Zaloguj się do konta

Bolonka Mikado czy Trabucco?

utworzono: 2012/12/17 14:40
merceli

tej co polecił  jkarp  6m nie mają pisałem do nich....mikado sht tylko 7m powinna do mnie przyjść na dniach  pomacam na sucho i się wypowiem choć 6 a 7 metrowa może sie różnić znacznie ...raczej na korzyść 6 metrowej.
Kupiłem 7 mimo ,że szukałem 6  bo cena była atrakcyjna  6 kosztuje ok 350  ja za 7 dałem 340
[2012-12-19 18:29]

Mattzab

zamówiłem właśnie 6 metrową sht mikado jak sprawdzimy to powiem co i jak się sprawuję. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam
[2012-12-19 19:48]

owczarki

osobiście polecił bym cormorana bolo strong 7m i więcej ale to ciężka i bardzo sztywna wędka z cena ponad 400zł oczywiście u mnie sie sprawdziła mimo swej masy wyciągała juz ładne ponad 1,5kg ryby  [2012-12-19 20:56]

owczarki

oczywiście każdy wybór należy do dobrych pod warunkiem że mieliśmy kij w ręku i nim porządnie potrząsneliśmy aby uwidocznić reakcję kija itp .czekam na wiosenne recenzje z opisu wędkowania kijem bo każda rada sprawdzonej wędki może przydać się w późniejszych wyborach i poznanych wadach [2012-12-19 21:00]

bartek-strzykow

 Odwiedziłem sklep wędkarski i zauważłem, że Mikado Temptation 700 jak i 800 wyglądają dość pokaznie, tzn. wędzisko wydaje mi sie bardzo grube u nasady. Porównując Temptation 700 i konger impact 700 to konger jest o połowę "chudszy". Czemu ma służyć taka budowa wedziska temptation, (bo chyba nie wygodzie ?). Szukam dobrej bolonki, w jakimś stopniu alternatywy dla tyczki, na szybki kanał, rzekę, zawody. Przekonajcie mnie, że temptation to będzie dobry wybór, mimo wątpliwości. Pozdro.
[2013-04-23 20:02]

Slawi1983

Cześć,
Jak sprawuje się wędka, właśnie zastanawiam sie nad trabucco epica/sytium i Mikado Sht. Nie mam niestety opcji obejrzenia i pomacania sprzętu :( [2014-02-03 21:42]

raku-m

Witam kolegów . Odnośnie sprzetu trabucco jest raczej ok. Niestety serwis żenada. W maju po rozmowie tel ze sklepem trabucco (Marcin Major) odesłałem kija. Mija ok 2 miesiecy dzwonie i zaczynaja go szukać. Po 2 tyg , znalazł sie niestety nie naprawiony:( ponowne odesłanie kija do serwisu. Mijaja kolejne miesiące i non stop dzwonie pisze itd. Jest 18 września i po wczorajszej kłótni z panem Majorem o 22:15 dostaje sms ze jutro kurier dostarczy niestety nie naprawioną wedke. Radze omijać szerokim łukiem , mam troche ich sprzetu ale to już koniec. Nie polecam!!!! [2018-09-19 10:22]