Bolonka 6-7m do 600zł

/ 4 odpowiedzi
Szukam dobrej bolonki catana 6 - 7m.
Cena do 600zł.

Miałem shimano i byłem zadowolony - niestety 2 razy złamałem szczytówkę i po wędce - a kija już nie produkują - a samej szczytówki shimano nie mogę dostać.
Niby szczytówkę zmieniłem na inną ( to co mieli w sklepie na stanie ) ale wędka jest już dla mnie za sztywna :(
Jest kilka kijów shimano 6m w tej cenie, ale nie wiem na który się zdecydować.

Może jakaś inna firma ?
Zielan


Mam bolonkę Mistral Aqua, fajny i lekki kijek kosztuje w granicach 360-400 zł. Tu masz obszerny artykuł na jej temat. http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,mistrall-aqua-bolognese,70207 (2014/04/02 10:13)

RadoslawM


Szukam dobrej bolonki catana 6 - 7m.
Cena do 600zł.

Miałem shimano i byłem zadowolony - niestety 2 razy złamałem szczytówkę i po wędce - a kija już nie produkują - a samej szczytówki shimano nie mogę dostać.
Niby szczytówkę zmieniłem na inną ( to co mieli w sklepie na stanie ) ale wędka jest już dla mnie za sztywna :(
Jest kilka kijów shimano 6m w tej cenie, ale nie wiem na który się zdecydować.

Może jakaś inna firma ?


Poszukaj kogoś kto się profesjonalnie zajmuje naprawą wędzisk. Zapewniam Cię że koszty naprawy teleskopowych wędek są naprawdę niskie. Ewentualnie jak chcesz to napisz mi na priw czy przypadkiem nie chcesz sprzedać tej uszkodzonej bolonki. (2014/04/02 11:58)

Duszeeek


Po długim poszukiwaniu w necie, porównywaniu różnych wędek, pobycie w kilku sklepach i oględzinach kijów zdecydowałem się na bolonkę Shimano Technikum AX TE 4-700 GT.

Wiem, szukałem 6m - a wyszło 7m.

Rozważałem jeszcze kongera albion 7m, ale cena wędki trochę za droga.
Tzn. nie widziałem ani nie odczułem różnicy między tymi wędkami poza ceną.
Inna sprawa, że konger często podaje zawyżone parametry wędzisk - a to też wpłynęło no moją decyzję.

Wędka zakupiona dzisiaj rano, przetestowana na wodzie -  jest jeszcze lepsza od poprzedniczki.
Polecam kijek z dobrym lekkim kołowrotkiem. (2014/04/07 16:42)