Zaloguj się do konta

Brak wpisy do rejestru połowu

utworzono: 2012/08/06 13:51

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

MASTINO

I znowu pod kolejnym nickiem ten sam zadymiarz i "miłośnik" służb kontrolujących :))))) Ten to już musiał sporo razy podpaść wielu osobom :))))))))))) 

Krzysiu, myślę, że temat już jest wyczerpany i czas zamknąć wodę na młyn zadymiarzowi.

[2012-08-08 08:18]

Jedyna kara jaka może wymierzyć strażnik społeczny wędkarzowi to sporządzenie notatki służbowej, którą przekazuje on komendantowi swej jednostki. Ten decyduje, co dalej. Strażnik społeczny nie ma żadnych określonych środków by karać kogokolwiek. Punkt dotyczący odebrania sprzętu, to taki żart.  [2012-08-08 19:06]

Owczarb

a u mnie w okręgu w tym roku nie ma rejestrów :Di pozamiatane [2012-08-08 19:38]

MASTINO

Jedyna kara jaka może wymierzyć strażnik społeczny wędkarzowi to sporządzenie notatki służbowej, którą przekazuje on komendantowi swej jednostki. Ten decyduje, co dalej. Strażnik społeczny nie ma żadnych określonych środków by karać kogokolwiek. Punkt dotyczący odebrania sprzętu, to taki żart. 

Buahahahahahaahahahaahahahahaaha............................ Pokaż mi fachowcu taki powiat z SSR, w którym SSR nie zabezpiecza wędkarzowi sprzętu za wykroczenia. Pokaż jeden taki Powiat w kraju. Pokaż przepis zabraniający zabezpieczania sprzętu przez SSR za np. połów więcej jak dwiema wędkami (art 8), za brak uprawnień (art.27), za połów spinningiem i innymi wędziskami jednocześnie itd. Pokaż. Każda grupa SSR posiada i wydaje POKWITOWANIE na zatrzymany sprzęt wędkarzowi. KAŻDA fachowcu-fantasto. A będziesz utrudniał przeprowadzanie SSR czynności, to wzywają Policję i robią ci art. 225 KK. 

[2012-08-08 20:04]

adler

Koledzy ! Temat wyczerpany , wyjaśniony ! Koniec jazdy . Resztę piszcie sobie na PV . Mało mamy kłopotów , o mnie nie wspomnę , a tu jeszcze się za słówka , literówki łapią . Jak ktoś nie da sobie czegoś powiedzieć jeśli jest białe , a on że czarne gościowi powie się raz , drugi i nie można go przekonać . Trudno omijam kolesia , gościa i niech się inni odpowiedzialni z nim martwią . Takie jest moje zdanie i zamykam wątek . Teraz moja poczta spuchnie . 

Pozdrawiam sprawiedliwych i kumatych .

[2012-08-08 20:27]

Roxola

I znowu pod kolejnym nickiem ten sam zadymiarz i "miłośnik" służb kontrolujących :))))) Ten to już musiał sporo razy podpaść wielu osobom :))))))))))) 

Krzysiu, myślę, że temat już jest wyczerpany i czas zamknąć wodę na młyn zadymiarzowi.

A to ciekawostka...Zarówno miłośnika, jak też jego klon mieć w znajomych i tak po nim jechać (?)A może tylko pozostali wiedzą z kim mieli do czynienia, a to dziwny falstart....

[2012-08-08 23:03]