Zaloguj się do konta

Brak możliwości dodawania wpisów

utworzono: 2018/06/06 21:06
barrakuda81

Jak w tytule. Przy próbie opublikowania wpisu dzieją się "cuda". Dodane obrazy znikają.Tekst znika ajak się już uda wprowadzić to wywala błąd i szlag wszystko trafia i nie przy okazji...Co to za draństwo? Próbowałem w różnych przeglądarkach i odpuszczam...Wogóle to od jakiegoś czasu wszystko się tu psuje podczas publikowania treści. [2018-06-06 21:06]

Sith

Niestety Piotrze, ale od pewnego czasu też dostrzegam, że Forum zbliża się ku upadkowi. Jest źle i będzie coraz gorzej. Zauważ że coraz mniej ludzi z grona najstarszych użytkowników pisze cokolwiek, a szkoda. [2018-06-07 06:48]

barrakuda81

Takie były szumne zapowiedzi "rozbujania" forum, różnymi zabiegami.skończyło się na...sklepie wedkuje.pl To jest olbrzymia baza informacji i mogłaby być wciąż poszerzana bo jak szukasz w sieci czegoś na temat wędkarstwa to pierwszy odnośnik jest tutaj.Dziwne że nikt nie dostrzega potencjału takiej sytuacji! Nie da się odcinać kuponów od kapitału zgromadzonego przez parę lat dobrej koniunktury portalu.Żeby trwać trzeba się rozwijać bo świat zasuwa i za chwilę pojawi się coś co wywali cała tę imprezę na margines.Chyba że klamka już zapadła a jeśli tak jest to już trzeba szykować mowy końcowe:-) [2018-06-07 10:54]

barrakuda81

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ...
Takie oto "herezje" pojawiają się przy próbie publikacji wpisu.Nie będę utawał że się na tym znam... Może jeszcze kiedyś spróbuję i zadziała:-) [2018-06-07 11:04]

barrakuda81

Edytowanie wpisów też nie działa - ten sam komunikat. [2018-06-07 11:07]

Sith

Niestety, to agonia... [2018-06-07 11:37]

barrakuda81

Nie byłem w stanie odpisać na priv do Spines...Komunikat :cannot conect to server.
Odpowiem zatem tu póki się da:-) Klikam "dodaj artykuł".Wyskakuje stosowne okno.Wpisuję tytuł, wklejam tekst z Office'a, przerzucam przygotowane zdjęcia - kopiują się poprawnie.Teraz musze wybrać zdjęcie główne więc kadruję, zapisuję i wracam do poprzedniego okna a tu ani tekstu, ani tytułu, ani zdjęc - wszystko znika,puste okna.Zatem ponawiam, wpisuję tytuł, wklejam tekst, przenosze zdjęcia ( tamte skadrowane niby jest z pozostałymi ale powyżej już znika) i klikam "publikuj wpis".Komunikat taki jak na screenie... [2018-06-07 14:31]

barrakuda81

png tez nie dziabie to jpg spróbujemy.... [2018-06-07 14:33]

barrakuda81

Za wiele nie widać...Może tu lepiej będzie nieco. [2018-06-07 14:35]

redakcja

Sprawdziliśmy dziś możliwość dodawania wpisu wraz ze zdjęciem z konta blogera i udało się bez problemu. Być może w treści są zaszyte znaki typu ('). Prosimy spróbować testowo wkleić kilka zdań samego tekstu bez żadnych znaków i zapisać zdjęcie - przy wklejaniu wybrać opcję "wklej jako tekst" [2018-06-07 14:57]

Jakub Woś

barrakuda81 dodaj wpis bez zdjęć. Później edytuj i dodaj zdjęcia. Przerabiałem to i ten system dodawania coś szwankuje. Tak samo jak edytowanie postów na forum. Jak w tekście jest link, zdjęcie czy coś innego niż literki to wywala właśnie takie kwiatki [2018-06-07 18:43]

barrakuda81

Problem rozwiązany.Żeby nie kombinować postąpiłem za radą Jakuba i "na piechotę" przepchnąłem jakoś te moje wypociny;-) Dzięki Wam za zainteresowanie problemem i pomoc.Jeszcze jest drobny problem z tym wrednym A w tekście z takim dziwnym znaczkiem...Włazi toto w tekst i trzeba ręcznie usuwać.Kiedyś tego nie było. [2018-06-07 21:49]

barrakuda81

Teraz nie można odpisywać na wiadomości...Nie jestem w stanie odpowiadać ani nawet do nikogo napisać.Komunikat: Cannot conect to server czy coś tam... [2018-07-09 12:42]