres wiedzy na ten temat to proszę o info.
Pozdrawiam :))) (2013/02/13 20:17)

grzesiek35

W Ryboszukaczu jest błąd. To jest woda prywatna,podobno w br będzie oddana do użytku,ale to podobno. Tak się dowiedziałem telefonicznie od goscia co tym zarzadza.Pozdrawiam (2013/02/15 14:06)

speedy3457

Dzięki, to właśnie chciałem wiedzieć :)))
Pozdrawiam :) (2013/02/16 13:58)

mkochano87

i jak sprawa z tym właścicielem wygląda?  kto nim jest ? jakiś numer telefonu posiadacie już?

z góry dzięki! (2013/02/25 12:00)