Zaloguj się do konta

Brak ryb na Bobrze! Co się może dziać?

utworzono: 2011/06/20 14:45
pako220

witam wszystkich!nie wiem jak na innych odcinkach Bobru bo w moich okolicach normalnie niema ryb!mówie tu o odcinku Mysłakowice-Janowice Wielkie-Jelenia Góra.mieszkam 50m od Bobru od 2 3 lat i jeszcze czegoś takiego nie było jak w tym roku!mam swoje stałe miejsca w których niebyło by wyprawy bez kilku czasami kilkunastu ryb!ładny okoń szczupaczek a lipień to sie czepiał jak oszalały:)teraz obserwuje rzekę i nie widać zeby ryba była!chodze w swoje miejsca i raz złapałem zaledwie małego okonka.co sie dzieje?czy ktoś z was koledzy zaobserwował ten sam problem?proszę o komentarz!pozdrawiam
[2011-06-20 14:45]

berthold

czyli norma tak jak wszędzie co sie jeszcze dziwisz
[2011-06-20 15:52]

erykom

no odrze w moim rejonie tez nie ma rewelacji.z roku na rok coraz gorzej [2011-06-20 16:39]

no odrze w moim rejonie tez nie ma rewelacji.z roku na rok coraz gorzej





Nie jest tak tragicznie. Są dni na Odrze, że jak ryba zaczyna brać, to aż ręka boli od zacinania. Ryb w Odrze jest bardzo dużo, tylko złowić trudniej ze względu na kaprysy rzeki. Raz wylewa, a tego roku jest teraz tragicznie niska woda. Nawet Wisłę teraz podobno można w niektórych miejscach przejść po dnie na druga stronę (pokazywali na TVN 24).

[2011-06-20 18:42]

rudyorm

Zgadzam się z kolegą.W Bobrze jest coraz mniej ryb.Przynajmniej w górnych odcinkach,na których łowię.Winni są za to przede wszystkim kłusownicy.Pozdrawiam [2011-06-20 21:55]