Zaloguj się do konta

Bloger IV kwartału i roku 2015

utworzono: 2016/01/22 16:46

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

JKarp

No, no Daniel cichcem u Robinsona dorabia ha ha ;-)
JK [2016-03-21 21:32]

Artur z Ketrzyna

Jakby chyba osoby inne ...

nic nie poradze luxxxis woje ego ptubuje wybujać. A jędrula jak zwykle blaznuje. [2016-03-21 21:41]

JKarp

Artur Ty nie widzisz, że to dwie różne osoby ?
JK [2016-03-21 21:44]

Jędrula

Jakby chyba osoby inne ...

nic nie poradze luxxxis woje ego ptubuje wybujać. A jędrula jak zwykle blaznuje.






Artur , jestem Twoim idolem... :)





 

  [2016-03-21 21:46]

TheBill

No, no Daniel cichcem u Robinsona dorabia ha ha ;-)
JK

Artur ma swój świat. Jednak nie spodziewałem sie po reszcie tutaj piszacych, że czytac ze zrozumieniem nie potrafią. Albo z góry zakładacie że Artur głupoty pisze i się nie wczytujecie. Przecież on nigdzie nie napisał że z tym nieetycznym testerem chodzi mu o luxxxisa. [2016-03-21 23:04]

Artur z Ketrzyna

Artur Ty nie widzisz, że to dwie różne osoby ?
JK

A gdzie ja wskazałem że to luxxis? Jakoś TheBill nie miał problemu tego zauważyć.
A że Luxxxis zwietrzył okazję do swoich kpin i itd, nic nie poradzę. On poprostu ma zbyt wybujałe ego, które troszkę będzie przytemperowane :-)

Wskazem link, i temat do dyskusji. Gdzie wytknąłem obłudę takich osób. Ich impertynencje, jak to tacy znawcy tematu, mają gdzieś okres ochronny ryb. Do tego nagrywają się z wiedzy gospodarzy łowiska (ustalonego regulaminu itd.) nie mając samemu racji. Ze bajdurzyli pisząc wcześniej że takie drogie (ponad 1000zł) sprzęty testowali itd. "Czytaliście już naszą recenzję nowego Diaflexa? Przyznamy, że tak drogiej wędki nie gościliśmy jeszcze na łamach portalu!" sami sobie zaprzeczają. [2016-03-22 06:56]

JKarp

Pytasz gdzie i ten TheBill pyta:
udowodnij swoje domysły człowieku. Zadne nie wymiarowe, bo te wracają zawsze do wody.
Łgasz i przekręcasz, a niewygodne komentarze licznych użytkowników usówasz. I ty chesz być wiarygodny?

---link---- gdzie sam dokładnie czynisz tak samo....To chore i absurdalne gdyż oni z tego linku mieli tylko przyłowy ty zaś CELOWO złamałeś RAPR i parę innych przepisów z zakresu postępowania z żywymi stworzeniami.
Tu też prubujesz innym wode z muzgu zrobić ze niby nie mam racji.
https://web.facebook.com/testwedkarski/posts/978327898917872?__mref=message_bubble

"Z początku nastawialiśmy się na esoxy, jednak jak się okazało, te nie zdążyły się jeszcze wytrzeć. Po kilku sztukach odpuściliśmy im i skupiliśmy się na okoniach."


Wystarczy teraz cofnąć się do postu Daniela z godziny (2016/03/21 20:13) żeby zobaczyć kto komu odpowiada. Jak ja teraz nie mówię do kogo piszę to też powiesz, że nie do Ciebie ?

Mówilłem tyle razy - jak odpowiadasz na posty czytaj i sprawdzaj co piszesz i do kogo.


JK [2016-03-22 08:44]

Artur z Ketrzyna


Janek co Ty cytujesz i o co ci teraz chodzi?
TheBill, się ciebie nie pytała a wskazał że ty chyba nie zajarzyłeś że link co podałem nie tyczy się Luxxisa, a Karwoasa33
Ja wiem że wiesz że link na FB tyczy się innej osoby niż Luxxis, bo sam tam dałeś komentarz (moje zostały usunięte, by się wybielić)

A luxxxis bije piane, i próbuje swoich sztuczek...., to mu odpowiadam.

dlatego cytuję ci The Bil:
"....Jednak nie spodziewałem sie po reszcie tutaj piszacych, że czytac ze zrozumieniem nie potrafią. Albo z góry zakładacie że Artur głupoty pisze i się nie wczytujecie. Przecież on nigdzie nie napisał że z tym nieetycznym testerem chodzi mu o luxxxisa.


The Bil, oni nie zakładają a chcą tak zrobić by tak wyglądało. [2016-03-22 14:42]

JKarp

A dość ciekawe, że Ty wiesz że TheBill nie PYTAŁA ???? Ba ja cały czas myślałem, że to ON czyli chłopczyk a nie ONA czyli dziewczynka ????
Czyżby znowu jakaś wsypa z jaźnią ?
Poza tym Jędrula też zauważył, że coś w tym Twoim poście było dziwnego.

Ja Artur cytowałem fragment Twojego postu - czyżbyś tego nie zauważył, że to Twój post ?
Ja nic nie zakładam Artur - po prostu nie wmawiaj nam że białe jest białe a czarne jest czarne. Tak redaguj swoje posty żeby nikt nie musiał się domyślać do kogo lub o kim w danym momencie mówisz. A dla jasności wklęję dwa posty - Daniela i Twój. I sam zobacz komu odpowiadasz w poście.
" luxxxis
 (2016/03/21 20:13)
+1
Cyt-Mam licencję sędziego podstawowego. A żebyś panie Luxxxis mógł w to uwieżyć, zapodam foto ;-)

Ty,o czym to świadczy? żeś niegodny...Dodatkowo za parę zł mogę taką dla swojego psa nawet wyrobić bez wychodzenia z domu,sms-em nawet...a ty próbujesz co? no właśnie? chcesz poświrować? zaś ci nie poszło z tym babolem...Fajne koła tam są u was:) sami KOMPETENTNI jak widzę,perełki wybrane spośród milionów,prototypy....
Dramat,tylko to słowo mi tu pasuje---teraz ładnie,grzecznie nasmaruj pościka do redakcji że lux cię znowu łobraża,a ty ino 100płotków żeś do św.piotra wysłał spod żłobka....kidkiller,łofca że hej...."

I Twój post pod tym postem:
"Artur z Ketrzyna
 (2016/03/21 20:40)
0
udowodnij swoje domysły człowieku. Zadne nie wymiarowe, bo te wracają zawsze do wody.
Łgasz i przekręcasz, a niewygodne komentarze licznych użytkowników usówasz. I ty chesz być wiarygodny?

---link---- gdzie sam dokładnie czynisz tak samo....To chore i absurdalne gdyż oni z tego linku mieli tylko przyłowy ty zaś CELOWO złamałeś RAPR i parę innych przepisów z zakresu postępowania z żywymi stworzeniami.
Tu też prubujesz innym wode z muzgu zrobić ze niby nie mam racji.
https://web.facebook.com/testwedkarski/posts/978327898917872?__mref=message_bubble


"Z początku nastawialiśmy się na esoxy, jednak jak się okazało, te nie zdążyły się jeszcze wytrzeć. Po kilku sztukach odpuściliśmy im i skupiliśmy się na okoniach."
A regulamin łowiska wyraznie wskazuje:
"zachować następujące okresy i wymiary ochronne ryb:
– szczupak – od 1 stycznia do 30 kwietnia oraz wymiar do 50cm i powyżej 70 cm"
i jeszcze to stwierdzenie:
"....ależ oczywiście - dlatego nie łowimy ryb w czasie tarła a dopiero po nim i jak zaznaczyłem - tylko na komercji, wypuszczając wszystkie do wody. W kwestii regulaminów (wymyślanych przez ludzi nie mających pojęcia o tym, co dzieje się nad wodą) no niestety, jak widać, różnimy się w poglądach Emotikon wink Pozdrawiamy całym zespołem"

To jak to jest z przestzreganiem okresu ochronnego. Jak to jest z podejściem do regulaminu? Jak to jest z podejściem do samych gospodarzy łowiska?

Przestań mi tu wyjeżdżać z jakimiś przekreconymi wypowiedziami. Powiedz jak to wyglada jak taki niby etyczny wedkarz, taki wspaniały łowca, i uważający się za mądrzęjszego od wszytkich. Postępuje gożej niż nie jeden krytykowany przez niego wedkarz.


Przypominam że łowiska komercyjne w większości jak i ten przypadek to tylko prywatne przedsięwzięcia, oni jak inni użytkują rybacko wodę od RZGW, tak więc na niej obowiązuje też rozpożądzenie MRiRS. Czyli "zakazuje się łowienia ryb w okresie ochronnym"
Co innego sztuczne zbiorniki, takiego typu jak żwirownie itd.

Tak więc skończ swoje naciągane i fabrykowane wywody. Bo śmiać mi się chce "

Dlatego napisałem Ci przedtem - patrz co i do kogo piszesz. Bo z postu jak dla mnie wynika, że piszesz do Daniela i tylko TheBill wiedziała, że nie he he ;-)
JK

  [2016-03-22 15:41]

luxxxis

Na bank Janusz . Albo Artek ma rozdwojenie jaźni albo ktoś mu pisze te ''inne '' teksty ? Lux , się chłopie nie stresuj , nie bierz wszystkiego co Artur pisze do siebie, on wielu rzeczy nie przyswaja i dość opacznie rozumie otaczającą go rzeczywistość , albo raczej nie rozumie . Taki już z niego lowelas z ego większym niż Titanic . Pomimo wszystko , ja za gościem przepadam , chłop dostarczył mi tylu wesołych chwil , że dzięki niemu będę żył sto lat - w myśl tego iż śmiech przedłuża życie :)

Racja Jędrek...wojna na rozum z kimś tak bezbronnym jest mało satysfakcjonująca,do niego i tak nic nigdy nie dotrze.Szkoda tylko że tutaj,na portalu stricte wedkarskim panuje ciche przyzwolenie na takie błazeńskie połowy,tak samo jak nad wodami,lepiej wzrok odwrócić i nie zrobić nic...a potem osiem wątków w stylu ---gdzie są ryby??? połów ponad limit kg,siata jak od jabłek,a za dużo ? panie toć ja puszcza...---ciche przyzwolenie.....
Za taką fotkę i durne tłumaczenia w każdym innym ościennym państwie już by leciał na pysk ze stowarzyszenia ściskając w ręku mandat za furę euro...a u nas? jak jest każdy widzi..... [2016-03-22 16:21]

luxxxis

JKarp-podziwiam twój spokój,cierpliwość i odwagę za kopanie się z koniem....szacunek......:) [2016-03-22 17:34]

Artur z Ketrzyna

Bezbronność to Luxxis sam pokazałeś. Brak argumentów i możliwości merytorycznego poparcia swego wpisu. Pokryłeś serią wyzwisk i kasowaniem nie wygodnych komentarzy.
Jędrula, to nasz potralowy błazen, on lubi drwić. Jest o tyle inteligentniejszy od cieie że jego kpiny są zabawne i nie irytuje się jak Ty.

Ja Artur cytowałem fragment Twojego postu - czyżbyś tego nie zauważył, że to Twój post ?

Janek jeśli The Bill (nie wiem czy to on czy ona.Bill to męskie imie chyba*) Umiał zrozumieć mój post i dobrze wiedział że nie piłem w nim ( w linku zFB) do luxixa, a że potem on do mnie oczywiście z innej beczki.
To co mam Ci innego powiedzieć.
Starając się nawiązując do tego co poddałem dyskusji, odpowiadałem Luxxisowi.


Luxxis, tak cie boli ten połów? Pokazać foty z większymi? Przecież wcześniej pisałeś że łowić nie umiem, że na tym się nie znam. To się zastanów czy umiem łowić czy nie. Bo jesli sam tak krzyczysz że łowię ponad limit to zaprzeczasz sam sobie bo jednok cos portafię :-)
Oj boli Ciebie że jednak są lepsi od ciebie, boli.
Za jedno ciebie pochwalę, nauczyłeś na wodzy trzymac wsój język :-) [2016-03-22 17:41]

Jędrula

Jędrula, to nasz potralowy błazen, on lubi drwić. Jest o tyle inteligentniejszy od cieie że jego kpiny są zabawne i nie irytuje się jak Ty.



Arturze Drogi , uwierz mi na słowo , że zaszczytny tytuł pierwszego błazna Wędkuje.pl , od dobrych kilku lat piastujesz tylko Ty . Wielu na tym portalu twierdzi , że corocznie powinien do Ciebie trafiać tytuł ''Błazna Roku ''. Redakcja w nagrodę , powinna fundować Ci kilkudniowy pobyt w Ciechocinku , w ośrodku rehabilitacji i leczenia nóg , bo na głowę już za późno . Arturze Drogi , pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na kolejne Twoje posty pełne humoru i miłości . Życzę sukcesów , zwycięstw i czego sobie tam zapragniesz . [2016-03-22 19:29]

Artur z Ketrzyna

Tak Jedrula ty umiesz rozbawiać :-) [2016-03-22 19:57]

luxxxis

Boli mnie twój przerost formy nad treścią,a Jędrek prawdę rzecze--jesteś portalowym błaznem,ot taką lokalną ciekawostką....I jeśli geniuszu tę siatę drobnicy nazywasz połowem to wyczerpują mi się argumenty .....Druga strona leci a ten dalej nie czai....:) Następnym razem gdy będą kręcić-W pogoni za rozumem 3-to bez castingu masz dwie pierwsze role,jedną na alternatywne ego a drugą na resztę kłaków...Nawet gadać mi się z toba nie chce....wolę wodę pograbić..... [2016-03-22 20:30]

Artur z Ketrzyna

Luxxxis, widzię u ciebie postępy, zaczynasz panować nad językiem. :-)
Ps.
Popatrz na swoje opinie na temat sprzetu, tam nie ma ani jednej rybki :-(. Czyżbyś nawet mikrusków nie złowił? Ale piszesz łowne, wyrzynałe z takimi okazami dają radę.
Pomyś se że ten niewielki połowik który tak w oczy ciebie kole, został złowiony przy użyciu raptem paruset gram zanęty. [2016-03-22 21:07]

zbynio 33

[2016-03-23 07:22]

pstrag222

parodia [2016-03-23 08:04]

zbynio 33

parodia

Ja tam bym nie brnął tylko przeprosił..... wybaczył i był szczęśliwy hahahhahaha;)
Arturo to jest as! Już taki się zedrze :). [2016-03-23 10:34]

halski021

Chyba się koledzy za bardzo podniecacie i koniecznie chcecie udowodnic swoje racje , a ci co się nie wypowiadają , tylko czytają , mają ubaw po pachy . Wg mnie , to Artur jest górą:)  1) Post jest o czym innym , a wy zeszliście z tematu  2) Jak widac na zdjęciu , większość ryb w siatce , to leszczyki i krąpie , a te gatunki nie mają limitow ilościowych( i to wam Artur wyjasnił) . Jego sprawa co z nimi zrobił , przepisów nie przekroczył . Jeżeli będziecie chcieli mnie wyzywać od mięsiarzy , to wyjaśniam , w roku 2015 i 2016 żadnej ryby nie zabralem z łowiska . Mimo to nie uważam się za NO KILa i nie mam za złe kolegom , którzy ryby zabierają , które złowili zgodnie z obowiązującymi przepisami .Śmieszą mnie wędkarze , którzy mają swoje widzimisię na temat wędkowania , a wszyscy co postepują inaczej  są BEEEEE . [2016-03-23 12:44]

JKarp

Chyba się koledzy za bardzo podniecacie i koniecznie chcecie udowodnic swoje racje , a ci co się nie wypowiadają , tylko czytają , mają ubaw po pachy . Wg mnie , to Artur jest górą:)  1) Post jest o czym innym , a wy zeszliście z tematu  2) Jak widac na zdjęciu , większość ryb w siatce , to leszczyki i krąpie , a te gatunki nie mają limitow ilościowych( i to wam Artur wyjasnił) . Jego sprawa co z nimi zrobił , przepisów nie przekroczył . Jeżeli będziecie chcieli mnie wyzywać od mięsiarzy , to wyjaśniam , w roku 2015 i 2016 żadnej ryby nie zabralem z łowiska . Mimo to nie uważam się za NO KILa i nie mam za złe kolegom , którzy ryby zabierają , które złowili zgodnie z obowiązującymi przepisami .Śmieszą mnie wędkarze , którzy mają swoje widzimisię na temat wędkowania , a wszyscy co postepują inaczej  są BEEEEE .

Ja tylko chcę zapytać o właściwie chodzi?

Tak na serio moim zdaniem powinny zostać zabronione i wycofane ze sprzedaży siatki na ryby o porażających rozmiarach 80x35 cm i podbieraki startujące w konkursie " Najmniejsza siatka na motyle ". W sumie to o to mam tylko pretensje - o ryby w małej siatce. Jak dołożyć do tego wysoką temperaturę mamy komplet :-(
Mnie śmieszą też tacy to ich inni śmieszą ;-)
JK
  [2016-03-23 13:19]

Artur z Ketrzyna


Ja tylko chcę zapytać o właściwie chodzi?

Tak na serio moim zdaniem powinny zostać zabronione i wycofane ze sprzedaży siatki na ryby o porażających rozmiarach 80x35 cm i podbieraki startujące w konkursie " Najmniejsza siatka na motyle ". W sumie to o to mam tylko pretensje - o ryby w małej siatce. Jak dołożyć do tego wysoką temperaturę mamy komplet :-(
Mnie śmieszą też tacy to ich inni śmieszą ;-)
JK
 

Janek ta siatka ma wymiar 1,6m na 60 cm Ma duże oczka i na zawodach nie pasi jak bioro małe ulkejeczki.
Na zdjęciu widzisz tylko jej część, i nie wiem jak okresliłeś rozmiar, ale błędnie. Tak samo jak błędnie nie jeden okresił długość szczupaka miał bodajże 76 cm i leżał przy wedcze gdzie dolnik miał 50 cm, a była jeszcze wysunięta druga część :-)

Na zawody mam przepisowe, aż 3 za kupione wraz z wędkami za piniądze od sponsora. Któremu jeszcze taz dziekuję za takie prezenty dla mojej rodziny. Dzięki Wiesław.

Ryby wszytkie wruciły do wody, ani jedna nie padła bo miały dość sporo luzu w tej siadce.
Wedkując nie jestem w stanie okreslić ile tam juz ich jest. Nie wyciągam siadki z wody co rusz by dodatkowo nie męczyć ryb.

Kto jest gorszy ten co złowi i trzyma ryby w siadce a potem je wypuści w dobrej kondycji? bo np.: zmienił zdanie.
Czy ten co świadomie nastawia się na ryby w ich okresie ochronnym? Przeszkadzając w tarle doprowadzasz do tego że ryba tarła nie odbywa, i ikra jest wchłonieta, lub rozproszona po całym dnie, zalega w mule nie zapłodniona i gnije. Inna zapłodniona ikra jest pokryta mułem który podnosi walcząca ryba. Ta ikra się dusi i gnije. Tak więc kto morduje?

Ja chodowałem rybki akwariowe i nawet nimi handlowałem, tak więc widziałem efekty przeszkadzania im w tarle jak i niepokojąc kotną samicę. [2016-03-23 18:26]