Boleń ( i nie tylko) w Warszawie - miejscówki

/ 6 odpowiedzi
Witam,
Czy ktoś z forumowiczów wędkujących w Warszawie zna jakieś boleniowe miejscówki? Nie łowiłem jeszcze na Wiśle, więc nie wiem gdzie jak wygląda woda..dlatego pytam, żeby nie tracić czasu na objeżdżanie i szukanie miejscówek, gdyż jestem uzależniony od taty, który raczej nie lubi się przemieszczać i nawet nie chce próbować go pytać o szukanie miejscówek, bo i tak wiem, że nie będzie miał najmniejszej ochoty ; )(mile widziane również informacje na temat miejsc na inne ryby- kleń, leszcz etc.)
Pozdrawiam.
gtsphinx


Sam jeszcze dużego bolenia na Wiśle nie złapałem, ot całe 35cm ale co miejscówek... Podpowiem tylko tyle że wysokości EC Siekierki ale po stronie praskiej, w lato przy niewysokim stanie wody tworzą się fajne plaże między główkami... tam napewno spotkasz bolenie. Drugie charakterystyczne miejsce występowania boleni to oczywiści kamienne opaski przy których podczas cichego spiningowania, nie raz zostałem ochlapany wodą po ataku bolka na drobnice przy samych nogach :)

Pozdrawiam

(2012/02/03 23:40)

maciekn


Przy moście śląsko-dąbrowskim po praskiej stronie jest fajna opaska. Zajrzyj tam w maju a nie pożałujesz;) (2012/02/04 00:39)

cienki002


dzięki ; ) Mam nadzieję ;)

Pozdrawiam.

(2012/02/04 09:04)

okonek06


bardzo dobre miejsce jest na bolenia za co pewnie mnie niektórzy zjadą jest tuż przy zrzutach wody przy elektrowni tam regularnie w sezonie mozna trafić ładną sztukę sam byłem świadkiem złapania paru ładnych sztuk i widziałem zdjęcia jeszcze ładniejszych (2012/02/04 10:30)

gtsphinx


Fakt... ale tam jest spora presja, więc ja bym polecił praską stronę na tej wysokości. Piękne główki, plaże i sama natura ;)

Pozdrawiam

(2012/02/04 11:58)

lobowk


Ja polecam Wisłę niedaleko stolicy miejscowości Gasy  (2012/02/06 17:17)