Zaloguj się do konta

Brandka Bytom.Pniowiec(Strzybnica),Grota (Radzionk

utworzono: 2011/04/12 19:10
Tomesse

Witam byl ktos ostatnio na tych lowiskach?!ruszylo coś z braniami?!gdzie się coś dzieje w okolicach Tarnowskich gor?!
[2011-04-12 19:10]

Olek

Cześć

Na Brantce "cisza" tylko od strony Miechowic znajomy wyjął karpika :)

Na Chechle standartowo szaleje sumik, gadałem z paroma "zapaleńcami karpiowymi" którzy bezskutecznie okupóją cypel i nie złapali narazie nic

Ja byłem pare razy na Chechle z batem i powiem Ci że jest zabawa z fajną płocią

Najprawdopodobniej jedziemy znowu ze znajomym w niedziele rano na Chechło

[2011-04-12 21:14]

Tomesse

Na brantce ostatnio jak bylem do woda jeszcze nie opadla i byl problem z dostepem ze strony parkingu.Moze sie tez wybiore na chechlo tylko jak sie pogoda poprawi :-)z ktorej strony tam sie najlepiej rozbic i jaka ryba mniej wiecej bierze w jakich miejscowkach,bo nie bylo mnie tam pare lat jak cosik to się okapać i poopalac:-P
[2011-04-13 19:22]

Olek

Ja siedze na cyplu, złowiłem tam chyba wszystko co można złowić na chechle :) w tamtym roku nawet sandałek sie trafił i to wszystko z brzegu [2011-04-13 22:28]

Woa-VooDoo

Odkopuje temat.Czy ktoś z forumowiczów ma opłacony zalew pniowiec  i siwcowy .Czy można o jakieś info o tych zbiornikach ?Bardzo proszę o podzielenie się info tutaj lub wiadomości prywatnej.
[2012-12-04 20:11]

carpmaniac13

podłączam się do prośby kolegi wyżej [2012-12-05 09:55]

Tomesse

Siwcowy sobie odpuscic mozecie,zbiornik 2 na 2 do tego zarosniety,nie wiem czy tam wogole cos zarybiaja,czasem tam przejezdzam 0 wedkarza,a jesli chodzi o pniowiec to raczej dla pracownikow Zametu łowisko licencyjne
[2012-12-08 12:37]