Błystka obrotowa z silikonową rybką

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich mam pytanie chce kupić błystkę obrotową z silikonową rybką, nadała by się na szczupaka waga 10g.Podziękowal i połamania kija.
obcy91


Tak tylko napiszę bo może wiesz, ale mimo wszystko... jest okres ochronny na szczupaka do maja. (2011/03/11 20:57)

Artur z Ketrzyna


Na szczupaka?
Tak, i nie tylko z twisterem czy piperem lub jakąś inną gumową rybą. Ale tez z chwostem. Szczupak często atakuje przepływające przynęty sprowokowany ich pracą. Nie dokońca przynęta jest łowna, ważne gdzie ją zarzucisz i jak poprowadzisz. Raz sprawdzi się przynęta o agresywnej pracy, innym razem o bardzo delikatnej. Ważne też jest by do odpowiedniej pory dnia lub rodzaju wody dobrać też barwę przynęty. (2011/03/11 21:37)

bolek bolecki


w tamtym roku wyjołem dwie sztuki po 60 cm na taką rybke na Pilicy mi się sprawdzała niestety została w zaczepie (2011/03/12 09:51)

Matys24


Jasne, co do szczupaka  to trzeba sporo eksperymentować dlatego nie stawiaj tylko na jedną przynętę. Życze sporego zębacza le dopiero w maju!!!! (2011/03/12 10:18)

zander43


Na pewno się sprawdzi bo szczupak lubi właśnie tą kombinacje z obrotówką i gumą i na pewno połowisz ładne okonie.
Połamania. (2011/03/12 10:22)