Boczny trok - kiedy zaczynacie wędkować ?

/ 8 odpowiedzi
Witam puki co jeszcze mamy jako taka zimę a mnie już nosi żeby pojechać porzucać na boczny, zastanawiam się czy np. na Wiśle o tej porze roku coś bym złowił ?
No i nasuwa mi się jeszcze jedno pytanko od kiedy wy rozpoczynacie sezon z bocznym ? oczywiście pomijam fakty związane z lodem itp. chodzi mi o to od kiedy wędkujecie na rzekach, czy czekacie na puszczenie lodów na jeziorach? czy może wasz sezon z bocznym trokiem trwa cały rok?

bonek18

Na boczny trok łowię cały rok. Jak tylko lód puści to można śmiało iść. Okoń bierze cały rok. (2014/02/11 12:50)

pstrag222

Na rzece i ile jej stan na to pozwala wedkuje cały rok a boczny trok to nie tylko okoń ale i cały pozostały rybostan nie tylko drapiezny (2014/02/11 13:44)

użytkownik168824

Kurde co za pytanie.Nie ma lodu nad jeziorem to już leć,bo na rzece napewno nie ma.Możesz cały rok do obrzydzenia łowić ,o ile warunki pozwalają na to. (2014/02/11 14:04)

użytkownik168824

czy czekacie na puszczenie lodów na jeziorach? czy może wasz sezon z bocznym trokiem trwa cały rok? 

No jak lód jest to masz jakiś pomysł aby wędkować na boczny? Bo jak masz to powiedz jaki,to wybiorę się dzisiaj na lód na boczny trok.

(2014/02/11 14:07)

kolejorz16

ja osobiscie zaczynam łowienie na troka pod koniec marca i łowie do maja zas w maju uganiam sie za szczupakiem i od  czerwcu do konca  znowu trok :) (2014/02/11 20:07)

jabcok007

czy czekacie na puszczenie lodów na jeziorach? czy może wasz sezon z bocznym trokiem trwa cały rok? 

No jak lód jest to masz jakiś pomysł aby wędkować na boczny? Bo jak masz to powiedz jaki,to wybiorę się dzisiaj na lód na boczny trok.

Thomson86 w zapytaniu "czy czekacie na puszczenie lodów na jeziorach? czy może wasz sezon z bocznym trokiem trwa cały rok?"
właśnie chodziło mi o to czy ktoś z was wędkuje  cały rok i jak jest lód na jeziorach to przestawia się na rzeki, odpowiedziałeś mi na to pytanie i sam sobie również czyli możesz już teraz śmigać na rybki heh... (2014/02/12 11:51)

użytkownik168824

Thomson86 w zapytaniu "czy czekacie na puszczenie lodów na jeziorach? czy może wasz sezon z bocznym trokiem trwa cały rok?"
właśnie chodziło mi o to czy ktoś z was wędkuje  cały rok i jak jest lód na jeziorach to przestawia się na rzeki, odpowiedziałeś mi na to pytanie i sam sobie również czyli możesz już teraz śmigać na rybki heh...

Odpowiedź adekwatna do pytania.Dziwi Cię to jeszcze?

(2014/02/12 17:16)

Lukasz1988

Byłem dzisiaj i w poniedziałek na Wiśle z bocznym trokiem, ale bez efektów. Ja to łowię cały rok na spinning czy boczny trok. Oczywiście w okresach ochronnych poszczególnych ryb nie nastawiam się na mnie. Już nie mogę się doczekać kiedy złapię pierwszego okonia bądź klenia w tym roku. (2014/02/12 19:17)