Bobry

/ 275 odpowiedzi / 84 zdjęć
Pilcewioska zalana i zniszczona doszczętnie przez powódź w 1997 rokuteraz są tam stawy gdzie żerują bardzo duże ryby.ale na jednym ze stawów zamieszkały bobry zdjęcia po ich (wycince) można zobaczyć u mnie w galerii 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64

....jak równiutko:) Witam...na moim terenie w ostatnich latach tak wzrosła populacja tych sympatycznych zwierzątek,że teraz nie można sobie z nimi dać rady,są normalnie wszędzie:) (2010/10/24 20:19)

bosman9090

hehe jak byliśmy na rybach to na wyspie stało coś wielkości psa a następnie skoczyło do wodyhehe (2010/10/26 15:36)

tomalocb

Wędkując nad rzeką zauważyłem płynącego bobra , siedziałem nieruchomo jak manekin żeby  nie spłoszyć zwierzaka . Na mojej wysokości  zauważył mnie i dał nura że woda otworzyła się ma pół metra , rybywypłoszył i po wędowaniu  (2010/10/26 21:18)

adam40

Z dwojga złego lepsze to, cociaż wydr nie bedzie ;))
Pozdrawiam (2010/10/26 21:27)

Sniper64

Grzesiek:) ale miałeś szczęście zobaczyć Boberka...prawda że fajne zwierzątko:) ja to kiedyś się tak władowałem w podziemny korytarz Boberka że mało mi jajek nie strzaskało:) mało tego to jeszcze było zimno!!! :)) (2010/10/26 21:29)

u?ytkownik57239

Panie Grześku1999 to jest naprawdę świetne zdjęcie. (2010/10/26 21:38)

u?ytkownik57239

Lubię obserwować te zwierzęta. Ostatnio nad Wisłą ich przybyło. To naprawdę ciekawe stworzonka. (2010/10/26 21:39)

grzesiek1999

A tu pan bóbr już sobie po sesji zdjęciowej odpływa... (2010/10/26 21:44)

pawelz

Na Pilicy tak sie rozwydrzyly, ze nic sobie nie robia z wedkarzy.
Lowiac ryby brodze. Czesto taki zwierz przeplywa 1 - 2 metry ode mnie jakby nigdy nic.
Wieczorem, po zmierzchu, potrafi niezle wystraszyc :)
PS. Raz jednego zaczepilem przypadkowo na muche.
15 sekundowy hol byl niezapomniany. Na szczescie jedyna pamiatka to troche siersci na haczyku (2010/10/27 09:35)

trebor123

Fotki super :-) (2010/10/27 20:18)

bosman9090

ale wydry u nas także są kiedyś gdy bawiliśmy się gruntem to widziałem jak płynęła  (2010/10/27 20:53)

bosman9090

grzesiek żeby zrobić zdjęcie bobra czaiłeś się w krzakach i po cichu podchodziłeś prawda?czytałem że to są bardzo płochliwe zwierzęta  (2010/10/30 11:11)

pawelz

Plochliwe to moze byly kilkadziesiat lat temu :)
Teraz sa tak bezczelne, ze olewaja wedkarzy (przynajmniej u mnie).
Potrafi taki bandyta podplynac na odleglosc kilku metrow, wychylic sie i przygladac co robisz. Zero strachy. Po prostu przyzwyczaily sie do obecnosci ludzi nad woda. (2010/11/02 08:48)

u?ytkownik40353

Potrafi taki bandyta podplynac na odleglosc kilku metrow, wychylic sie i przygladac co robisz. Zero strachy. Po prostu przyzwyczaily sie do obecnosci ludzi nad woda.

Masz rację u mnie na warcie też te cholery niczego się nie boją (2010/11/02 08:52)

u?ytkownik28954

Potrafi taki bandyta podplynac na odleglosc kilku metrow, wychylic sie i przygladac co robisz. Zero strachy. Po prostu przyzwyczaily sie do obecnosci ludzi nad woda.

Masz rację u mnie na warcie też te cholery niczego się nie boją

a wiatrówki też się nie boją ? :D haha (2010/11/02 08:55)

Strzegom

W Mietkowie widziałem bobra i wydrę

[IMG]http://images50.fotosik.pl/93/e439b18980f0d53fmed.jpg[/IMG]

Wydre widziałem również w rzece Bystrzyca ponizej Lubachowa

(2010/11/02 17:30)

bosman9090

wydry to na Pilcach sobie pływają z wyspy do wyspya może kiedyś uda mi się sfotografować bora (2010/11/02 20:28)

u?ytkownik15467

Kolego Blacer00 proszę Cię abyś pomyślał zanim cokolwiek napiszesz ... Twoje insynuacje ( aczkolwiek wypowiedziane w kontekście żartu )- są jednak wysoce niestosowne . (2010/11/03 16:40)

u?ytkownik15467

Masz rację u mnie na warcie też te cholery niczego się nie boją

a wiatrówki też się nie boją ? :D haha   
Kolego Blacer00 proszę Cię abyś pomyślał zanim cokolwiek napiszesz . Twoje insynuacje ( aczkolwiek wypowiedziane w kontekście żartu ) są jednak wysoce niestosowne . (2010/11/03 16:40)

u?ytkownik15467

I BARDZO DOBRZE ŻE SĄ I WYDRY I BOBRY A WĘDKARZOM NIC DO TEGO ! TO PRZECIEŻ WĘDKARZE NAD WODĄ SĄ TYLKO GOŚĆMI A NAWET INTRUZAMI BRUTALNIE INGERUJĄCYMI W WODNY ŚWIAT - NIGDY ODWROTNIE . UWAŻAM ŻE ZAWCZASU NALEŻY ZAKOŃCZYĆ TĄ DYSKUSJĘ GDYŻ Z GÓRY WIADOMY JEST CEL TAKICH PUBLIKACJI  I ZNANE SĄ INTENCJE AUTORÓW POPEŁNIAJĄCYCH WĄTKI TYPU "BOBRY " , WYDRY " , CZY WYDRA WYGRA , WYDRA NA STAWIE (  NAWIASEM MÓWIĄC " LEJĘ  "NA TE  SZTUCZNE JAŁOWE KAŁUŻE WAŻNIEJSZA JEST PRZYRODA W TYM  TAKŻE OCHRONA NADWODNEJ FAUNY  ) . (2010/11/03 16:47)

u?ytkownik57785

I BARDZO DOBRZE ŻE SĄ I WYDRY I BOBRY A WĘDKARZOM NIC DO TEGO ! TO PRZECIEŻ WĘDKARZE NAD WODĄ SĄ TYLKO GOŚĆMI A NAWET INTRUZAMI BRUTALNIE INGERUJĄCYMI W WODNY ŚWIAT - NIGDY ODWROTNIE . UWAŻAM ŻE ZAWCZASU NALEŻY ZAKOŃCZYĆ TĄ DYSKUSJĘ GDYŻ Z GÓRY WIADOMY JEST CEL TAKICH PUBLIKACJI  I ZNANE SĄ INTENCJE AUTORÓW POPEŁNIAJĄCYCH WĄTKI TYPU "BOBRY " , WYDRY " , CZY WYDRA WYGRA , WYDRA NA STAWIE (  NAWIASEM MÓWIĄC " LEJĘ  "NA TE  SZTUCZNE JAŁOWE KAŁUŻE WAŻNIEJSZA JEST PRZYRODA W TYM  TAKŻE OCHRONA NADWODNEJ FAUNY  ) .

"Lej" kolego na co chcesz, ja również jestem za istnieniem wszelkich form życia, ale są tego plusy i minusy, a od kolegi @balcera00 się uprzejmie odstosunkuj. Wyraził swoją opinię z lekką nutką żartu i powinieneś to zauważyć i wziąć pod uwagę.

(2010/11/03 17:13)

u?ytkownik28954

oczywiście że żartowałem :) nie wolno pożartowac ? o mmmamo żal.pl (2010/11/03 17:30)

bosman9090

MarsB ale po co od razu bulwers? założyłem tego posta po to aby podyskutować o tych zwierzakach jeśli nie chcesz spokojnie bez nerwów i normalnie po pisać z innymi wędkarzami o zwierzętach nad wodą to nie musisz nawet wchodzić na tego posta założonego przeze mniea jak jesteś ciekawy po co go założyłem to chciałem wiedzieć gdzie jeszcze spotyka się tę zwierzęta w Polsce bo wyobraź sobie u nas te zwierzęta to rzadkość i proszę Cię bez kłótni i wyzwisk..a balcer00 żartował więc też z niego zejdź bo każdy może tu żartować lub być poważnym
z góry dziękuję za odwiedzenie mojego posta :P:)
pozdrawiam  (2010/11/03 20:39)