Bolenie 2017

/ 89 odpowiedzi / 47 zdjęć
Jakub Woś

Zestaw był na poważniejsze ryby ale nie chciały współpracować. Założyłem malutkie wahadełko i uwiesił się smarkacz (2017/08/16 22:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom

Jakub na co łowiłeś i wszystkie wieczorem wzieły?Bardziej chodzi mi o mniej więcej czas w którym Ci wzieły... (2017/08/20 10:50)

Jakub Woś

Wszystkie na Strike Pro Montero prowadzony z nurtem przy opasce. Łowione między 18:30 a 20 (2017/08/20 11:32)

barrakuda81

Dziś takie trio.Rozmiarowo niemal dokładnie takie jak wczorajsze Kuby o których pisał powyżej.Każda rapka i branie cieszy.Dużo fajniejszy "bandyta" spadł po paru sekundach niestety.Kijek aż jęczał:-)Idzie duża woda więc trzeba będzie rapkom chwilowo odpuścić... (2017/08/21 21:32)

mtflyfek

67 na Rhein w Duisburgu :) (2017/08/22 18:27)

Jakub Woś

Dziś takie trio.Rozmiarowo niemal dokładnie takie jak wczorajsze Kuby o których pisał powyżej.Każda rapka i branie cieszy.Dużo fajniejszy "bandyta" spadł po paru sekundach niestety.Kijek aż jęczał:-)Idzie duża woda więc trzeba będzie rapkom chwilowo odpuścić...

Ładne. Woda szybko przybierze i szybko spadnie, znów bolenie zaczną się najadać. (2017/08/22 18:38)

barrakuda81

Tak.Jak się okazuje "fali powodziowej" nie będzie.Myślę że jak przyjdzie z metr może półtora wody u mnie to będzie wszystko.I dobrze bo mam zamiar jeszcze je trochę potępić:-)Może się uda jakąś życióweczkę w tym sezonie wyłuskać bo takich "śledzi" to jest zatrzęsienie co mnie i tak bardzo cieszy...Kto wie...dobrze by było tym bardziej że już chyba przyjemność z takim miałem ale spadł.Zobaczymy,oby nie zapeszać! (2017/08/22 20:40)

erykom

I kolejna dwa niemal identyczne z wieczora  (2017/08/24 21:39)

Przemas83

Ale się zdziwiłem dzisiaj jak w brombę przywaliła rapa. Przez chwilę myslałem że mam konkretnego klenia... chwilę wczesniej wycholowałem dwa w okolicy 30cm a tu boleń ;] Juz jakis czas temu pisałem że jest to mój pierwszy sezon nad królową naszych rzek i narazie wiecznie mnie zaskakuje. Jest piękna ale bywa niebezpieczna , już chyba zostanę z nią do końca mojego wędkarstwa ;] (2017/08/31 20:35)

erykom

Przedwczoraj 50 cm
Dziś od 17.00 do 20.00  5 boleni,3 szczupaczki(przyłów)+ 2 spięte bolenie i wszystkie z jednego miejsca.A poniżej gwiazda dzisiejszego dnia 68 cm... (2017/08/31 21:16)

barrakuda81

"...już chyba zostanę z nią do końca mojego wędkarstwa...." - Warto! Nie raz się schodzi bez ryby ale przyjdzie taki moment że żadna szwedzka kałuża ,choćby największa się nie umywa:-)
Dziś taki rapek na pocieszenie.Cztery brania, wszystkie pudła a jedno z nich to była naprawdę konkretna ryba.Zostałem z rozdziawiona koparą...:-) Wczoraj podobnie z tym że trzy brania jedna ryba zapięta ale spadła przy podbieraniu.
Jak tu nie kochać tej rzeki? :-) (2017/08/31 21:28)

erykom

Dziś 2 bolki z "wielkiej wody" i mimo dużego wiatru dwa udało sie przechytrzyć (2017/09/05 21:25)