Black Bull Tipmaster Spin ? - Opinie

/ 1 odpowiedzi
Witam wszystkich zapalonych wędkarzy !

Mam zamiar kupić spin Cormoran Black Bull Tipmaster dł. 2,70 m c.w 2-15 g. Jak dla mnie ten kij w sklepie wizualnie i technicznie prezentował się całkiem przyzwoicie jednak nie wiem jak sprawuje się nad wodą. Zamierzam łowić nim takie ryby jak okonie, jazie, klenie nie wielkimi przynętami. Moje łowisko to średniej wielkości rzeka Prosna w okolicach miasta Kalisz. Gdy by ktoś miał jakieś doświadczenia z tym kijem prosił bym o opinię.

P.S

Dodam tylko, że ta wędka w moim sklepie kosztuję ok. 200 zł. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jacoslaw


Trochę dziwi fakt, że na wejściu ma dwustopkową przelotkę no ale okej ;) W związku z tym, ze to jeszcze stary, prawdziwy model Cormorana to zaryzykowałbym i kupił to wędzisko. Co prawda nie wiem do jakich ryb się nada bo poza cw brak jakichkolwiek informacji na temat tego kija ale stary Cormoran to solidna marka. Wizualnie bardzo ładny. Wysokie przelotki tego sprzętu mogą pomóc w łowieniu okoni lekkimi przynętami :) Nie sugeruj się jednak moją opinią bo nie miałem tego wędziska w ręku zatem i opinia moja niezbyt pomocna. Pozdrawiam. (2013/03/11 19:11)