Boczny trok na rzece

/ 3 odpowiedzi
Witam wiele razy łowiłem na boczny trok okonie na wodzie stojącj z powodzeniem . Ale nigdy w rzece i tu moje pytanko w tym roku zamierzam łowić w rzece czy czymś szczególnym różni się zestaw na rzeke od tego na wode stojącą chodzi mi długość troka lub wielkośc ciężarka lub sposobem prowadzenia czy jest wogule jakaś róznica
u?ytkownik6774

z mila checia bym Ci pomogl ale bocznym trokiem lowie tylko na wodzie stojacej (2009/01/30 19:59)

bodzio0711

łowiłem na rzece na boczny ale tylko woblerkami o gumie nie mam pojęcia ale zasada jest taka że trok rzeczny powinien być krótszy niż na wodę stojącą myślę że około 25cm jest optymalny zresztą wszystko dobiera się doświadczalnie w zależności od warunków (2009/01/30 22:39)

klocek

Na rzece z powodzeniem łowie na troka,trok może być krótszy ale nie koniecznie,osobiście stosuje o podobnej długości jak na wodę stojącą czuli około 40-50 cm,a nawet i dłuższe tylko że ciężarki są większe ale to zależy od uciągu....... No i używam trochę sztywniejszej wędki niż na wodę stojącą. (2009/01/30 23:42)