Brania na Bugu, Narwi i Zalewie Zegrzyńskim

/ 6 odpowiedzi
Od jakiegoś czasu wędkuję na Bugu w okolicach ujścia do Narwii (Arciechów, Kuligów). Wedkarzy zawsze masa, ale wydaje mi się, że wyników u nikogo nie ma. Chodzą plotki, że to z winy jętki, której ponoć pełno w wodzi i rybki nią się obżarły. Czy jest ktoś kot zna się na tych wodach dobrze i może powiedzieć czy to prawda, czy po prostu trzeba wiedzieć gdzie i jak podejść rybkę? I na co warto się teraz nastawiać? Mnie najbardziej interesuje sum, ewentualnie sandacz, szczupak lub większa biała ryba. 
Kristof 73

Witam kolego,powiem tak że tego roku nigdzie ryba nie bierze,z tysiąc kilometrów od wiosny zrobiłem w poszukiwaniu ryby i nigdzie jej nie ma.Żadnego wpisu w rejestr nie zrobiłem jeszcze ,liczę tylko na to że szczupak na jesień wyjdzie na żer i dorwę tego cwaniaka ;) Pozdrawiam. (2012/09/07 11:00)

Spawciu

jeśli chodzi o teraz , w przeciągu ostatnich tyg to nie wiem w weekend się dowiem

ale w czerwcu jak bylem na nockę z gruntem to leszcz 57cm i sum 50cm(malutki)
sum kolo 18 a leszcz o 24 zadzwonił :)

mowa o bugu przed łączeniem z narwią (2012/09/07 19:31)

wuszy

i jak poszło w ten weekend? (2012/09/12 10:24)

Spawciu

niestety czas nie pozwolił na wyjazd w tamte rejony , nie mogę pomóc aktualnie (2012/09/12 20:09)

fred88

witam, ja na Bugu wędkujęw okolicach Siemiatycz i też jak narazie kiepściutko (śpining) W ostatnią niedzielę prawie 10godzin nad wodą i ani jednego pobicia... A wody tyle że czasem wędrowałem z jednego brzegu nadrugi (2012/09/12 20:48)

tytek

Narew w okolicy Topoliny/Poddebia kiepsciutko. We wtorek na spining szczupak 56cm. z gruntu ploc 30cm. Po drugiej stronie widzialem srednio z braniami, slyszalem sporadyczne dzwonienie no i zwrocily moja uwage zachwyty wedkarzy nad piekna plocia. W niedziele ploc 25cm. W piatek 2 leszczyki po kilo. Lewa strona Narwii srednio sobie radzi. Z tego co widzialem w miejscowosci Sikory tez szalu nie ma. (2012/09/13 09:28)