Zaloguj się do konta

Błystki podlodowe na okonia

utworzono: 2010/02/03 20:01

[2010-02-03 20:01]

glizdziarz

Co błystki podlodowe naokonia? Jakie wybrać? Jak zrobić czy co innego? [2010-02-05 20:13]

chodzi jak wybrać [2010-02-05 22:01]

DARO2165

kolego łap na ochotkę!!!
[2010-02-05 23:00]

JAN2



[2010-02-06 07:51]

gusto

 zależy gdzie bendzie kolega wendkowal (rzeka,jezioro)potrzeba kilku rozmiarów,i innym ciężarze(głębokośc łowiska) kolory-srebro,zloto,mosiadz,miedz i ich polączenia,mogo byc uzbrojone w kotwiczke,pojedynczy hak,dwa wtopione w blystkie.Ja mam wszystko,i to co inne i dziwaczne.POWODZENIA.
[2010-02-06 15:53]

Norbert Stolarczyk

Młodzi koledzy! Pozostawiam ten wątek jako kolejny przykład waszej chorej pisowni, proponuje zajrzeć do słownika i odejść choć na trochę od komunikatorów internetowych oraz odpuścić sobie pisanie SmS-ów a w zamian za to zajrzeć do słownika. Przecież wasze teksty jak się czyta to zbiera na mdłości! Dla przykładu post powyżej: "...gdzie bendzie kolega wendkowal..." "...kolory-srebro,zloto,mosiadz,miedz i ich polączenia,mogo byc..." A to jest najlepsze: "...wtopione w blystkie..." Mam nadziej e że redakcja przyjmie projekt zmian na forum i za taką pisownię nałoży punkty karne. Wstyd! Co wy robicie w szkole? [2010-02-10 11:07]

gusto

Drogi kolego chciałem przypomnieć ze znajdujemy się na portalu wędkarskim a nie humanistycznym, a że błędy popełniam to wiem.Skupmy się na poradach, treści wędkarskich a nie błędach ortograficznych
[2010-02-10 18:57]

Mateo19517

Kolega ma racje jak kolega tak lubi poprawiać błędy innych kolegów to niech założy sobie konto na jakimś portalu humanistycznym ten portal jest stworzony do podawania porad itp anie poprawiania błędów innych ;]
[2010-03-08 08:11]

Nieładnie odpisaliście gusto i mateo za słuszną uwagę. Pisanie poprawnie w ojczystym języku jest obowiązkiem każdego obywatela tego kraju. Wręcz sprawą honoru ! Coś poradzę wam. Zainstalujcie przeglądarkę Mozilla ( FireFox ). W niej wyświetlane są błędnie napisane wyrazy. Wtedy będzie szansa, że doczekacie się rad doświadczonych wędkarzy. Na każde pytanie.
[2010-03-08 08:30]

Sama przeglądarka błędów nie poprawia, tylko je podkreśla a poprawić trzeba samemu. Kłopot z tym, żeby chciało się komuś te błędy poprawić. Nie tylko Mozilla, także Opera ma słownik i podkreśla wyrazy napisane z błędem. [2010-03-08 09:15]

O tym właśnie piszę. Trzeba chcieć młodzi koledzy. W każdej dziedzinie życia. Nic nie przychodzi łatwo. Czy to ortografia, tabliczka mnożenia, czy wiedza o łowieniu ryb. Ale nie można iść przez życie na skróty. Pamiętajcie, że wasze dzieci będą was naśladować. Więc uczmy je prawidłowości życiowych. Od ortografii zacznijmy. I sami się jej nauczmy...
[2010-03-08 10:08]

andreaso

Witam .Mirkli ,trzymaj tych młodych w rydzach.Toż to szok kto na tym portalu jest zalogowany .Widzę ze portal przytulił większość analfabetów ,co to nawet nie dadzą sobie zwrócić uwagę na ich kaleczenie języka polskiego.Polskę czeka klęska z taką oto młodzierza jaka to tu przebywa na tym portalu i nie tylko.Jesteśmy w bagnie ,a wpadniemy w gówno.Mirkli lej ich po łapach za tą pisownię ,ja cię zawsze poprę za to.
[2010-03-08 19:06]

andreaso

Witam .Mirkli ,trzymaj tych młodych w rydzach.Toż to szok kto na tym portalu jest zalogowany .Widzę ze portal przytulił większość analfabetów ,co to nawet nie dadzą sobie zwrócić uwagę na ich kaleczenie języka polskiego.Polskę czeka klęska z taką oto młodzieża jaka to tu przebywa na tym portalu i nie tylko.Jesteśmy w bagnie ,a wpadniemy w gówno.Mirkli lej ich po łapach za tą pisownię ,ja cię zawsze poprę za to.


[2010-03-08 19:08]

andreaso

Gusto jak się pisze młodierzą ,czy młodzieżą.
[2010-03-08 19:10]

Chrupek

Humaniści!!!! a gdzie kultura ? ktoś zadał pytanie a wy zrobliście z tematu swoją ( nie powiem pyskówkę) tylko pisownie ortograficzną zmieniając całkowicie temat !!!! [2010-03-08 20:08]