Booster i siatka pva

/ 5 odpowiedzi
Witam,
szukałem ale nie znalazłem.
Jaki macie sposób aby dobrze zalać kiełbaskę z peletem, kulkami i konopiami boosterem żeby dużo wsi±kło? Mam jeszcze jedno pytanie czy pelet który się szybko rozpuszcza w wodzie również szybko rozpu¶ci się pod wpływem boostera?
Bernard51


jedno pytanie czy pelet który się szybko rozpuszcza w wodzie również szybko rozpu¶ci się pod wpływem boostera?


Z moich obserwacji i jaki¶ tam do¶wiadczeń wręcz odwrotnie booster spowalnia rozpuszczanie się peletu (powstaje warstwa na pelecie która nie przepuszcza wody do ¶rodka).
Przykładowo nęcę suchym peletem a na włos zakładam z boosterem który dłużej wytrzymuje.

Jaki macie sposób aby dobrze zalać kiełbaskę z peletem, kulkami i konopiami boosterem żeby dużo wsi±kło?

Naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi, może trochę szczegółowiej opisz?
Trudno mi sobie wyobrazić jak kulkami można zalewać kiełbaskę. (2013/06/30 08:40)

domell98


Chodzi mi o kiełbaskę z (kulkami, peletem i konopiami ). Jak j± najlepiej zalać żeby jak najwięcej wsi±kło?
(2013/06/30 12:02)

Bernard51


Normalnie w temperaturze pokojowej, min 2-3 godz przed użyciem. (2013/06/30 12:19)

domell98


Ale kładziesz na czym¶ i polewasz ? Jak najlepiej, bo nie wiem za bardzo. (2013/06/30 12:26)

Bernard51


Najlepiej w jakim¶ pojemniku, przecież można booster zlać z pojemnika do ponownego użytku. (2013/06/30 20:05)