Butla gazowa podwieszana.

/ 6 odpowiedzi
Cześć. Szukam butli gazowej podwieszanej do samochodu osobowego, o pojemności 60 l.
Obecnie mam butle gazową holenderską która właśnie wychodzi.

Nie stać mnie na wymianę jej na nową Polską, bo nie pasuje wielozawór. Dlatego szukam coś po okazyjnej cenie.
Najlepiej bym kupił holenderke z papierami, ale jej znaleźć nie mogę. A szukałem na allegro i tablicy. I nie wiem gdzie jeszcze poszukać mogę.
Mam mało czasu, bo za miesiąc przegląd auta. Jak nie zarejestruję, to nie będę mógł jeździć do pracy i ja stracę...

Kupił bym używkę z osprzętem, i papierami, ważną jeszcze przez co najmniej 5 lat.

No chyba że nowa polską z wielozaworem i zaworem do tankowania, w przystępnej cenie.

Wiem że można znaleźć, ale mi to jakoś nie wychodzi...

dzięki za każdą ofertę...

89krzysztof


To może napisz na forum motoryzacyjnym, a nie wędkarskim? (2014/07/13 10:39)

Artur z Ketrzyna


To może napisz na forum motoryzacyjnym, a nie wędkarskim?

Sory, to pokój Hydepak/samochody motocykle?
To chyba dobrze piszę?

Wędkarze nie tylko wędkowanie się zajmują, a pokój też odpowiedni wybrałem... (2014/07/13 22:42)

Roxola


Przecież dobrze Krzysztof doradził.Gdyby moja praca od tego zależała, czy będę mogła własnym autem do niej dojechać,to w bardziej tematycznym miejscu bym szukała pomocy niż forum wędkarskie....żartów nie ma w tak poważnej sprawie. (2014/07/13 23:44)

JKarp


http://lpg-forum.pl/JK (2014/07/14 07:30)

Artur z Ketrzyna


Roxola, zgadzam się z tobą.
Z tym że na tym forum zaobserwowałem ostatnio tendencje do krytyki, kpin. Dlatego tak odpisałem. Tym bardziej że i w innym poście też podobnie ktoś napisał.

Dlaczego, pisze tu też. Bo są tu jednak osoby które umieją w różnych sprawach pomóc. I wśród wedkarzy są mechanicy, jak i posiadacze samochodów z LPG. No i umiem się wiarę tu poruszać... (inne fora są dla mnie nie za bardzo czytelne)

Oczywiście skorzystałem z podpowiedzi JK. I tam się zalogowałem i napisałem... (2014/07/14 09:19)