Zaloguj się do konta

Brak karty u innych wędkarzy

utworzono: 2011/07/11 22:32
rurekk44444

Kolego jurek nie martw sie o mój majątek, jak będe chciał im go oddac to im go oddam. Jak chcesz to uganiaj sie za żulami co moczą kije w wodzie,nie mój interes ja po ciebie dzwonił nie będe napewno xDD
FranceCola spoko skoro tak robią to coś z tym zrób,chodzi mi o te nie wyniarowe ryby i nie dozwolone miejsca, ja bym pewnie im powiedział a ty zrobisz jak uważasz,jak by kłusowali siatkami itp itd to pewnie bym się nie zawahał aby poinformować o tym Policje czy inne organy zwalczania tego typu przestępstw. Pozdr.
[2011-07-12 17:56]

FranceCola

Najlepiej będzie jak sie zapytam czy maja karty i opłacone składki. Jeżeli nie maja, najpierw ich ostrzege że nie mozna tutaj łowić bez wymaganych dokumentów. Jeżeli to nie poskótkóje ,dzwonie po PSR.  [2011-07-12 17:59]

Najlepiej będzie jak sie zapytam czy maja karty i opłacone składki. Jeżeli nie maja, najpierw ich ostrzege że nie mozna tutaj łowić bez wymaganych dokumentów. Jeżeli to nie poskótkóje ,dzwonie po PSR. 

O nic takich nie pytaj. Nie bądź uparty i nie wplątuj się w takie interwencje, daj robić swoje odpowiednim służbom. Ty zrobisz największą robotę i tym najbardziej pomożesz jak po nich zadzwonisz. [2011-07-12 18:30]

ayem

Taka sama sytuacja jak z płaceniem abonamentu albo płaceniem czynszu w bloku mieszkalnym , kumpel mieszka w takim bloku i ma taką sytuację , że podnoszą mu czynsz bo inni mieszkańcy nie płacą , czyli co , nie mają na to czy na tamto bo przepijają to im darować? Tak i tu ja i inny płaci za cały rok a jeżdżę na ryby rzadko bo praca mi nie pozwala zaledwie kilka wyjazdów latem a ten co nie płaci bo nie ma pracy może łowić codziennie . Prawo jest chyba dość proste - nie zapłaciłem - nie korzystam czy to za prąd , gaz , bilet czy wędkowanie.
[2011-07-12 20:32]

Karol1103

Powiedz mi jedno. Jak nie mają na wino nawet to skąd mają wędki?" Haczyki żyłki? No skąd. Może mają jakieś pieniądze odkładają i mają karty wędkarskie. Może jakaś rodzina im opłaca tylko po to by mogli sobie coś zjeść jak złowią.
[2011-07-27 12:35]

jurek

To jak jesteś taki dobroduszny , to oddawaj im swoje złowione ryby i przy okazji kup im ze 2 wina
[2011-07-27 17:33]

FranceCola

Powiedz mi jedno. Jak nie mają na wino nawet to skąd mają wędki?" Haczyki żyłki? No skąd. Może mają jakieś pieniądze odkładają i mają karty wędkarskie. Może jakaś rodzina im opłaca tylko po to by mogli sobie coś zjeść jak złowią.

Masz bujna wyobraźnie... :)

[2011-07-27 18:43]