Boczny trok - efekty i spostrzeżenia

/ 17 odpowiedzi
WITAM !!! CHCIAŁBYM ŻEBY PODZIELONO SIĘ INFO NA TEMAT BOCZNEGO TROKA, EFEKTY I SPOSTRZEŻENIA !!! POZDRAWIAM 
Iras1975


Chciałem dobrze, a tu się ze mnie nabijają. ;) (2012/04/03 12:54)

Iras1975


Jestem urodzonym egoistą i rzadko robię coś z myślą o innych.:)

Spadam kuraki kręcić... może się dorobię i chatę za to wybuduję.:)))

(2012/04/03 13:12)

fishman13


dzieki !!! poczytamy (2012/04/03 15:50)

Korzon95


Jestem urodzonym egoistą i rzadko robię coś z myślą o innych.:)

Spadam kuraki kręcić... może się dorobię i chatę za to wybuduję.:)))





Hehe chyba kurnik:)

A co do bocznego troka to byłem dziś pierwszy raz w sezonie i pierwszy raz łowiłem na boczny trok (nowym zestawem-okoniowka) ale bez wyników:(. Jedyne co na pocieszenie to raczek złapany za odwłok:)
Pozdrawiam (2012/04/03 16:33)

zenszal


Do pożal się Boże rybaka o nicku "hefeed8"-przerażający prostak,prościej nie można. (2012/04/05 16:18)

turu82


Do pożal się Boże rybaka o nicku "hefeed8"-przerażający prostak,prościej nie można.


hej stary czy aby nie za ostro oceniasz ludzi , co znowu ciecia były na emeryturach ?? a raczej na rentach bo ponoć ci co mają coś z głową niechalo mają być pozbawieni tych świadczeń

                                                                                                           POZDRAWIAM

(2012/04/05 16:34)

zenszal


Jeśli ktokolwiek zwraca się z pytaniem w sposób kulturalny w taki sam sposób winno się odpowiedzieć,dowcipem rownież.Wyrażenie "przyjdź do mnie śmiecie pozbierać" przy najlepszej chęci trudn zaliczyć do dobrego wychowania i nie wszyscy "ciecie" tak rozmawiają.

Przyjemnych łowów

(2012/04/05 17:19)

kogutw68


Panie Zenonie nie wiem czy Pan zauważył że chłopaki dodają pewne znaczki po swoich wpisach /uśmieszki/ moim zdaniem to były żarty. (2012/04/05 17:26)

Iras1975


No troszkę sobie żartowaliśmy i kolega zbyt serio to potraktował.

Czasem się przekomarzamy żeby było raźniej na forum.:)

(2012/04/05 20:46)

lin96


ja mam problem gdy łowię na boczny tok okonie to czasami biorą szczupaki na5 szczupaków 3 wycholowane reszta ucina a z tego co słyszałem to jak jes przypon to okonie są podejżliwe i nie biorą może wy macie jakieś pomysły.proszę o pomoć (2012/05/15 15:23)

Kornel30


 Bo nasza wyszukiwarka jest trochę jakby kiepska i trzeba troszkę pogooglować i w parę minut znajduje sie kilka tematów ................... :))

Boczny trok ? pogrom okoni
Boczny trok wiązanie
Boczny trok spinningowa technika połowu
Film wędkarski - Okoń na boczny trok
Boczny trok - technika połowu

to tylko kilka obszerniejszych materiałów w tym temacie a jest ich dużo więcej ............................. :)

kolega się grzecznie zapytał więc po co go wyśmiewasz ? (2012/05/15 16:01)