Zaloguj się do konta

Borussia vs Malaga

utworzono: 2013/04/09 23:10
marecki27-1979

Ach ta Borussia,widzieliście wszyscy,n a takie mecze się czeka.O takich meczach się mówi,nie 1 dzień ale dłużej,chociaż nie przepadam za Niemcami to życzę im aby wygrali ligę mistrzów.
Byle by do przodu!!!
[2013-04-09 23:10]

misiu86

uciekli spod topora...  [2013-04-09 23:30]

89krzysztof

W takim meczu tak żenujący poziom sędziowania. Wstyd i hańba.
[2013-04-09 23:31]

Diablo

W takim meczu tak żenujący poziom sędziowania. Wstyd i hańba.

Oczywiście Ty sędziowałbyś lepiej... wielu takich wysokiej klasy specjalistów siedzi na portalach.

Jedyna sytuacja kiedy sędzia mógł zachować się lepiej i dać zółtą kartkę to kiedy zawodnik Malagi faulował swojego kolege wejściem karate.

[2013-04-10 08:09]

89krzysztof

Aha, czyli wszystkie bramki były zdobyte w sposób prawidłowy ? Jak coś, to moja dziewczyna może Ci powiedzieć kiedy jest spalony, bo chyba nie ogarniasz tematu :)
[2013-04-10 08:23]

otwock1

Sympatyczni kibice, napijcie sie czegoś zimnego, bo jak widac sie zapaliliście - oczywiście w temacie!
Po prostu był faqjny mecz i tyle!
Pozdrawiam.
[2013-04-10 08:53]

PhantomLodz

Żenujący to był komentator Ryczel.
[2013-04-10 17:01]

kwas1423

Bardzo fajne mecz nie idzie wychwalić :) W sumie od 90min można było włączyć telewizor gratulacje dla BVB.
[2013-04-10 18:32]

Diablo

Aha, czyli wszystkie bramki były zdobyte w sposób prawidłowy ? Jak coś, to moja dziewczyna może Ci powiedzieć kiedy jest spalony, bo chyba nie ogarniasz tematu :)

Nie skomentuje tekstu z Twoją dziewczyną bo by ci sie przykro zrobiło :)
Przy dwóch bramkach był minimalny spalony. Ja to wiem, Ty to wiesz i jak sie dowiadujemy Twoja dziewczyna też. Jednak gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę lub sędziował mecze wiedziałbyś że sędzia musi podjąć decyzję w ułamku sekundy. Nie może się zastanawiać, puszczać sobie powtórek ani zatrzymywać meczu idealnie w momencie podania aby ocenić czy był spalony. Dodatkowo sędzia nie zawsze ma szanse stać na równi z ostatnim obrońcą. Piłkarze biegają czasami bardzo szybko, do tego dochodzą rykoszety, nieprzewidziane zagrania i sędzia może znaleźć sie kilkanaście centymetrów za linią spalonego i wtedy nie ma szans ocenić poprawnie sytuacji.

Takie bramki ze spalonego się zdarzają bardzo często i dopóki nie wprowadzi się powtórek dla sędziów zdarzać się będą bo sędziowie to tylko ludzie i mylić się mogą. Co nie znaczy że poziom sędziowania jest zenujący. Żenujący był jedynie Twój komentarz
[2013-04-11 01:04]

89krzysztof

Hehehe :) Jakby to było jakby diablo przyznał się, że palnął głupotę. Chyba flagi narodowe zostałyby wywieszone.

Gdybyś wiedział coś o sędziowaniu, wiedziałbyś również, że obowiązkiem sędziego jest nadążyć za akcja, za zawodnikami. Nie zawsze jest to wykonalne, ale w gestii sędziego jest ustawić się tak żeby wszystko widzieć.

Jeżeli na tym obrazku jest - jak to mówisz - minimalny spalony to gratuluję podwójnie. A w zasadzie to potrójnie, bo trzech zawodników będących na pozycji spalonej brało udział w tej akcji. A sędzia stał w jednej linii z nimi.

Dziwnym trafem widziało to mnóstwo ludzi, mnóstwo z nich powie, że sędzia popełnił błędy i wypaczył wynik mecz, a Ty nadal będziesz twierdził że tak nie było.

Jedyna sytuacja kiedy sędzia mógł zachować się lepiej i dać zółtą kartkę to kiedy zawodnik Malagi faulował swojego kolege wejściem karate.
Jeżeli dwie bramki padają po spalonym, a do tego sędzia nie dał żółtej kartki, którą dać powinien, to mamy już 3 (słownie trzy) sytuacje, w których mógł zachować się lepiej. Gdyby ktoś miał problemy z liczeniem to 2+1 daje 3. [2013-04-11 07:33]

Diablo

Nigdzie nie napisałem że spalonego nie było więc nie wiem do jakich błędów mam się przyznawać. Po drugie sędzia główny nie jest od sygnalizowania spalonych i jesli liniowy nie podnosił chorągiewki to nie jego wina. Nadal nie widzę tu żenującej postawy sędziego. To że liniowy po 93 minutach biegania po lini spóźnił sie raz o pół metra to może być żenujące ale tylko dla takich laików jak Ty którzy o piłce mają nikłe pojęcie.
[2013-04-11 07:47]

89krzysztof

A ja w pierwszy poście napisałem, że poziom sędziowania był żenujący. Sędziowania, a nie sędziego głównego.

Rzeczywiście nie mam pojęcia o piłce, nigdy nigdzie nie grałem, nigdy nie oglądałem żadnego meczu, nigdy nie zarabiałem na bukmacherce, nie mam licencji UEFA B. Chyba brakuje mi tylko uprawnień sędziego piłkarskiego, wtedy może zmieniłbyś zdanie i powiedział, że coś tam jednak o piłce wiem.

Opowiedz lepiej o swoich kompleksach, bo widzę że coś Ci doskwiera. 
[2013-04-11 08:08]

kamil11269

Ach ta Borussia,widzieliście wszyscy,n a takie mecze się czeka.O takich meczach się mówi,nie 1 dzień ale dłużej,chociaż nie przepadam za Niemcami to życzę im aby wygrali ligę mistrzów.
Byle by do przodu!!!

Ja tak samo nie przepadam za Niemcami ale Borussia to co innego :)
[2013-04-14 12:27]