Boczny trok na szczupaka i sandacza

/ 8 odpowiedzi
Czy boczny trok to skuteczna metoda na wszystkie drapieżniki?
Mosiadz23


Czy boczny trok to skuteczna metoda na wszystkie drapieżniki?



To metoda na Okonia czasem :leszcz, wzdręga, jaź, szczupak. O sandaczu nie słyszałem i nigdy nie złapałem ale jeśli nastawiasz się na tego typu ryby to nie bocznym trokiem bo sobie utrudniasz pozdrawiam
(2010/05/24 12:44)

kopyto74


Czy boczny trok to skuteczna metoda na wszystkie drapieżniki?
A co polecasz na szczupaka i sandacza? Z góry dziękuję
(2010/05/24 12:53)

Mosiadz23


no wiesz wszędzie trzeba zbierać info na temat wody i tego na co dana ryba bierze od tego zacznij  zapytaj sie spiningisty na co próbować , ale przynęty na sandacza czy szczupaka to gumy od 5 do 10 cm długości  kolorystyka też różna bo skuteczne wszędzie są perłowe perła z brokatem i z czarnym grzbietem , żółty z czarnym grzbietem i czerwonym . obrotówki na szczupaka sa dobre trzeba próbować pratkyka czyni mistrza ale zapytaj wedkarzy na danym zbiorniku to ci powiedzą najlepiej pozdrawiam (2010/05/24 13:37)

adamoso123


Ja osobiście uważam , że boczny trok to najlepsza metoda na okonia chociaż bardzo często zdarza mi się przyłów w postaci szczupaka i sandacza.Na sandacza polecam ci żabkę i gumy o kolorze ciemna zieleń i cola.Ja łowię na takie w czystych zbiornikach zaporowych i stawach.Jeżeli chodzi o szczupaki i sandacze spodziewaj się takich do 50 max 60cm. Jeżeli oczywiście będziesz łowił małymi gumkami. Pozdrawiam (2010/05/24 14:52)

u?ytkownik26041


boczny trok dobry jest na okonia z przylowu trafia sie leszcz karp jaz szczupak tez wezmie ale zreguly jest od razu scina a sandacz tak wezmie ale taki do 30 cm wiekszego na bocznym nie zlapalem (2010/05/24 17:19)

u?ytkownik31907


mozesz zmontowac solidniejszy sprzet zyłka 20 wolfram oraz guma około7 cm i biczujemy wode (2010/05/25 08:44)

michoslaw


generalnie jest to metoda na wszystkie drapieżnieki ze wskazanem na okonia ( najlepsze efekty ), szczupak tez się trafi ale często ścina żyłkę chyba ze założysz carbon na ostatni odcinek. Sandacz jak się trafi to zazwyczaj mały, duże sandacze jednak wola metodę z opadu. trafiło mi się kilka kleni i jazi na boczny trok ale to na rzece.

Generalnie jest to metoda uniwersalna ;-)

pozdrawiam

 

(2010/05/26 11:45)

u?ytkownik31907


carbon? a jak to z nim jest wielu wędkarzy uważna ze jest dobry a wielu ze nie chroni przed obcinka (2010/05/26 11:47)