Zaloguj się do konta

Bug okolice Kuligowa

utworzono: 2012/07/03 11:33
cienki002

Witam, Wiecie może jak przedstawia się sytuacja z braniami w okolicach Kuligowa? Nie dawno byłem tam rowerkiem i znalazłem pare fajnych miejscówek. Planuje się tam wybrać w tym tygodniu. Pozdrawiam. [2012-07-03 11:33]

dragolinmarco

Witam, Wiecie może jak przedstawia się sytuacja z braniami w okolicach Kuligowa? Nie dawno byłem tam rowerkiem i znalazłem pare fajnych miejscówek. Planuje się tam wybrać w tym tygodniu. Pozdrawiam.

dołączam się do pytania ????
[2012-07-03 14:49]

arman

Kolego, byłem tam na początku sezonu i powiem tak - bez łódki nie podchodź - no chyba, że suma chcesz upolować to ok.
Ja łowiłem z brzegu, brania jak wszędzie ostatnio bardzo słabe. Na twoim miejscu nastawiłbym się na leszcza albo płoć, krąp. Nocka - sum.
Z brzegu bardzo duży uciąg więc jak łowisz na grunt to wrzucaj 100-120g.

A tak na koniec to powiedziałbym, że są lepsze miejscówki na Bugu.

Powodzenia.
[2012-07-07 12:41]

dragolinmarco

Kolego, byłem tam na początku sezonu i powiem tak - bez łódki nie podchodź - no chyba, że suma chcesz upolować to ok.
Ja łowiłem z brzegu, brania jak wszędzie ostatnio bardzo słabe. Na twoim miejscu nastawiłbym się na leszcza albo płoć, krąp. Nocka - sum.
Z brzegu bardzo duży uciąg więc jak łowisz na grunt to wrzucaj 100-120g.

A tak na koniec to powiedziałbym, że są lepsze miejscówki na Bugu.

Powodzenia.

a gdzie kolego sa lepsze miejscowki na bugu w tych okolicach na sumiastego lub leszcza czy mowisz o slezanach moze?

pozdrawiam
[2012-07-07 22:47]

arman

Ja bym obstawił jednak Arciechów - dużo miejscówek, spokojniejsza woda a ryba jak wszędzie - nie bierze:-)
[2012-07-08 12:39]

dragolinmarco

Ja bym obstawił jednak Arciechów - dużo miejscówek, spokojniejsza woda a ryba jak wszędzie - nie bierze:-)

a jak tam z sumem i biala ryba kiedys bylem kilka razy w arciechowie i pytam sie bo mam chec pojechac w weekend pod namiot

pozdrawiam cie serdecznie

[2012-07-08 14:25]

getka

kolego byliśmy w czwartek na arciechowie i jedynie odjazd sandacza był, o 1 weszliśmy do wody popływać i ok 15 20 metrów od brzegu na głębokości ok 1,6 metra jakieś 5 cm trupów jetki jak ma co kol wiek brać??
[2012-07-08 14:26]

pawel40

witam wszystkich byłem tydz temu na bugu w oklolcy wywłoka zdrój pare krąpi złapałem na feddera a kumplowi poszedł leszcz ładny w nurt zanety były platium duzy leszcz+ rzeka +glina rzeczna+klej a brały na biały + kuku
[2012-07-13 21:11]