Brynica za zaporą w Kozłowej Górze

/ 5 odpowiedzi
Witam ! Zna może ktoś z Was Brynicę zaraz za zaporą w Kozłowej Górze - jak tam i co tam jest . Z góry dzięki za podpowiedzi
berthold


szczegółów ci nie podam ale wiem że łapią tam ryby (2016/12/10 18:22)

Askan


Rysiek,nie byłem tam już ok.20 lat ale zawsze dla spławikowca to ciekawy kawałek rzeczki.Poniżej tamy jak chodziłem to zostawiałem samochód niedaleko przystanku gdzie staje autobus z Bytomia nr.700.Można też pospinningować ale dużo miejsc jest niedostępnych bo tereny prywatne.Dobre są też miejscówki gdzie wpada rzeczka od Rogożnika.Na wiosnę corocznie jeżdziłem na dopływ i rozlewiska na Niezdarze,efekty były.Teraz już nie mieszkam w Bytomiu i nie mam takich znajomych którym by się tam chciało jeżdzić,nie mam obecnie auta.Pozdrawiam (2016/12/12 08:45)

rysiek38


Dzięki za podpowiedzi, ale chcialbym wiedzieć coś na temat rybostanu,głębokosci no i czy warto uderzyć tam ze spinem  własnie teraz w grudniu bo ciągnie mnie jak jasna cholera a w ciemno jechać jak połączenia do bani - raczej bez sensu (2016/12/14 14:54)

konradv500


jak nie pojedziesz to nie zobaczysz trzeba poswiecic dzien :)) i napisz oczywiscie effekty :)) (2016/12/19 15:11)