Boleń w marcu!?

/ 28 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

egzekutor

Celowe lowienie boleni w czasie tarla i w okresie ochronnym? smierdzi to oj smierdzi...

Rybacy też wiedzą gdzie rapki się gromadzą na tarło,w ubiegłym roku wyjęli ponad 400 kg tej fajnej rybki z tarliska,w jeden wieczór,niektóre ważyły grubo ponad 5kg,wiem bo mam sąsiada rybaka.

koledzy maja racje nie powinienes ich łowic. dodam, że najlepiej go łapac gdy jest juz lato i na koniec walor w postaci miesa tej ryby jest bardzo słaby sa ościste i małosmacze.i jeszcze jedno niech probuje i tak nie złapie bo to cięzki przeciwnik (2012/03/13 01:00)

kawiorek

Oj dla poczatkujacego b. ciezki przeciwnik ale trenuj zawsze to bedzie przyjemnosc jak ci puknie nawet 30-tak (2012/03/13 06:07)

JOPEK1971

Celowe lowienie boleni w czasie tarla i w okresie ochronnym? smierdzi to oj smierdzi...

Rybacy też wiedzą gdzie rapki się gromadzą na tarło,w ubiegłym roku wyjęli ponad 400 kg tej fajnej rybki z tarliska,w jeden wieczór,niektóre ważyły grubo ponad 5kg,wiem bo mam sąsiada rybaka.

koledzy maja racje nie powinienes ich łowic. dodam, że najlepiej go łapac gdy jest juz lato i na koniec walor w postaci miesa tej ryby jest bardzo słaby sa ościste i małosmacze.i jeszcze jedno niech probuje i tak nie złapie bo to cięzki przeciwnik

Wcale nie jest tak ja piszesz,jak się wie jak i gdzie to się połowi,a jeśli chodzi o walory kulinarne bolenia, to rzecz gustu,znam takich co zjedzą każdą rybę,ja jestem wybredny,nie jadam tych ryb. (2012/03/13 08:23)