Bolonka 6m za 200-300zł

/ 11 odpowiedzi
Witam, rozglądałem się ostatnio za używanymi bolonkami 6m w granicach 200-300 zł. Pierwotnie nastawiałem się na nowy sprzęt, konkretnie Aqua Mistralla. Doszedłem jednak do wniosku, że mogę kupić sprzęt podobnej jakości w niższej cenie tyle, że z drugiej ręki. Po kilku dniach natrafiłem na bardzo ciekawą ofertę: Shimano Catana BX TE  3-600gt za około 200 zł. Na zdjęciach sprzęcik prezentuje się bardzo fajnie, zadbany, wygląda na solidne wędzisko. Nie jestem jednak pewien co do jego jakości, ponieważ nigdzie na internecie nie mogę natrafić na jakieś opinie czy komentarze dotyczące konkretnie tego modelu. Chciałbym poprosić was o opinie na temat tego kija, może ktoś go posiada lub miał z nim do czynienia. Czy jest warty tej ceny, biorąc pod uwagę, że jest na prawdę bardzo zadbany? Czy może lepszym wyjściem będzie dozbieranie tych +/- 150 zł i kupienie nowego kija, dajmy na to tego Mistralla, na którego temat wyczytałem wiele pozytywnych opinii? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
stahu89


Ja np. rozglądam się za 7metrowym i wybralem kongera impact bolognese 700 cena do 300zl (2014/04/02 20:58)

Jakub Woś


A zastanawiałeś się nad Robinson Bolognese TX ? (2014/04/02 21:20)

jodla96


Nie, nie znałem tego modelu. Zaraz trochę poczytam na jego temat. Wnioskuję, że jest wart tych pieniędzy. (2014/04/02 21:36)

jodla96


A zastanawiałeś się nad Robinson Bolognese TX ?


Kijek fajny, ale również nie widzę żadnych trwających aukcji czy sklepów, które miałyby na wyposażeniu ten model o długości 6m. Na allegro są tylko 4 aukcje, lecz wszystkie dotyczą dł. 8m. A co sądzisz o tej używanej CAtanie? Warto? (2014/04/02 21:59)

jodla96


Jest ktoś w stanie napisać coś na temat tej Catany? Nie chcę przeciągać i lecieć w kulki z jej właścicielem z uwagi na to, że już wstępnie rozmawialiśmy i wyraziłem chęć na jej zakup. Chcę po prostu znać waszą opinię na jej temat, czy jest warta tej ceny, będzie mi się dobrze sprawowała na Wisłoku, czy po prostu lepiej dołożyć i kupić nowego Mistralla lub coś innego co jesteście w stanie polecić? Pozdrawiam i czekam na wasze opinie. (2014/04/03 14:39)

Grzesiek75


Ja mam sześciomertową bolonke na sprzedaż fiume verona dwa razy na rybkach kupiona w zeszłym roku we wrześniu jak nowa 100 złotych. (2014/04/03 18:33)

jodla96


Ja mam sześciomertową bolonke na sprzedaż fiume verona dwa razy na rybkach kupiona w zeszłym roku we wrześniu jak nowa 100 złotych.

Dziękuję za propozycję, ale rozglądam się za czymś lepszym. (2014/04/03 18:48)

bursztyn


conger arcus bolognes 6m, jestem zadowolony (2014/04/03 20:11)

trolu


Kolego Jodla 96 mam tę bolonkę od ok. 4 lat, nie powiem o niej złego słowa, jak dla mnie akcja super i przede wszystkim przy długości 6m leciutka. Trzeba się z nią obchodzić delikatnie bo wygląda na delikatną, a dała radę karpiszonom po ok.2kg na rzece. Pięknie pracuje pod rybą. Dobrze by było gdybyś ją na żywo obejrzał to byś sam stwierdził czy by ci pasowała. Pozdrawiam (2014/04/03 20:39)

jodla96


Kolego Jodla 96 mam tę bolonkę od ok. 4 lat, nie powiem o niej złego słowa, jak dla mnie akcja super i przede wszystkim przy długości 6m leciutka. Trzeba się z nią obchodzić delikatnie bo wygląda na delikatną, a dała radę karpiszonom po ok.2kg na rzece. Pięknie pracuje pod rybą. Dobrze by było gdybyś ją na żywo obejrzał to byś sam stwierdził czy by ci pasowała. Pozdrawiam

Dzięki wielkie kolego za precyzyjną, konkretną odpowiedź. O to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam :) (2014/04/03 20:52)

szpifa


Może cię zainteresuje.
http://tablica.pl/oferta/bolonka-7m-bat-tyczka-spining-CID767-ID53f9j.html (2014/04/03 20:59)