Zaloguj się do konta

Bobry

utworzono: 2010/10/24 20:03

oczywiście że żartowałem :) nie wolno pożartowac ? o mmmamo żal.pl    Też mi żart Kol Balcer00 , przyznaj że równie głupi  jak ten : wchodzi bosy głupek na drzewo , patrzy a tam gniazdo , w gnieździe buty . Myśli sobie - "no tak to ja tutaj wspinam się na boso ,  a tutaj takie ładne buty .... Pozdrawiam.


[2010-11-05 10:15]

mój żart nie był głupi , fajny był , śmieszny  ale podkreślam to tylko żart :] gdybym nie mógł żartowac  bo by mi zabraniali tacy ludzie jak Ty to dawno już bym musiał wąchac kwiatki od dołu :)
[2010-11-05 10:38]

Może i faktycznie nie był głupi - bo przecież żart może być mało śmieszny , bezwartościowy ale nie " głupi " . Twój żart sytuuje się pomiędzy dwoma z wymienionych tj był zarówno mało śmieszny jak i zupełnie pozbawiony wartości .
[2010-11-05 11:00]

pozbawiony wartości to już nie powiem kto jest...
[2010-11-05 11:02]

Więcej już nie wracam do tematu .
[2010-11-05 11:03]

:) [2010-11-05 11:10]

"...   
a wiatrówki też się nie boją ? : " A WIATRÓWKI TEŻ SIĘ NIE BOJĄ " ? D haha POZBAWIONE WARTOŚCI SĄ TAKIE OTO DUBY SMALONE - WYPISYWANE BEZ NAMYSŁU . .... Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdzi że takie zdanie ma jakikolwiek sens lub wartość merytoryczną . To zdanie było po prostu niedorzeczne , przy czym negatywnie wypowiadam się tylko i wyłącznie o ww stwierdzeniu , nie zaś o konkretnej osobie .Więcej do tematu nie wracam i zarazem nie życzę sobie insynuacji w stylu "pozbawiony wartości to nie powiem kto jest " . Kolego zanim cokolwiek napiszesz zastanów się dwa razy gdyż  jak na razie twoje wywody zdają się stanowczo przeczyć  rozsądkowi .
 


[2010-11-05 11:12]

MarsB ale po co od razu bulwers? założyłem tego posta po to aby podyskutować o tych zwierzakach jeśli nie chcesz spokojnie bez nerwów i normalnie po pisać z innymi wędkarzami o zwierzętach nad wodą to nie musisz nawet wchodzić na tego posta założonego przeze mniea jak jesteś ciekawy po co go założyłem to chciałem wiedzieć gdzie jeszcze spotyka się tę zwierzęta w Polsce bo wyobraź sobie u nas te zwierzęta to rzadkość i proszę Cię bez kłótni i wyzwisk..a balcer00 żartował więc też z niego zejdź bo każdy może tu żartować lub być poważnym
z góry dziękuję za odwiedzenie mojego posta :P:)
pozdrawiam 

:))))))pozdrawiam
[2010-11-05 11:12]

Więcej nie wracam do tematu . Każdy czasem pisze coś głupiego .
[2010-11-05 11:13]

ha ha ja też pozdrawiam :)
[2010-11-05 11:14]

mój żart nie był głupi , fajny był , śmieszny  ale podkreślam to tylko żart :] gdybym nie mógł żartowac  bo by mi zabraniali tacy ludzie jak Ty to dawno już bym musiał wąchac kwiatki od dołu :)

Nie zwracaj uwagi na zaczepki:))))))
[2010-11-05 11:14]

Piter wiesz ? w smumie nie mam co robic teraz w domu dlatego w (tym temacie ) z nudów odpisuje :)
[2010-11-05 11:16]

Piter wiesz ? w smumie nie mam co robic teraz w domu dlatego w (tym temacie ) z nudów odpisuje :)

odpuść sobie
[2010-11-05 11:20]



odpuść sobie
 Przecież ja nikogo nie zaczepiam ( Mój Boże )  a w szczególności ciebie . Widzę bowiem że jesteś pozytywnie nastawiony a zatem kąśliwe wątki słane pod twoim adresem byłyby już  tylko zwykłą prowokacją .

[2010-11-05 19:58]



odpuść sobie
 Przecież ja nikogo nie zaczepiam ( Mój Boże )  a w szczególności ciebie . Widzę bowiem że jesteś pozytywnie nastawiony a zatem kąśliwe wątki słane pod twoim adresem byłyby już  tylko zwykłą prowokacją .


Pawełkowi napisałem żeby sobie odpuścił dyskusię z tobą ,przeczytaj dobrze za czym kogoś zaczepisz ,z tobą nie będę dyskutował
[2010-11-05 20:11]

bosman9090

Panowi spokojnie bez nerwów [2010-11-05 21:25]



odpuść sobie
 Przecież ja nikogo nie zaczepiam ( Mój Boże )  a w szczególności ciebie . Widzę bowiem że jesteś pozytywnie nastawiony a zatem kąśliwe wątki słane pod twoim adresem byłyby już  tylko zwykłą prowokacją .


Pawełkowi napisałem żeby sobie odpuścił dyskusię z tobą ,przeczytaj dobrze za czym kogoś zaczepisz ,z tobą nie będę dyskutował
HA HA - A JEDNAK SIĘ MYLIŁEM . CO ZA ZACIETRZEWIONY OSOBNIK ....."Z TOBĄ NIE BĘDĘ DYSKUTOWAŁ " PRZECIEŻ JA CZŁOWIEKU NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU Z TOBĄ ROZMAWIAĆ . PODKREŚLIŁEM TYLKO ŻE JESTEŚ NA TYM FORUM POSTACIĄ DOŚĆ PRZECHERNĄ I AMBIWALENTNĄ TZN Z NIEWIADOMYCH PRZYCZYN :W STOSUNKU DO JEDNEJ GRUPY : JESTEŚ "MIŁY , SŁODKI NICZYM PLUSZOWY MIŚ PRZYTULANKA A DLA INNYCH ZAŚ SZORSTKI I NIETAKTOWNY . MÓJ BRAT CZĘSTO NA TYM FORUM BYWAŁ OPRYSKLIWY I  NIETAKTOWNY CO BYŁO JEDNAK W DUŻEJ MIERZE ODPOWIEDZIĄ NA WĄTKI ZAKŁADANE CELEM KRZEWIENIA POGLĄDÓW PODŁYCH I ZABOBONNYCH ( TAKICH JAK NP TE DOTYCZĄCE WYDR , KORMORANÓW I WRESZCIE BOBRÓW ) LUB PERSONALNE NAGONKI KTÓRE NA TYM FORUM ZDARZAŁY SIĘ NADER CZĘSTO .( NP WĄTEK "NA KOGO GŁOSUJECIE GDZIE JAKIŚ DUREŃ NAPISAŁ NIEZRÓWNOWAŻONY CZŁOWIEKU WYJDŹ Z TĄ KAMPANIĄ NA ULICĘ ITP ITD A SAM SKORUMPOWANY ADMIN STRASZYŁ BANEM CHOĆ WĄTEK ZAMIESZCZONY BYŁ NA OK 10 DNI PRZED WYBORAMI I W STOSOWNEJ KU TEMU RUBRYCE )  .PIERWSZE KONTO( zrakdęw ) MOJEMU BRATU USUNIĘTO ZA NIEZBYT WAŻKIE PRZEWINIENIE TZN ZA UŻYCIE 2 PRZEKLEŃSTW  W KIERUNKU BLIŻEJ NIEOKREŚLONEGO KŁUSOWNIKA , INTERWENCJĄ  W TEJ SPRAWIE ( TJ SPORZĄDZENIEM RAPORTU JAK TO SAM OKREŚLIŁ ) BYŁ NIEJAKI "NORBIKO " PEŁNIĄCY PODÓWCZAS FUNKCJĘ "MODERATORA " . CIEKAWE DLACZEGO NIE ZLIKWIDOWAŁ KONT SWOICH NAGMINNIE KLNĄCYCH KUMPLI ?NIE WIADOMO ,JEDNO JEST WSZAKŻE W TYM WSZYSTKIM PEWNE  -TAK TUTAJ  BYŁO - TAKIE SĄ FAKTY A I PETYCJA O ZAOSTRZENIE KAR ZA KŁUSOWNICTWO ( KTÓREJ TAK NAPRAWDĘ POMYSŁODAWCĄ BYŁ MÓJ BRAT )  WYSZŁA SPOD EGIDY "DZIAŁACZA NA RZECZ UCIŚNIONYCH , PORTALOWEGO ROBIN HOODA "  NIAJAKIEGO  "NORBIKO " ( TUŻ PO LIKWIDACJI KONTA ZRAKDĘW )  .TAK BYŁO I TEMU NIKT NIE ZAPRZECZY  WRACAJĄC JESZCZE  POKRÓTCE DO TEMATU BOBRÓW : KIEDY KTOŚ PUBLIKUJE ZDJĘCIA ZWALONYCH PRZEZ BOBRY DRZEW , OPATRUJĄC JE NIEZBYT PRZYCHYLNYM  KOMENTARZEM TO CHYBA JEST TO SWEGO RODZAJU "AKT NIENAWIŚCI "DO ZWIERZĄT ?KIEDY ZAŚ INNYM RAZEM KTOŚ W TYM SAMYM WĄTKU , IMPUTUJE MAŁO ŚMIESZNE ŻARTY TO CHYBA MOŻNA ZWRÓCIĆ UWAGĘ SŁOWAMI TYPU : "DWA RAZY POMYŚL ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ " ?

[2010-11-06 09:35]

"Pawełek '" .... To nie jest małe dziecko żeby go tak nazywać . Paweł to dorosły mężczyzna i tak należy go traktować . A zresztą , pisz sobie jak chcesz , nie ziębi mnie to ani nie grzeje .
[2010-11-06 09:50]

"Pawełek '" .... To nie jest małe dziecko żeby go tak nazywać . Paweł to dorosły mężczyzna i tak należy go traktować . A zresztą , pisz sobie jak chcesz , nie ziębi mnie to ani nie grzeje .

:}}}}}}
[2010-11-06 09:54]

U mnie czasem bobra częściej nad wodą  można spotkać niż człowieka, zwłaszcza wieczorem. [2010-11-06 10:24]

:) [2010-11-06 10:43]

A u mnie można to spotkać he he
[2010-11-06 11:12]

kazik

Koledzy komu jak komu ale nam wędkarzom to Bobry jeszcze pomagają a nie przeszkadzają . Powinniśmy ich chronić i dbać aby miały jak najlepiej . Kiedyś pewien kolega powiedział że Bobry zawsze naprawią to co człowiek zepsuł , chodzi o wody . Bobry po przez swoją działalność (choć niektórym może się i nie podobać) wzbogacają wody we wszystkie gatunki jaki żyją w tej wodzie , a głównie przyczyniają się do wzbogacenia pokarmy i siedlisk ryb . Ryb nam przybywa i to takich które same się rozmnażają , a przecież o to nam chodzi . Więc chwalmy te zwierzęta bo robią to czego za durze pieniądze nam się nie udaje zrobić . Owszem może i wkraczają na tereny przez nas ludzi zagospodarowane , ale w końcu to my ludzie zabraliśmy je tym zwierzętom i one starają się nam odebrać . Drugą sprawą jest to że pokazują gdzie ludzie nie powinni ponosić kosztów i osiedlać się , bo i tak kiedyś te tereny woda zabierze , robiąc powodzie . 

 

[2010-11-06 11:26]

Koledzy komu jak komu ale nam wędkarzom to Bobry jeszcze pomagają a nie przeszkadzają . Powinniśmy ich chronić i dbać aby miały jak najlepiej . Kiedyś pewien kolega powiedział że Bobry zawsze naprawią to co człowiek zepsuł , chodzi o wody . Bobry po przez swoją działalność (choć niektórym może się i nie podobać) wzbogacają wody we wszystkie gatunki jaki żyją w tej wodzie , a głównie przyczyniają się do wzbogacenia pokarmy i siedlisk ryb . Ryb nam przybywa i to takich które same się rozmnażają , a przecież o to nam chodzi . Więc chwalmy te zwierzęta bo robią to czego za durze pieniądze nam się nie udaje zrobić . Owszem może i wkraczają na tereny przez nas ludzi zagospodarowane , ale w końcu to my ludzie zabraliśmy je tym zwierzętom i one starają się nam odebrać . Drugą sprawą jest to że pokazują gdzie ludzie nie powinni ponosić kosztów i osiedlać się , bo i tak kiedyś te tereny woda zabierze , robiąc powodzie . 

 

Jak zwykle Kaziku Mądra i spokojna wypowiedz z Twojej strony :))))))

[2010-11-06 11:29]

kazik

Drogi Piotrku trzeba dbać o to co nam sprzyja , a nie piętnować bo komuś za skórę zalazły .

Zwierzęta były w naszych wodach jeszcze kiedy człowiek nie bardzo wiedział jak z nich korzystać , więc to co robią obecnie to robiły i kiedyś i przyroda dobrze się miała . Jedynie my ludzie zrobiliśmy się bardziej pazerni i zaczynają te zwierzęta i nie tylko nam przeszkadzać .

Ja to porównuję do walki białych z Indianami w Ameryce , podobną wojnę się toczy i to nie równą . [2010-11-06 12:46]