Boleń - mój rekord w tym roku

/ 17 odpowiedzi
Boleń złowiony w rzece Poprad 84cm waga 4.60kg na spinning

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik6774


kolego ale chyba nie w okresie ochronnym - mozna go lowic od wczoraj (2010/05/01 21:46)

szymbor


aleee torpeda !!! GRATKI !!! (2010/05/02 00:19)

u?ytkownik20737


No piękny bolesław gratulacje! Mój tata miał kiedys na Wiśle bolka na kijku do 18 g i na żyłce 0.16 bolka mówił mi że była ostra jazda ale udało się go wyciągnąć miał ponad 2.5 kg (2010/05/02 16:55)

robin3


Okres ochronny nie dyskwalifikuje łowienia ryb pod warunkiem , ze w tym okresie sie je wypuszcza do wody.Jak wiesz nie mamy wielkiego wpływu na to co złowimy.

Nie raz jestem nad woda jak i wielu wedkarzy i udaje  sie  zapiąc rybke w okresie ochronnym i wcale nie rozpaczam z tego powodu. 

Pozdrawiam

(2010/05/02 19:48)

blaszka


Piękna rybka, taka to walczy. Pozdrawiam. (2010/05/05 11:26)

ponikwoda


Ładnie wyglądasz z tą rybką na zdjęciu. Gratulacje. (2010/05/05 13:39)

minus


jogi babuuuuuuuuuuu brawo jasiuuuuuuuuuuuuuuu (2010/05/05 17:49)

michal17


Petardaaaaaaaaa konkretna gratki (2013/12/27 12:27)

Robert55


Okres ochronny nie dyskwalifikuje łowienia ryb pod warunkiem , ze w tym okresie sie je wypuszcza do wody.

W tym przypadku raczej dyskwalifikuje bo regulamin mówi jednoznacznie, że rybę złowioną w okresie ochronnym należy NIEZWŁOCZNIE wypuścić. Zmierzenie, zważenie i zrobienie fotki wyklucza „NIEZWŁOCZNIE”. Wyklucza też możliwość przeżycia tych czynności przez bolenia, wiec można być prawie pewnym, że ryba ze zdjęcia wróciła do wody przez WC łowcy. Gratuluje gratulacji dla takich zachowań.

(2014/01/01 09:04)

barrakuda81


Okres ochronny nie dyskwalifikuje łowienia ryb pod warunkiem , ze w tym okresie sie je wypuszcza do wody.

W tym przypadku raczej dyskwalifikuje bo regulamin mówi jednoznacznie, że rybę złowioną w okresie ochronnym należy NIEZWŁOCZNIE wypuścić. Zmierzenie, zważenie i zrobienie fotki wyklucza „NIEZWŁOCZNIE”. Wyklucza też możliwość przeżycia tych czynności przez bolenia, wiec można być prawie pewnym, że ryba ze zdjęcia wróciła do wody przez WC łowcy. Gratuluje gratulacji dla takich zachowań.

Jezuuuu! Bez przesady!Pewnie wypuscił,nie zabił.Jeszcze mi sie nie zdarzyło zeby mi przez fotke ryba zdechła :-) Regulamin tak to formułuje zeby uswiadamiac jak ważne jest wypuszczenie ryby w dobrej kondycji zeby mogła np przystapic do tarła. Nie bądźmy ekstremistami i fanatykami SWIETEGO REGULAMNIU który zawiera tyle samo rzeczy madrych co głupich jak dla mnie.Jak ci goscie od przepisów sa tacy wszechwiedzacy to niech wymysla przynete ktorej np nie chwyci szczupak w okresie ochronnym.Tu wystarczy tylko zdrowy rozsadek łowcy i zaden regulamin wtedy nie byłby potrzebny.Gratulacje i tak sie łowcy naleza za wyholowanie pieknej ryby.



(2014/01/01 12:53)

brt3


Bolek złowiony przez mojego kolegę. Jeden z wielu:)
(2014/01/02 07:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Robert55


Okres ochronny nie dyskwalifikuje łowienia ryb pod warunkiem , ze w tym okresie sie je wypuszcza do wody.

W tym przypadku raczej dyskwalifikuje bo regulamin mówi jednoznacznie, że rybę złowioną w okresie ochronnym należy NIEZWŁOCZNIE wypuścić. Zmierzenie, zważenie i zrobienie fotki wyklucza „NIEZWŁOCZNIE”. Wyklucza też możliwość przeżycia tych czynności przez bolenia, wiec można być prawie pewnym, że ryba ze zdjęcia wróciła do wody przez WC łowcy. Gratuluje gratulacji dla takich zachowań.

Jezuuuu! Bez przesady!Pewnie wypuscił,nie zabił.Jeszcze mi sie nie zdarzyło zeby mi przez fotke ryba zdechła :-) Regulamin tak to formułuje zeby uswiadamiac jak ważne jest wypuszczenie ryby w dobrej kondycji zeby mogła np przystapic do tarła. Nie bądźmy ekstremistami i fanatykami SWIETEGO REGULAMNIU który zawiera tyle samo rzeczy madrych co głupich jak dla mnie.Jak ci goscie od przepisów sa tacy wszechwiedzacy to niech wymysla przynete ktorej np nie chwyci szczupak w okresie ochronnym.Tu wystarczy tylko zdrowy rozsadek łowcy i zaden regulamin wtedy nie byłby potrzebny.Gratulacje i tak sie łowcy naleza za wyholowanie pieknej ryby.



0
khakiprichi


Koledzy jedno pytanie skąd wiecie że ten boleń jest złowiony w okresie ochronnym? (2014/01/05 09:52)

khakiprichi


a tak w ogóle to koleżanka Ala ładnego kotleta odgrzała  :) (2014/01/05 10:05)

barrakuda81


Okres ochronny nie dyskwalifikuje łowienia ryb pod warunkiem , ze w tym okresie sie je wypuszcza do wody.

W tym przypadku raczej dyskwalifikuje bo regulamin mówi jednoznacznie, że rybę złowioną w okresie ochronnym należy NIEZWŁOCZNIE wypuścić. Zmierzenie, zważenie i zrobienie fotki wyklucza „NIEZWŁOCZNIE”. Wyklucza też możliwość przeżycia tych czynności przez bolenia, wiec można być prawie pewnym, że ryba ze zdjęcia wróciła do wody przez WC łowcy. Gratuluje gratulacji dla takich zachowań.

Jezuuuu! Bez przesady!Pewnie wypuscił,nie zabił.Jeszcze mi sie nie zdarzyło zeby mi przez fotke ryba zdechła :-) Regulamin tak to formułuje zeby uswiadamiac jak ważne jest wypuszczenie ryby w dobrej kondycji zeby mogła np przystapic do tarła. Nie bądźmy ekstremistami i fanatykami SWIETEGO REGULAMNIU który zawiera tyle samo rzeczy madrych co głupich jak dla mnie.Jak ci goscie od przepisów sa tacy wszechwiedzacy to niech wymysla przynete ktorej np nie chwyci szczupak w okresie ochronnym.Tu wystarczy tylko zdrowy rozsadek łowcy i zaden regulamin wtedy nie byłby potrzebny.Gratulacje i tak sie łowcy naleza za wyholowanie pieknej ryby.



(2014/01/07 19:01)