Zaloguj się do konta

Brania na Bugu, Narwi i Zalewie Zegrzyńskim

utworzono: 2012/09/02 22:15
wuszy

Od jakiegoś czasu wędkuję na Bugu w okolicach ujścia do Narwii (Arciechów, Kuligów). Wedkarzy zawsze masa, ale wydaje mi się, że wyników u nikogo nie ma. Chodzą plotki, że to z winy jętki, której ponoć pełno w wodzi i rybki nią się obżarły. Czy jest ktoś kot zna się na tych wodach dobrze i może powiedzieć czy to prawda, czy po prostu trzeba wiedzieć gdzie i jak podejść rybkę? I na co warto się teraz nastawiać? Mnie najbardziej interesuje sum, ewentualnie sandacz, szczupak lub większa biała ryba.  [2012-09-02 22:15]

Kristof 73

Witam kolego,powiem tak że tego roku nigdzie ryba nie bierze,z tysiąc kilometrów od wiosny zrobiłem w poszukiwaniu ryby i nigdzie jej nie ma.Żadnego wpisu w rejestr nie zrobiłem jeszcze ,liczę tylko na to że szczupak na jesień wyjdzie na żer i dorwę tego cwaniaka ;) Pozdrawiam.
[2012-09-07 11:00]

Spawciu

jeśli chodzi o teraz , w przeciągu ostatnich tyg to nie wiem w weekend się dowiem

ale w czerwcu jak bylem na nockę z gruntem to leszcz 57cm i sum 50cm(malutki)
sum kolo 18 a leszcz o 24 zadzwonił :)

mowa o bugu przed łączeniem z narwią
[2012-09-07 19:31]

wuszy

i jak poszło w ten weekend? [2012-09-12 10:24]

Spawciu

niestety czas nie pozwolił na wyjazd w tamte rejony , nie mogę pomóc aktualnie
[2012-09-12 20:09]

fred88

witam, ja na Bugu wędkujęw okolicach Siemiatycz i też jak narazie kiepściutko (śpining) W ostatnią niedzielę prawie 10godzin nad wodą i ani jednego pobicia... A wody tyle że czasem wędrowałem z jednego brzegu nadrugi [2012-09-12 20:48]

tytek

Narew w okolicy Topoliny/Poddebia kiepsciutko. We wtorek na spining szczupak 56cm. z gruntu ploc 30cm. Po drugiej stronie widzialem srednio z braniami, slyszalem sporadyczne dzwonienie no i zwrocily moja uwage zachwyty wedkarzy nad piekna plocia. W niedziele ploc 25cm. W piatek 2 leszczyki po kilo. Lewa strona Narwii srednio sobie radzi. Z tego co widzialem w miejscowosci Sikory tez szalu nie ma. [2012-09-13 09:28]