Błystki Caperlan

/ 6 odpowiedzi
Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat błystek firmy Caperlan ? Kupiłem takie w sklepie Decatlon po dobrej cenie :) wyglądają na dobre :)
Sieciech


Kupiłem kiedyś zestaw pięciu obrotówek w decathlonie, marki geologic. kosztowały jakoś 22-25 zł za 5 sztuk i uważam, że były niezłe! Ładnie pracowały nawet przy wolnym ściąganiu i złowiłem na nich sporo okoni i kleni. (2012/04/20 09:32)

boarhunter


Ty boczny trok to osobiście jesteś jakis inny ... ktoryś temat juz czytam z Twoim durnym wpisem ... daja cos za ilosc postów ?Bo jesli tak to moze tez popisze jakies bzdury   (2012/06/18 23:03)

klu222


Kupiłem kilka, bardzo dobre, małe złote i srebrne zerówki podobne do mepsów Aglia z chwostami czerwonymi i białymi, były w przecenie w zeszłym roku po niecałe 3 zł za 2 szt złowiłem na nie sporo okoni, a na Caperlany 3 srebrne z dużym czerwonym pomponem tylko w zeszłą sobotę złowiłem na nie 6 szczupaków i 2 okonie, bardzo polecam, ponieważ póżniej urwałem to dzisiaj kupiłem 2 szt kpl - 24zł, w zimę były też przecenione, kupiłem 2 szt za 12 zł, kupiłem też dzisiaj 2 obrotówki 6, wypróbuję w sobotę. Te   duże z chwostem są lekkie,są dobre na zarośnięte łowiska, można je powoli prowadzić nad zielskiem (2012/06/18 23:41)

klu222


zapomniałem też dodać,że w zeszłym roku kupiłem też obrotówki Caprelana 2 srebrne rybia łuska z czerwonym oczkiem, też kilka szczupaków i okoni na nie wyjąłem, praca obrotówek bez zarzutu (2012/06/18 23:46)

rentgen


Mam kilka w swoim arsenale. Nie są złe. (2012/09/22 22:39)