Zaloguj się do konta

Brania ryb

utworzono: 2010/06/17 12:01
karoc26

Witam wszystkich serdecznie!

W ostatnim czasie (to jest jakies 2 tygodnie) jezdze na rybki i odziwo nie moge duzo zlowic. To samo maja moi koledzy, ktorzy tez na jeden wypad lapali sporo, a teraz? Po prostu prawie w ogole nie biora. I mam pytanie, dotyczace wlasnie bran. Czy wam, innym wedkarzom tez tak przestaly brac w ostatnim czasie?
Co moze byc tego przyczyna, ze wczesniej braly jak oszalale, a teraz prawie w ogole? Czyzby te zmiany pogody, wahania temperatury i cisnienia? Czy to tak moze po tych powodziach?
Prosilbym o odpowiedzi, z gory dziekuje! :)

P.S. Moj post oczywiscie dotyczy metody splawikowej i lowienia bialych ryb.

Pozdrawiam,
Karol


[2010-06-17 12:01]

ziomek

ja mysle ze  to od whania sie temperatury i zmiany pogody oraz od cisnienia , tafla wody jest nagrzana a dno jest zimne rózna też jest temperatura  Pozdrawiam
może pomogłem :)
[2010-06-17 13:22]

Conradl

Ze mnie żaden specjalista, ale mam to samo ostatnio.Wracam bez żadnych wyników, ale nic mnie nie zatrzyma.
Już odliczam bo jutro zaraz po pracy na łowisko i do niedzieli siedzę i wędkuje. :) [2010-06-17 15:45]

majdanek

Moim zadanie to od tych wahań  temperatury na 99% ja tez tak miałem gdy sam siedziałem z 3godziny na opoczyńskim zalewie potem z wujem do Miedznej na trochę a po 2 godzinach na Drzewicę i tam wzięły dwa leszczyki.i tyle wróciłem o jakiejś 20 do Opoczna.Myślę że pomogłem:)Aa byłbym zapomniał moim zdaniem najlepsze łowisko do Drzewica  na grunt i spławik ,a na spining to chyba Miedzna . [2010-06-18 08:13]

karoc26

Dzieki wszystkim za odpowiedzi :)

A juz myslalem, ze to tylko w Opocznie tak nie biora, lecz przekonalem sie, ze tak nie jest.

Mam nadzieje, ze w najlbizszym czasie wszystko sie ustabilizuje i beda normalnie braly!


[2010-06-19 17:48]