Blog-zapraszam na swojego bloga

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich Z wielkim zapałem przygotowywałem mojego bloga... Bardzo chciałbym wszystkich państwa zaprosić aby państwo odwiedzili go. Z góry bardzo dziękuję za odwiedziny i proszę o pozytywne oceny. Pozdrawiam Z poważaniem, Jakub
rysiek38


Witaj Kubo i zarazem wybacz.jestem z natury pacyfista ale czytajac twoje watki kroi mi sie dozywocie.moze napiszesz w koncu cos od siebie,podzielisz sie wlasnymi doswiadczeniami jak juz powielasz czyis text to przynajmniej zmien kolejnosc wyrazow w zdaniu i nie myl zdjec ale za jedno masz wielkiego plusa-dorsz slodkowodny to prawdziwa rodzynka (2008/12/31 03:13)

jakub1296


sorki mój błąd (2008/12/31 11:27)

rysiek38


fajnie by bylo poczytac teoje opinie i wlasne doswiadczenia i metody polowu-kazde ma jakas tajna bron na dany gatunek ale to musi byc cos od siebie a nie tylko przeczytane-pozdrawiam (2008/12/31 13:33)

tomustad


Drogi Jakubie odnoszę wrażenie, że wraz z kolegą ze Szkółki Wędkarskiej, urządziliście sobie zawody który zdobędzie więcej punktów na portalu w jeden dzień. Nic bym nie miał przeciwko, gdyby nie fakt zapożyczania tekstów z forum lub wpisów innych użytkowników, nie mówiąc już o zdjęciach. Mając tak małe doświadczenie w wędkarstwie radził bym więcej czytać, niż się rozpisywać!!!Czasami warto zastanowić się czy tekst ma być tylko po to bo jest, czy ma on mieć jakiś przekaz. W Twoim przypadku po prostu jest i niczego nie wnosi. Jeżeli uważasz, że to co napisałeś jest tylko na jeden dzień, to zapraszam Ciebie do lektury na Twojego bloga za parę lat. (2008/12/31 19:43)

ekoolo


Nie łam się stary.Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.Nie przejmuj się i rób swoje.Trzymam za Ciebie kciuki.Pozdrawiam (2009/01/01 11:09)

jakub1296


coś nowego tak jak mi poradziliście dziękuje za pomoc na początku myślałem że tu chodzi o jakieś informacje ale się myliłem ale teraz już wiem co mam pisać jeszcze raz dziękuję za pomoc Pozdrawiam z poważaniem Jakub (2009/01/03 20:36)

rysiek38


wtaj odwiedzilem twego bloga i milo mnie zasoczyles-oby tak dalej pozdrawiam (2009/01/03 22:18)