Bojanek - człowiek się nie zna

Witam. Obserwując ten portal zauważyłem tu jegomościa o nicku bojanek. Czytając jego wpisy ogarnia mnie żal i współczucie,że ktoś z takim brakiem podstawowej wiedzy udziela się na tym portalu. Przede wszystkim panie bojanek nie wiem czy lowiles kiedyś karpie. Karp wdzięczna ryba. Ja na przykład łowię na kukurydzę golonką Abu Garcia. Jest świetna. Widziałem twoje posty na tej stronie które wskazywały na inną metodę. My z kolegami używamy zwykłej kukurydzy. Bierze jak głupi powiem szczerze. Co do babki bo to też szlachetna ryba to na nią rozstawiam 15 metrowy bat łamany z koszykiem dwójką. Do tego pellet cynamon porzeczka i rybka praktycznie sama wskakuje do siatki. Według Ciebie Bojanku ta ryba nie nadaje się do niczego. Wprowadzasz tu ludzi w błąd, wydaje Ci się że jesteś kimś kim nie jesteś. Apropo słonowodnych ryb się nie wypowiadałes z tego co czytalem (chodzi mi o jesiotra) Jego łapiemy na muchy żyłka 0,18mm nie ma prawa się zerwać. Wszystkich po porady zapraszam do mnie gdyż Bojanek to zwykła kurwa. Pozdrawiam