Boleń na spinning-jak prowadzić przynęty?

/ 8 odpowiedzi
dzis jade na bolenia chce wiedziec czy prowadzic przynęte wolno czy szybko przy dnie czy przy powierzchni
Osmol111


Na bolenia to szybko i przy powierzchni.  (2013/07/18 18:16)

luzy


http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=bole%F1naspining
Chyba lepiej poszukać niż "śmietnik" robić na forum. (2013/07/18 19:26)

atom0wy


Wczoraj bolenie spłoszyły mi wszystkie rybki. Szukałem dość długo okonia, aż natrafiłem na kilka boleni. Były na wyciągnięcie ręki. Podawałem im gumę, obrotówkę i woblerka. Prowadziłem różnie, raz szybciej, raz wolniej. Żadnej reakcji z ich strony. Może ktoś poleci mi jakieś rozwiązanie? (2013/07/19 09:07)

wirefree


Mi 2 lata zajeło opracowanie techniki prowadzenia przynęt a ty chcesz juz tak z marszu na Bolka ?

(2013/07/19 10:36)

Jakub Woś


Wczoraj bolenie spłoszyły mi wszystkie rybki. Szukałem dość długo okonia, aż natrafiłem na kilka boleni. Były na wyciągnięcie ręki. Podawałem im gumę, obrotówkę i woblerka. Prowadziłem różnie, raz szybciej, raz wolniej. Żadnej reakcji z ich strony. Może ktoś poleci mi jakieś rozwiązanie?



Pierwsza i najważniejsza zasada: Widzisz bolenia to boleń widzi Ciebie. Wtedy ciężko go złowić. A jak już miałeś go na wyciągnięcie ręki to na pewno Cie widział. (2013/07/19 18:40)

bednar14


Na bolenia to szybko i przy powierzchni. 


To ja amator boleniowy wiem że nie zawsze łowimy przy powierzchni, czasami trzeba użyć czegoś co schodzi głębiej więc niech kolega kolegi w błąd nie wprowadza. Dajmy się wypowiedzieć osobą które regularnie łowią bolenie.Choć nie wiem czy po raz kolejny jest sens wałkowania tematu pt. Bolenie na spining ;-) (2013/07/19 22:13)

u?ytkownik123415


Na bolenia to szybko i przy powierzchni. 


To ja amator boleniowy wiem że nie zawsze łowimy przy powierzchni, czasami trzeba użyć czegoś co schodzi głębiej więc niech kolega kolegi w błąd nie wprowadza. Dajmy się wypowiedzieć osobą które regularnie łowią bolenie.Choć nie wiem czy po raz kolejny jest sens wałkowania tematu pt. Bolenie na spining ;-)




Bolen szczegolnie duzy czesto zeruje przy dnie. I nawet nie wiemy o jego obecnosci. Grunt to umiec rozpoznac miejsce jego potencjalnej stolowki. A co do Widzisz bolenia to bolen widzi ciebie w pelni sie zgodze. (2013/07/19 22:22)

u?ytkownik126613


Na Bolenia niema reguły jak na każdą rybę jak jest głodny  a przyneta jest przed nosem to wezmie a jak nie  to nie. (2013/08/19 20:19)