Zaloguj się do konta

Blog wędkarski - proszę o ocenę

utworzono: 2020/03/13 14:57
mateuszwos

Szanowni,
jeśli akurat siedzicie w domu i serfujecie po internecie zapraszam Was na Bloga gdzie publikuję artykuły na tematy wedkarskie. Głównie są to porady i relacje. Ostatnio pojawił się wpis dotyczący Jazi i kleni rzecznych. Zaczęcam do czytania i poddaję się ocenie. Proszę nie tylko o ocenę samego wpisu ale i całego bloga. Znoszę kostruktywną krytykę:) https://www.wedkarstwozpasja.com/2020/03/klenie-i-jazie-z-rzek-mateusz-stawia.html [2020-03-13 14:57]

mateuszwos

postaram się wrzucić adres w formie linku ale jeszcze nie umiem:)
[2020-03-13 15:05]

mateuszwos

Niestety linku nie da się wrzucić lub ja nie umiem. Trzeba kopiować adres i wklejać w przeglądarkę. [2020-03-13 16:12]

mateuszwos

kolejny wpis tym razem na temat Linów. Zapraszam i pozostawcie komentzrz jeśli dotrwaliście do końca:) https://www.wedkarstwozpasja.com/2020/04/liny-ze-starorzecza-przygotuj-owisko-z.html
[2020-04-20 22:02]

flowgrid1

Super blog, super artykuł o linie w sam raz na teraz! [2020-04-21 18:36]

mateuszwos

Dzięki flowgrid1
Liny już mocno żerują. W czwartek zastawiam się na nowo nęconej miejscówce. Wrzucę foto z połowów. [2020-04-21 23:36]

ogtw

Dobre [2020-04-22 09:59]

arasshater

Musisz tam na górze w okienku kliknąć "wstaw/edytuj odnośnik" i wpisać adres, a później "usuń odnośnik" żeby cały tekst nie był podświetlony jako link. Blog bardzo fajny, przestudiuję jak już się uporam z przeprowadzką, która czeka mnie pod koniec tygodnia. Póżniej będzie już tylko lepiej. [2020-04-22 14:18]

mateuszwos

Musisz tam na górze w okienku kliknąć "wstaw/edytuj odnośnik" i wpisać adres, a później "usuń odnośnik" żeby cały tekst nie był podświetlony jako link. Blog bardzo fajny, przestudiuję jak już się uporam z przeprowadzką, która czeka mnie pod koniec tygodnia. Póżniej będzie już tylko lepiej.

Hej, cieszy, że blog się podoba. Bedzie mi miło jak zostawisz komentarz pod artami które Ci przypadną do gustu. Kostruktywna krytyka też milewidziana:). Co zaś tyczy się wstawiania linka to mogę Cię prosić byś wkleił tutaj link tak jak piszesz? Bo mi coś nie wychodzi. [2020-04-22 16:05]

mateuszwos

ja umiem wstawić tylko takiego linka :) [2020-04-22 16:08]

mateuszwos


Do tego etapu doszedłem ale niestety link nie działa tak jak i u mnie. Jest jakiś problem tu na portalu z linkami. Trudno... [2020-04-22 21:26]

arasshater

Faktycznie, tak teraz patrzę i widzę że wyświetla się błąd, a sam link przeklejony działa. Musi być tu jakaś usterka, jak mówisz. [2020-04-23 13:46]

Julian

Byłem ,przeczytałem komentarz dodałem ( podpisałem się opubliowano - nieznany ) . Noooo . Panie kolego jeśli będziesz więcej Nas raczył takimi zdjęciami i opisami Masz we mnie stałego czytelnika .To jest to wędkarstwo które kocham najbardziej .
Pozdrowienia. [2020-04-23 21:51]

mateuszwos

Dzięki wielkie Julian,
Dzięki również za uwagę odnośnie problemu z komentarzem. To bardzo cenna uwaga.
PS. Tak jak obiecałem wyżej, byłem dziś na nowym, trudnym łowisku. 4 dni przygotowywania łowiska i nęcenia przyniosły oczekiwany efekt. Były piękne liny i są zdjęcia. Niebawem na blogu obszerniejszy materiał z oprawą foto a tu dla oka wczorajszy maluszek ze starorzecza. [2020-04-23 22:19]

mateuszwos

Postanowiłem drugi materiał o linach zrobić w formie nagrania. Już niebawem, myślę że przed majówką będzie dostępny na moim blogu. Już dziś zapraszam do ogladnięcia. Oczywiście poinformuję jak tylko materiał będzie zmontowany. Tymczasem zdjęcie ostetniego przyłowu z linowej zasiadki. [2020-04-27 16:31]

Julian

Miałem znowu problemy z ,,wejściem " na Twój blog. Ostatni taz taki ,,przyłów " dwa lata temu złapałem . Właśnie na takie ,,przyłowy " wybieram się na znajome starorzecze po majówce.
Podsumowując . Dajmi Panie Boże takie przyłowy .
Pozdrawiam
Julian [2020-04-27 21:20]

mateuszwos

https://www.wedkarstwozpasja.com/ [2020-04-27 21:22]

mateuszwos

musisz skopiować powyższy link i wkleić w przeglądarkę lub zaznaczyć go, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "otwórz odnośnik w nowej karcie". Niestety portal wedkuje.pl jest niedopracowany i nie wszystkie linki da się poprawnie wkleić. [2020-04-27 21:25]

pstrag222

Bardzo fajny pomysł blog powinno być coraz więcej. Liny nie są profesorami. Łowi się dość prosto małe do trzydziestu paru centów to głupie ryby można rzec. Lin powyżej 40 cm to już fajna ryba która jakoś tam nie pokazuje finzeji w braniu.. Cyk i siedzi. Jak to się mówi. Japoniec fajna sztuka ale wiem czy to są przy lowy w poszukiwaniu linów? [2020-04-28 18:03]

mateuszwos

Bardzo fajny pomysł blog powinno być coraz więcej. ÂLiny nie są profesorami. Łowi się dość prosto małe do trzydziestu paru centów to głupie ryby można rzec. Lin powyżej 40 cm to już fajna ryba która jakoś tam nie pokazuje finzeji w braniu.. Cyk i siedzi. Jak to się mówi. Japoniec fajna sztuka ale wiem czy to są przy lowy w poszukiwaniu linów?Â

Japoniec i lin mają tak podobne warunki bytowania i menu, że jeśli są w tym samym łowisku to raczej biorą na przemian. Lina trudno jest złowić z marszu ale jak się dobrze przygotuje miejscówkę to można trafić kilka okazów na jednej zasiadce. [2020-04-28 20:17]

pstrag222

Szczerze to gdzie wy lowicie ze macie problemy z linami z marszu? Może tam ryb nie ma 😁 tu u nas tego zatrzęsienie bierze na wszystko i są dni keidy masz dość. [2020-04-28 21:34]

pstrag222

Szuka w sztukę i nie ważne co na haku. [2020-04-28 21:37]

pstrag222

[2020-04-28 21:38]

mateuszwos

Szczerze to gdzie wy lowicie ze macie problemy z linami z marszu? Może tam ryb nie ma 😁 tu u nas tego zatrzęsienie bierze na wszystko i są dni keidy masz dość.Â
Raczej tam gdzie panuje naturalna równowaga w starorzeczach. Lin to jest jedna z najbardziej płodnych ryb więc jeśli nie będzie konkurencji w łowisku to może się stać to co dzieje się u Ciebie w okolicy. Tylko wtedy jest problem karłowacenia i liny są stosunkowo niewielkie, tak jak ten z fotografii.
[2020-04-29 14:55]

pstrag222

Masz rację płodny i długo rośnie. Ale dziadki sobie radzą z nimi. Wiadomo że są i klocki ale mniejsze szybciej podpywaja do przynęty no i oczywiście inne ryby nasze złotka i japonce. [2020-04-29 21:22]