Bransoletka surwiwalowa

/ 9 odpowiedzi
WitamCo sądzicie o bransoletkach surwiwalowych w wyposażeniu wędkarza?Z tego co wyczytałem jest ona zrobiona z 7 żyłek wiec jakby ktoś miał słabszy dzień i na połów zapomniał wędki (głowy :D )Wystarczy wykorzystać taka bransoletę znaleźć kijek, z kuferka na osprzęt wyciągnąć to co będzie nam potrzebne do zmontowania wędki i można oddawać się radości z łowienia :D.Oczywiście to skrajana przypadłość ale mimo wszystko uważam że tak bransoleta jest fajnym elementem wyposażania.
PozdrawiamWapwie 
 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

charonio


To tak zwany marketing szeptany i nieudolna próba reklamy jakiejś bransoletki na forum, nowy użytkownik (tygodniowy), zdjęcie produktu z logiem firmy, śmieszne.
Niestety nie ten target, komu niby potrzebna żyłka przenoszona owinięta ciasno na lince? Po tygodniu będzie już tak odkształcona, przetarta i poskręcana, że życzę powodzenia - tak się będzie to plątać, że nawet z łowieniem drobnicy może być problem. Sa filmiki jak zrobić taką samemu, z haczykiem. Jednak mało kto będzie potrzebował takiej konieczności użycia, nie widzę żadnego przypadku survivalowego w której bym tego użył, nawet w dżungli by przeżyć, są lepsze metody na połów ryb, ale nie zgodne z RAPR ;). Skoro już i tak mamy mieć przynęty w kuferku, to dlaczego nie mamy mieć szpuli z żyłką albo małej teleskopowej wędki? Bez sensu... Pozwijany kawałek żyłki na lince, już lepiej nosić przypon zrobiony samodzielnie lub kupny w kieszeni na wypadek takiego survivalu. Tu są wędkarze, a nie pseudo-gadżeciarze. (2015/05/25 14:30)

zbynio5o


Kolczyki do kompletu, idealne na koraliki. :)
 (2015/05/25 18:28)

Jakub Woś


Takie kolczyki mieć....
(2015/05/25 18:48)

Jakub Woś


a to na czerwiec specjalnie
(2015/05/25 18:51)

Mawgano


WitamCo sądzicie o bransoletkach surwiwalowych w wyposażeniu wędkarza?Z tego co wyczytałem jest ona zrobiona z 7 żyłek wiec jakby ktoś miał słabszy dzień i na połów zapomniał wędki (głowy :D )Wystarczy wykorzystać taka bransoletę znaleźć kijek, z kuferka na osprzęt wyciągnąć to co będzie nam potrzebne do zmontowania wędki i można oddawać się radości z łowienia :D.Oczywiście to skrajana przypadłość ale mimo wszystko uważam że tak bransoleta jest fajnym elementem wyposażania.
PozdrawiamWapwie 
 


Witam! Powiem tak.. Bransoleta reklamowana przez ciebie to kicz Bear'a Grylls'a po pierwsze to nie jest zrobione z żyłki tylko ze sznurka podobnego do sznurka linek spadochronowych i możesz sobie tym związać kilka belek jak szałas będziesz budować żeby ci na głowę nie padało.. i uwierz mi jak będę miał jak to nazwałeś "kuferek na osprzet" to bym musiał być jakiś nie pełno sprytny żeby zapomnieć wędki.. No ale pozdrawiam... (2015/05/25 19:33)

kedzio


Reklama dźwigną handlu. Większego kretyństwa nie widziałem. Wożę ze sobą tyle żyłek i linek, że mogę se most linowy przez rzekę przerzucić jak trzeba będzie. Każdy wędkarz ma tak samo. Więc pieśni cześć. (2015/05/26 06:01)

chocimski


są paracordowe gadżety, które nie są spod znaku BG i są dobre. np.: https://www.militaria.pl/bransoletka_paracord_z_krzesiwem_-_oliwkowa_p44652.xml
z krzesiwem. a sam paracord: "Bransoletka survivalowa wykonana z oryginalnego i wytrzymałego paracordu (7 rdzeni). Klamra wykonana z tworzywa sztucznego ABS, uniemożliwia przypadkowe rozpięcie. Po rozwinięciu otrzymujemy 3,6 m mocnej i wytrzymałej linki." (2015/06/01 12:00)

Mawgano


są paracordowe gadżety, które nie są spod znaku BG i są dobre. np.: https://www.militaria.pl/... z krzesiwem. a sam paracord: "Bransoletka survivalowa wykonana z oryginalnego i wytrzymałego paracordu (7 rdzeni). Klamra wykonana z tworzywa sztucznego ABS, uniemożliwia przypadkowe rozpięcie. Po rozwinięciu otrzymujemy 3,6 m mocnej i wytrzymałej linki."

@chocimski
A do czego mi ta linka spadochronowa na ryby?? (2015/06/19 20:41)

LeoAmator


Też się zastanawiam po co komu 3,6m linki jak można kupić na metry jeżeli ktoś potrzebuje.No chyba ,że z czystej desperacji jak nic nie skubie,ktoś będzie chciał z sobą skończyć :) (2015/06/20 00:32)