Zaloguj się do konta

Browning Backfire 640 FD - czy ktoś posiada?

utworzono: 2009/10/06 21:09

Witam . Poszukuję informacji na temat kołowrotka BROWNING BACKFIRE 640 FD Chciałbym się zapytać czy ktoś posiada ten model oraz jak sprawuje się on przy łowieniu na spławik ? Chciałbym zestawić ten kołowrotek z wędka typu Telematch (CORMORAN MATCH MASTER XTR 4,5 M .50 g i i mocnym zestawem spławikowym :na większe ryby spokojnego żeru takie jak :lin , leszcz , karaś i wreszcie nieduże karpiszony - których w ogóle w naszych wodach nie powinno być . Stąd pytanie i prośba o informacje na temat tego modelu .Czy ten model pasuje do wędzisk o dość smukłym blanku ( np o srednicy 21 mm ) ? Jeżeli ktoś posiada ten model - to proszę o podzielenie się ze mną informacjami i spostrzeżeniami dotyczącymi ww modelu .Pozdrawiam [2009-10-06 21:09]

Jest to podobno bardzo dobry kołowrotek spławikowy ale zrezygnowałem zjego kupna . Powodem rezygnacji jest jego wysoka cena . [2009-10-29 21:21]

okonnek

Ja go mam fajnie wygląda jeszcze lepiej się sprawdza sprawdź ceny i śmiało bierz bardzo dobry serwis Browning(choć sprzęt nie awaryjny) ma tak że jak by nie patrzeć warto.
[2011-07-23 17:47]

Witam Kolegę . Zwróć na datę tego wątku - 2009 r . Mam ten kołowrotek od ok  roku i jestem zadowolony . Mam model matchowy - nie z wolnym biegiem szpuli.
[2011-07-23 19:25]

berthold

dziś nim kręciłem w sklepie ale takim z wolnym biegiem a ja chciałem do match-ówki ale jego praca jest co najmniej piękna porównywałem z robinsonem w podobnej cenie ale ten brawning zdecydowanie lepiej wykonany no i zamawiam przez allegro bo te matołki w sklepach tym się nie zajmują tylko tym szmelcem (shimano do 400) to szmelc
[2011-08-19 18:56]