Zaloguj się do konta

Bloger IV kwartału i roku 2015

utworzono: 2016/01/22 16:46

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

halski021

Niedługo styczeń 2016 minie , a o wyborach blogera IV kwartału 2015 i blogera roku 2015 ani widu ani słychu . Może ktoś wyjaśnić , co jest grane?
[2016-01-22 16:46]

grisza-78

A ten konkurs cały czas istnieje? [2016-01-23 20:26]

Jakub Woś

W zeszłym roku przez trzy kwartały istniał. Redakcja pewnie wkrótce się połapie i ogłosi wybory.
[2016-01-23 20:47]

Zagorzaly

Chyba trochę zaniedbali ten konkurs :( [2016-01-24 21:46]

Artur z Ketrzyna

Chyba trochę zaniedbali ten konkurs :(

Ja bym powiedział portal.
[2016-01-25 20:26]

Jakub Woś

Niedługo styczeń 2016 minie , a o wyborach blogera IV kwartału 2015 i blogera roku 2015 ani widu ani słychu . Może ktoś wyjaśnić , co jest grane?

No i wystartował konkurs na bloggera IV kwartału
[2016-02-06 13:21]

rysiek38

Konkurs wystartowal a za to tabelka z punktami za łapki zniknęła :-) [2016-02-09 17:13]

Dos equis xx

Ależ wspaniały pasjonujący finisz. w6i6e6 wytoczył najcięższe działo. Narzekanie na PZW, jak nie tym to niczym przychylności nie zyska. Nie odstaje Jakub Woś ten lawiruje między religiami no kill i kill&grill próbując tam zyskać głosy. karwos33 nie daje za wygraną. Poruszył trzeci równie kontrowersyjny temat, temat testerów na wedkuje. Jednego mi tylko brakuje... Wpisu Artura z Kętrzyna o wyższości teleskopów nad składowymi.
[2016-02-12 19:51]

Artur z Ketrzyna

Dos, nasz poczciwy krytyk.;-)
Jedna reguła w wędkarstwie jest najważniejsza. Ilu wędkarzy tyle zdań.
Pominąłeś inną moją cechę. Lubię poprawiać fabrykę.
A taki wpis ostatni zamieściłem na sowim blogu.

Domowym sposobem, bez wyszukanych materiałów :-)
[2016-02-12 21:36]

Artur z Ketrzyna

Czy laureatem może zostać nie etyczny wedkarz? [2016-03-21 08:25]

El Mariachi

Pewnie, że może nieetyczny- szczególnie jak wali w małą siatę rybki objęte limitem wagowym ponad dopuszczalne 5 kg. - i nie ma tu nic do rzeczy tłumaczenie, że rybki zostały wypuszczone ;)
Ps. Sędzia klasy podstawowej ;)
http://www.wedkuje.pl/na-rybach/5775 [2016-03-21 09:28]

luxxxis

Bez jaj....co to na boga jest??? ku...a ale rzeż niewiniątek.....Co do siaty to w łeb,wymiar sprawą najmniejszej wagi.....Długo już czegoś tak chamskiego tu nie widziałem,oj długo....Połów na zasadzie---dziś biorą to wykorzystam za wszystkie czasy,przecież musi się zwrócić.....A potem w łocet,w zamrażara,sąsiadowi z reklamówę,a jak....toć ja je łofcaaaaa.ETYKA,RAPR,ZDROWY ROZSĄDEK-te ważne kwestie jak widać autorowi tej cudnej masakry są ZUPEŁNIE obce...Sędzia powiadasz? by się przydał,ta siata to dowód ludzkiej głupoty,pazerności i chamstwa w szerokim pojęciu tego słowa,łamie wszelkie idee,regulamin..... TO CHORE. Takim ludziom powinno się z marszu serwować mix-noga ,dupa,brama z wszelkich organizacji związkowych,są zarazą tego sportu. [2016-03-21 10:19]

Jędrula

Panie sędzio ! Aleś Pan znowu dał do pieca :) [2016-03-21 10:35]

luxxxis

Panie sędzio ! Aleś Pan znowu dał do pieca :)
Jaki sędzio? łon na poważnie sędziuje???? a w czym? w rzucie widłami chyba.... bez jaj,to niemożliwe,poczułbym się obrażony gdyby ktoś taki śmiał mnie ocenić.Panowie z jego stron--apel,macie jaja i rozum? to kopa zapalcie takiej osobistości,wstyd przynosi wedkarstwu.
Sędzia...............dobre...........betonowa półkula.
  [2016-03-21 13:01]

Artur z Ketrzyna

w woli sprostowania wszystkie te ryby były wypuszczone. Tak, złowiłem sporo ponad limit wagowy, a jest to efekt jednej z krótkich ok 3-4 godz zasiadek podczas których testowałem zanety Robinsona. Kurcze jeszcze na bazarowego 7 m bata
Jak coś to poszukaj są foty gdzie i 15 kg rybki padło :-)

"Jaki sędzio? łon na poważnie sędziuje???"

Mam licencję sędziego podstawowego. A żebyś panie Luxxxis mógł w to uwieżyć, zapodam foto ;-)
Ps. Obecnie nic nie robię w PZW, dałem sobie na spokój. Jedynie dokończe pewne sprawy które się jakoś zawieruszają (są zamiatane pod dywan przez działaczy).
Mam jeszcze inne swoje glejty zapodać? [2016-03-21 14:42]

Artur z Ketrzyna

Szanowny testerze, już raz prosiłem nie obrażaj mojej osoby. Jak na razie nie pomawiam ciebie.
 Napomknąłem tu o laureacie na blogera kwartału i roku, nie myśląc wcale o tobie. Ty przecież nie spełniasz warunków regulaminu konkursu. :-)

A to dotyczy Testerów sprzętu wędkarskiego, mających się za lepszych od nas, takich etycznych i wogóle. Aż by kto pomyślał wzór do naśladowania, itd.
A w rzeczywistości takie nie etyczne zachowanie:

https://web.facebook.com/testwedkarski/posts/978327898917872?__mref=message_bubble


Celowe się nastawianie na ryby pod ochroną. Kpienie z regulaminu łowiska i prawa regulującego amatorski połów ryb. Kpienie z gospodarzy łowiska.
Egoizm i obłuda, nic dodać nic ująć.

Mówią o sprzętach za ponad 1000 zł ile to ich na-testowali się, a następny wpis pokazuje że dopiero teraz takie cudko mógł mieć okazje testować.
Kurcze jak to pozory mylą.
Wstyd panowie. [2016-03-21 15:13]

Jędrula

Artek , jakby Ci strażnicy zważyli tą siatę ze śledziami , to dostałbyś działkę aż miło . I o co chodzi z tym testerem ? Kto to jest i po kiego czorta tu o tym wspominasz ? [2016-03-21 15:21]

Artur z Ketrzyna

Artek , jakby Ci strażnicy zważyli tą siatę ze śledziami , to dostałbyś działkę aż miło . I o co chodzi z tym testerem ? Kto to jest i po kiego czorta tu o tym wspominasz ?

Możliwe ze bym dostał mandat, jak wżucałem rybki do siatki nie ważyłem, a na koniec przed wypuszczeniem ich wsztkich.
Ciekaw jestem ilu waży połów w trakcie wedkowania.
Po drugie są łowiska PZW gdzie leszcz ma zniesiony limit :-)
W okręgu wnislowałem by odłowiono ten nadmiar i po zbadaniu, przeżucono do innych zbiorników gdzie jego jest nie wiele.

Kto to? zajżyj w link.
Po drugie, ciekawi mnie co innego Czy regulamin wedkuje.pl jest po to by łamać?
Bo jak widać blogerem kwartału została taka osoba co nagminnie jego łamie :-)
A może jest to tak jak z tym wpisem na FB? [2016-03-21 15:43]

kaban

Jamogę tylko naklikać, że nic nie ważę a tylko czasami mierzę długość... . Zniesienie limitu tak czy owak nie zwalnia z odpowiednim przechowywaniem złowionych ryb o ile mamy zamiar je wypuścić w dobrej kondycji. Ja też sędziuję zawody i mam na to papiery i wiem jaka powinna być średnica i długość siatki do przetrzymania ryb przed wypuszczeniem ich w dobrej kondycji.  [2016-03-21 16:13]

Artur z Ketrzyna

Jamogę tylko naklikać, że nic nie ważę a tylko czasami mierzę długość... . Zniesienie limitu tak czy owak nie zwalnia z odpowiednim przechowywaniem złowionych ryb o ile mamy zamiar je wypuścić w dobrej kondycji. Ja też sędziuję zawody i mam na to papiery i wiem jaka powinna być średnica i długość siatki do przetrzymania ryb przed wypuszczeniem ich w dobrej kondycji. 

Mówisz o zawodach. I się zgadza tam są określone wymiary siatek do przechowywania ryb.
Tu było to na łowisku przy amatorskim połowie ryb i tylko dla potrzeb testu zanęty. Tu nie mamy wymogu takich molochów ciągać, tak więc zgodna z regulaminem.

Jak wskazałem, tego nie praktykuję na codzień, bo po co? Wszytkie niechciane rybki wracają do wody, a do siatki te które zamieżam zabrać w celach konsumcyjnych. Ale i zdaża się tak że jednak postanowię i je wypuścić, bo jakoś szkoda mi ich i odeszła chęć skrobania, smażenia itd.
  [2016-03-21 16:38]

luxxxis

Szanowny testerze, już raz prosiłem nie obrażaj mojej osoby. Jak na razie nie pomawiam ciebie.
 Napomknąłem tu o laureacie na blogera kwartału i roku, nie myśląc wcale o tobie. Ty przecież nie spełniasz warunków regulaminu konkursu. :-)

A to dotyczy Testerów sprzętu wędkarskiego, mających się za lepszych od nas, takich etycznych i wogóle. Aż by kto pomyślał wzór do naśladowania, itd.
A w rzeczywistości takie nie etyczne zachowanie:

https://web.facebook.com/testwedkarski/posts/978327898917872?__mref=message_bubble


Celowe się nastawianie na ryby pod ochroną. Kpienie z regulaminu łowiska i prawa regulującego amatorski połów ryb. Kpienie z gospodarzy łowiska.
Egoizm i obłuda, nic dodać nic ująć.

Mówią o sprzętach za ponad 1000 zł ile to ich na-testowali się, a następny wpis pokazuje że dopiero teraz takie cudko mógł mieć okazje testować.
Kurcze jak to pozory mylą.
Wstyd panowie.

I kto to mówi? ręce opadają,ty zaś nic nie rozumiesz człowieku....naciąłeś drobiazgu i z miną rambo 3 palisz gupa aż gumą śmierdzi dodając że taki kocur i jeszcze na sprzęcik z bazaru----trzymasz w siacie ryby,męczysz je,za to już kop w jaja się należy.Pomijam przetrzymywanie niemiarowych w celu zaspokojenia własnego wypaczonego EGO...wklejka z tym paszportem polsatu tylko dowodzi iż bladego pojęcia zaś nie masz o co tu halo,nie widzisz problemu a to świadczy o błędnym postrzeganiu rzeczywistości.Wklejając tę legytymacyję dajesz dowód żeś człek niegodny tego dokumentu bo etykę,rozsądek i poszanowanie żywego stworzenia masz gdzieś,ba....nawet sprawy z tego sobie nie zdajesz,i jeszcze z miną mentora śmiesz pouczać innych i kpić ---link---- gdzie sam dokładnie czynisz tak samo....To chore i absurdalne gdyż oni z tego linku mieli tylko przyłowy ty zaś CELOWO złamałeś RAPR i parę innych przepisów z zakresu postępowania z żywymi stworzeniami.To że wróciły do wody,ten fakt o kant dupy potłuc sędzio dreed,w ten sposób tłumaczy się każdy utłuk złapany z pełną siatą drobiazgu---panie ,toć ja je puszcza....
a-połów niemiarów
b-przetrzymywanie ryb w stanie żywym w zbyt małej siatce
c-ryby niemiarowe należy NATYCHMIAST wypuścić
d-dręczenie zwierząt,celowe--TOZ powinno ci takiego kopa zasadzić że ketrzyn z lotu ptaka powinieneś zobaczyć
Pamietam sprawę karną grupy płetwonurków co w sylwestra postanowili popływać w przeręblu,złowili esoxa i jeden z nich flaszkę z szampanem do ryja mu przystawił--dostali po dupie,a tutaj nasz "miszcz",sędzia dreed,ugniata radośnie 100maluszków,macha legitką i robiąc minę RexaHunta łopowiada jaki łon macho....Na dodatek sędziowskim paluchem macha w kierunku NIEETYCZNYCH choć sam niegodzien torby nawet za nimi nosić...
No krew mnie zara zaleje.....Murzyn śmieje się z białych że są czarnuchami,paradoks....
  [2016-03-21 20:06]

luxxxis

Cyt-Mam licencję sędziego podstawowego. A żebyś panie Luxxxis mógł w to uwieżyć, zapodam foto ;-)

Ty,o czym to świadczy? żeś niegodny...Dodatkowo za parę zł mogę taką dla swojego psa nawet wyrobić bez wychodzenia z domu,sms-em nawet...a ty próbujesz co? no właśnie? chcesz poświrować? zaś ci nie poszło z tym babolem...Fajne koła tam są u was:) sami KOMPETENTNI jak widzę,perełki wybrane spośród milionów,prototypy....
Dramat,tylko to słowo mi tu pasuje---teraz ładnie,grzecznie nasmaruj pościka do redakcji że lux cię znowu łobraża,a ty ino 100płotków żeś do św.piotra wysłał spod żłobka....kidkiller,łofca że hej.... [2016-03-21 20:13]

Artur z Ketrzyna

udowodnij swoje domysły człowieku. Zadne nie wymiarowe, bo te wracają zawsze do wody.
Łgasz i przekręcasz, a niewygodne komentarze licznych użytkowników usówasz. I ty chesz być wiarygodny?

---link---- gdzie sam dokładnie czynisz tak samo....To chore i absurdalne gdyż oni z tego linku mieli tylko przyłowy ty zaś CELOWO złamałeś RAPR i parę innych przepisów z zakresu postępowania z żywymi stworzeniami.
Tu też prubujesz innym wode z muzgu zrobić ze niby nie mam racji.
https://web.facebook.com/testwedkarski/posts/978327898917872?__mref=message_bubble

"Z początku nastawialiśmy się na esoxy, jednak jak się okazało, te nie zdążyły się jeszcze wytrzeć. Po kilku sztukach odpuściliśmy im i skupiliśmy się na okoniach."
A regulamin łowiska wyraznie wskazuje:
"zachować następujące okresy i wymiary ochronne ryb:
– szczupak – od 1 stycznia do 30 kwietnia oraz wymiar do 50cm i powyżej 70 cm"
i jeszcze to stwierdzenie:
"....ależ oczywiście - dlatego nie łowimy ryb w czasie tarła a dopiero po nim i jak zaznaczyłem - tylko na komercji, wypuszczając wszystkie do wody. W kwestii regulaminów (wymyślanych przez ludzi nie mających pojęcia o tym, co dzieje się nad wodą) no niestety, jak widać, różnimy się w poglądach Emotikon wink Pozdrawiamy całym zespołem"

To jak to jest z przestzreganiem okresu ochronnego. Jak to jest z podejściem do regulaminu? Jak to jest z podejściem do samych gospodarzy łowiska?

Przestań mi tu wyjeżdżać z jakimiś przekreconymi wypowiedziami. Powiedz jak to wyglada jak taki niby etyczny wedkarz, taki wspaniały łowca, i uważający się za mądrzęjszego od wszytkich. Postępuje gożej niż nie jeden krytykowany przez niego wedkarz.

Przypominam że łowiska komercyjne w większości jak i ten przypadek to tylko prywatne przedsięwzięcia, oni jak inni użytkują rybacko wodę od RZGW, tak więc na niej obowiązuje też rozpożądzenie MRiRS. Czyli "zakazuje się łowienia ryb w okresie ochronnym"
Co innego sztuczne zbiorniki, takiego typu jak żwirownie itd.

Tak więc skończ swoje naciągane i fabrykowane wywody. Bo śmiać mi się chce
  [2016-03-21 20:40]

JKarp

Jakby chyba osoby inne ... [2016-03-21 20:51]

Jędrula

Na bank Janusz . Albo Artek ma rozdwojenie jaźni albo ktoś mu pisze te ''inne '' teksty ? Lux , się chłopie nie stresuj , nie bierz wszystkiego co Artur pisze do siebie, on wielu rzeczy nie przyswaja i dość opacznie rozumie otaczającą go rzeczywistość , albo raczej nie rozumie . Taki już z niego lowelas z ego większym niż Titanic . Pomimo wszystko , ja za gościem przepadam , chłop dostarczył mi tylu wesołych chwil , że dzięki niemu będę żył sto lat - w myśl tego iż śmiech przedłuża życie :) [2016-03-21 21:27]

JKarp

A cały czas nie dawało mi spokoju to ukierunkowanie na testera he he ;-)
JK [2016-03-21 21:29]