Bukówka - zakaz wjazdu samochodami

/ 56 odpowiedzi
tomekxpl


pan ze strazy rybackiej czuje sie tutaj jak szeryf i wali mandaty w sumie bezprawnie bo jaka ma podstawe do wypisywania mandatow ??? miejscowym wali po 100 zl a ludzią z Wałbrzycha po 250 PLN. Podejrzewam ze ktos go wkoncu za to rozliczy. A ta smieszna kamera co monitoruje tez jest bezprawnie !!! to sposob na naganianie klientow by placili za parkingi po drugiej stronie obiektu !!! to sprzeczne z prawem wodnym ktore jasno mowi o mozliwosci wypoczynku nad woda celem uprawiania sportu czy rekreacji.

Niezaplace na przyszly rok ani grosza i na ryby bede jezdzil do Czech albo na dzikie stawy !!!
(2013/08/05 16:56)

JKarp


CześćNiestety ale jest na stronie ogłoszenie:http://www.lubawka.net.pl/news/article/samorzd-i-urzd/4/91
Żeby było jasne - jestem jak najbardziej przeciwny takim praktykom. Początkowo wydawało się, że cała akcja wymierzona jest jakby w śmieciarzy ale obserwując tu i ówdzie wpisy dotyczące Bukówki dochodzę do wniosku, że ta kamera i te mandaty to erzac fotoradaru mającego podreperować budżet gminy. Poza tym gdzieś wyczytałem, że Bukówka to woda RZGW więc o co kaman z tą strażą rybacką bo wydaje mi się, że SSR działa tylko na wodach PZW.Zainteresowanym polecam sprawdzenie tej wiadomości i być może rozliczenie odpowiednich ludzi za swoje działania.
JK (2013/08/05 17:16)

jarekk


Cześć ...gdzieś wyczytałem, że Bukówka to woda RZGW więc o co kaman z tą strażą rybacką bo wydaje mi się, że SSR działa tylko na wodach PZW.Zainteresowanym polecam sprawdzenie tej wiadomości i być może rozliczenie odpowiednich ludzi za swoje działania.
JK


PZW jest dzierżawcą Bukówki, to obwód rybacki. (2013/08/07 12:25)

osa12


Wód RZGW nie udostępnia się na zasadach umów dzierżawy, są to innego typu umowy.

PZW na wodach obwodów rybackich (wodach płynących) nie jest dzierżawcą!

(2013/08/07 15:00)

u?ytkownik116256


pan ze strazy rybackiej czuje sie tutaj jak szeryf i wali mandaty w sumie bezprawnie bo jaka ma podstawe do wypisywania mandatow ??? miejscowym wali po 100 zl a ludzią z Wałbrzycha po 250 PLN. Podejrzewam ze ktos go wkoncu za to rozliczy. A ta smieszna kamera co monitoruje tez jest bezprawnie !!! to sposob na naganianie klientow by placili za parkingi po drugiej stronie obiektu !!! to sprzeczne z prawem wodnym ktore jasno mowi o mozliwosci wypoczynku nad woda celem uprawiania sportu czy rekreacji.

Niezaplace na przyszly rok ani grosza i na ryby bede jezdzil do Czech albo na dzikie stawy !!!


;)

http://www.pg.gov.pl/index.php?0,821,2,685 (2013/10/02 15:30)

Artur z Ketrzyna


Wód RZGW nie udostępnia się na zasadach umów dzierżawy, są to innego typu umowy.

PZW na wodach obwodów rybackich (wodach płynących) nie jest dzierżawcą!


Obwód rybacki może składać się z rzek jezior dorzeczy itd. Ustala go właściciel wody. I zawiera umowę z innym podmiotem, czyniąc z niego jedynym uprawnionym do rybactwa na tym obwodzie rybackim...
Tak to nie jest umowa dzierżawy a o użytkowaniu... (2013/11/05 10:07)