Bolenie 2018

/ 80 odpowiedzi / 29 zdjęć
Sith


Pada, ale może się trochę ochłodzi, bo w tym upale to ani rybki nie są zbyt chętne do współpracy, ani ja nie mam zbytniej chęci do wysmażania osobistego tłuszczyku... ;) (2018/08/25 10:50)

barrakuda81


Gorąco było okrutnie ostatnio-to fakt.Rzeczywiście ryby współpracowały średnio.U mnie już się nawet słońce pokazuje a deszcz był niewielki.Jak patrzę na wskazania wodowskazów na pogodynce jest dobrze.W mediach jak zwykle robią "z igły widły".Może na Wiśle szczupaki ruszą? To już powoli nadchodzi czas na nie. Jedną ścinkę parę dni temu miałem...Zeżarł mi łownego woblera:-( Teoretycznie wrzesień powinien być super okresem na bolenie właśnie ale ostatnio moje obserwacje są inne ( mam na myśli niżówkę na rzece bez powodzi i anomalii ).Zobaczymy - trzeba być dobrej myśli:-) (2018/08/25 13:30)

michalwk


Możecie polecić jakieś dobre przynęty? (2018/08/25 20:45)

erykom


Co wędkarz to inne przynęty :) Ale powinieneś się zaopatrzyć w kultowego juz Thrilla z Salmo,Gloog Hermes,Hunter Fantom.Koledzy coś Ci jeszcze od siebie dodadzą (2018/08/25 20:48)

barrakuda81


Thrill koniecznie...Teraz lepsze były 5 tki ale przed jesienią 7 mki będą chyba lepszym wyborem. Hunter Spirit - warto mieć. Niezłe są woblery Hegemon sniper i inne.Jest teraz spora oferta wielkości, modeli i kolorow na stronie producenta. Polecam tez od czasu do czasu spróbować małym jerkiem.Mnie się sprawdza strikepro buster junior .Czasem ładnie do tego wychodzą.Wystarczy prowadzić pół metra pod powierzchnią jednostajnym tempem.A sliderka salmo już nie chciały... (2018/08/25 21:03)