Bolenie 2018

/ 56 odpowiedzi / 19 zdjęć
Sith

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Może wreszcie uda mi się pokonać "torpedę"... ;) (2018/06/11 06:45)

barrakuda81

Życzę wytrwałości i sukcesów.Mnie już ciągnie nad rzekę ale muszę dać im trochę odpocząć niestety. Najważniejsze to wierzyć że to możliwe i robić swoje. Na początku to nie jest łatwe.Reszta będzie kwestią czasu i pochodną godzin spędzonych nad wodą. (2018/06/11 17:08)

erykom

Sith im więcej ganiaj za bolkami a w końcu go dopadniesz a później to już z górki :) Boleniomania mnie już całkowicie pochłonęła :d (2018/06/11 21:21)

qbassmanutd

Panowie gdzie szukać Bolków na Warcie w czerwcu ? Te, które oszukałem w maju, wyniosły się z dotychcasowych miejscówek. Jakich miejsc na rzece szukać w tak ciepłe dni ? Trzy czerwcowe wyjazdy za bolkami (dwa na Warcie i jeden na Odrze) na zero :/ (2018/06/14 00:50)

barrakuda81

Bladego pojęcia nie mam jaki charakter mają Twoje rzeki. Czy są tam ostrogi, opaski czy to dzikie odcinki.To strasznie trudno coś doradzić ale najbardziej uniwersalna jest jedna prawda - szukaj uklejek. Tam gdzie sie growadzą rapa wcześniej czy później przyjdzie.Trzeba jak zawsze obserwować bacznie wodę.U mnie na dzikiej Wiśle każdy większy warkocz czy przykosa może dać rybę.Jak są nawisy traw pod brzegiem i choćby metr wody są ukleje a jak one są to kwestia czasu jest pojawienie się bolenia.Gdzieś się musza pokazać. (2018/06/14 22:38)