Borussia vs Malaga

/ 12 odpowiedzi
Ach ta Borussia,widzieliście wszyscy,n a takie mecze się czeka.O takich meczach się mówi,nie 1 dzień ale dłużej,chociaż nie przepadam za Niemcami to życzę im aby wygrali ligę mistrzów.
Byle by do przodu!!!
misiu86

uciekli spod topora...  (2013/04/09 23:30)

89krzysztof

W takim meczu tak żenujący poziom sędziowania. Wstyd i hańba. (2013/04/09 23:31)

Diablo

W takim meczu tak żenujący poziom sędziowania. Wstyd i hańba.

Oczywiście Ty sędziowałbyś lepiej... wielu takich wysokiej klasy specjalistów siedzi na portalach.

Jedyna sytuacja kiedy sędzia mógł zachować się lepiej i dać zółtą kartkę to kiedy zawodnik Malagi faulował swojego kolege wejściem karate. (2013/04/10 08:09)

89krzysztof

Aha, czyli wszystkie bramki były zdobyte w sposób prawidłowy ? Jak coś, to moja dziewczyna może Ci powiedzieć kiedy jest spalony, bo chyba nie ogarniasz tematu :) (2013/04/10 08:23)

otwock1

Sympatyczni kibice, napijcie sie czegoś zimnego, bo jak widac sie zapaliliście - oczywiście w temacie!
Po prostu był faqjny mecz i tyle!
Pozdrawiam. (2013/04/10 08:53)

PhantomLodz

Żenujący to był komentator Ryczel. (2013/04/10 17:01)

kwas1423

Bardzo fajne mecz nie idzie wychwalić :) W sumie od 90min można było włączyć telewizor gratulacje dla BVB. (2013/04/10 18:32)

Diablo

Aha, czyli wszystkie bramki były zdobyte w sposób prawidłowy ? Jak coś, to moja dziewczyna może Ci powiedzieć kiedy jest spalony, bo chyba nie ogarniasz tematu :)

Nie skomentuje tekstu z Twoją dziewczyną bo by ci sie przykro zrobiło :)
Przy dwóch bramkach był minimalny spalony. Ja to wiem, Ty to wiesz i jak sie dowiadujemy Twoja dziewczyna też. Jednak gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę lub sędziował mecze wiedziałbyś że sędzia musi podjąć decyzję w ułamku sekundy. Nie może się zastanawiać, puszczać sobie powtórek ani zatrzymywać meczu idealnie w momencie podania aby ocenić czy był spalony. Dodatkowo sędzia nie zawsze ma szanse stać na równi z ostatnim obrońcą. Piłkarze biegają czasami bardzo szybko, do tego dochodzą rykoszety, nieprzewidziane zagrania i sędzia może znaleźć sie kilkanaście centymetrów za linią spalonego i wtedy nie ma szans ocenić poprawnie sytuacji.

Takie bramki ze spalonego się zdarzają bardzo często i dopóki nie wprowadzi się powtórek dla sędziów zdarzać się będą bo sędziowie to tylko ludzie i mylić się mogą. Co nie znaczy że poziom sędziowania jest zenujący. Żenujący był jedynie Twój komentarz (2013/04/11 01:04)

89krzysztof

Hehehe :) Jakby to było jakby diablo przyznał się, że palnął głupotę. Chyba flagi narodowe zostałyby wywieszone.

Gdybyś wiedział coś o sędziowaniu, wiedziałbyś również, że obowiązkiem sędziego jest nadążyć za akcja, za zawodnikami. Nie zawsze jest to wykonalne, ale w gestii sędziego jest ustawić się tak żeby wszystko widzieć.

Jeżeli na tym obrazku jest - jak to mówisz - minimalny spalony to gratuluję podwójnie. A w zasadzie to potrójnie, bo trzech zawodników będących na pozycji spalonej brało udział w tej akcji. A sędzia stał w jednej linii z nimi.

Dziwnym trafem widziało to mnóstwo ludzi, mnóstwo z nich powie, że sędzia popełnił błędy i wypaczył wynik mecz, a Ty nadal będziesz twierdził że tak nie było.
Jedyna sytuacja kiedy sędzia mógł zachować się lepiej i dać zółtą kartkę to kiedy zawodnik Malagi faulował swojego kolege wejściem karate.
Jeżeli dwie bramki padają po spalonym, a do tego sędzia nie dał żółtej kartki, którą dać powinien, to mamy już 3 (słownie trzy) sytuacje, w których mógł zachować się lepiej. Gdyby ktoś miał problemy z liczeniem to 2+1 daje 3. (2013/04/11 07:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Diablo

Nigdzie nie napisałem że spalonego nie było więc nie wiem do jakich błędów mam się przyznawać. Po drugie sędzia główny nie jest od sygnalizowania spalonych i jesli liniowy nie podnosił chorągiewki to nie jego wina. Nadal nie widzę tu żenującej postawy sędziego. To że liniowy po 93 minutach biegania po lini spóźnił sie raz o pół metra to może być żenujące ale tylko dla takich laików jak Ty którzy o piłce mają nikłe pojęcie. (2013/04/11 07:47)

89krzysztof

A ja w pierwszy poście napisałem, że poziom sędziowania był żenujący. Sędziowania, a nie sędziego głównego.

Rzeczywiście nie mam pojęcia o piłce, nigdy nigdzie nie grałem, nigdy nie oglądałem żadnego meczu, nigdy nie zarabiałem na bukmacherce, nie mam licencji UEFA B. Chyba brakuje mi tylko uprawnień sędziego piłkarskiego, wtedy może zmieniłbyś zdanie i powiedział, że coś tam jednak o piłce wiem.

Opowiedz lepiej o swoich kompleksach, bo widzę że coś Ci doskwiera.  (2013/04/11 08:08)

kamil11269

Ach ta Borussia,widzieliście wszyscy,n a takie mecze się czeka.O takich meczach się mówi,nie 1 dzień ale dłużej,chociaż nie przepadam za Niemcami to życzę im aby wygrali ligę mistrzów.
Byle by do przodu!!!

Ja tak samo nie przepadam za Niemcami ale Borussia to co innego :) (2013/04/14 12:27)