Zaloguj się do konta

Bitwa o karpia

utworzono: 2014/12/19 11:42
Zielan

Strasznie to wygląda.
https://www.youtube.com/watch?v=GZqXkx3r_5U&feature=youtu.be [2014-12-19 11:42]

[2014-12-19 11:55]

troc

Klienci Lidla nie tylko podczas zakupów karpia robią takie szopki, co najmniej połowa z nich to handlarze- aby tylko jak najwięcej zapakować do kosza. Niesmaczne, obrzydliwe- przypomina czasy Stanu Wojennego. Dlatego też omijam szerokim łukiem...
[2014-12-19 12:03]

ulspin

Ło ja ,po chińczyka taka kolejka,dobre . [2014-12-19 12:12]

Zielan

Tak też wyglądają glinianki po zarybieniu karpiem :) [2014-12-19 13:26]

zbynio 33

Polska rzeczywistość i niech ktoś mi powie, ze ludzie z głodu nie biora ryb z łowiska. Nie żebym się naśmiewał, bo w większości jak widzę to ludzie w starszym wieku, czyli emeryci. Znam zycie i wiem jak jest. Ludzie potrafią iść przez całe miasto, bo masło było złotówkę taniej..... Rogeros bardzo dobry film ....

[2014-12-19 13:41]

vmaxer

Dzicz! To nierealne, bo zysk się liczy ale gdybym był sprzedawcą i zobaczył taką dzicz to następnym razem po ogłoszeniu promocji bym nie wyłożył towaru. Wtedy by się bydło zdziwiło. Taki towar powinny wystawiać o nieokreślonych godzinach, ale co ja piszę? Jesteśmy w Polszy
[2014-12-19 20:28]

RuchPalikota2

Smutne-innych słów na to nie mam. [2014-12-19 21:39]

zbynio5o

Nie ma sie z czego śmiać. Dojdziecie do wieku emerytalnego to was nakręcą. [2014-12-19 21:48]

misiu86

nie wiem jak to skomentować... szok... po ile były te karpie? dopłacali?   [2014-12-20 02:44]

ryukon1975

Do czasu gdy mnie nie ma w tym tłumie wszystko jest w normie i pod całkowitą kontrolą. :) [2014-12-20 07:49]

zbynio 33

Do czasu gdy mnie nie ma w tym tłumie wszystko jest w normie i pod całkowitą kontrolą. :)


Krzysiek, bo to chodzi o to, że teraz taka moda na uwalnianie karpia i ludzie biją się kto pierwszy;).

[2014-12-20 10:22]

Bernard51

Nie ma sie z czego śmiać. Dojdziecie do wieku emerytalnego to was nakręcą.

Też to Zbyszku zauważyłem same starsze osoby czyli stary portfel, emeryci 860 zl emerytura.
I jak ktoś robi z tego jakieś hi hi to znaczy że jest oderwany od "rzeczywistości Polskiej"
Jestem już prawie 11 lat na emeryturze i widzę jakie są koszty utrzymania a jakie mamy wzrosty roczne emerytur, a całe szczęście że mam górniczą a co dopiero sprzątaczka z Spółdzielni.
[2014-12-20 11:37]

zbynio5o

Nie raz tak jest, że ten biedny emeryt dzieciom chce pomóc i kupić coś okazyjnie dla nich.Dlatego jak widze takie sceny, to  stają mi przed oczami ci wszyscy z Wiejskiej i noż mi sie otwiera w kabsie :) [2014-12-20 13:00]

Pimik

Filmik z bitwy o karpia pokazał mi na youtube gość u którego teraz pracuję we Frankfurcie. Gość jest hindusem. Nie ukrywam że wstyd mi było jak nie wiem, tym bardziej że cena w lidlu była taka sam jak  innych marketach.  Dla porównania powiem Wam koledzy że podobną bitwę o karpia widziałem w Szczodrym na stawie w parku kiedy zaraz po wpuszczeniu 1500kg karpia telefonicznie  skrzykiwali się miejscowi i rozpoczęła się wielka bitwa... Patrzyłem na to z żenadą. Patrzyli też na to pracownicy ośrodka zarybieniowego w Szczodrem którzy tą rybę wpuszczali i którzy sami podpowiadali do kogo jeszcze zadzwonić. Nei jestem złośliwy ale mam nadzieję ze tym 'wędkarzom"  ość tego karpia ugrzęzła w gardle.Co do Lidla, wstyd , ale też refleksja- co się z tymi ludźmi porobiło... Nie lepiej skromnie a godnie? [2014-12-20 13:20]

Nie raz tak jest, że ten biedny emeryt dzieciom chce pomóc i kupić coś okazyjnie dla nich.




Wierzysz w to???Nie tak dawno w tym samym sklepie była promocia na  "markowe torebki"(nie pamiętam jakiej firmy ale na yt jest pewnie filmik) Emerytki po kilka szt brały.ciekawe czy też aby pomóc dzieciom?????To samo niedawno z pończochami było ...sajgon normalnie.... Co do tego karpia... cena chyba ok 1 zł 100 gram=10 zł za kilofaktycznie całe 2,50 mniej wychodzi niż od handlarza na straganie ,nie no sory jeszcze łebek odpada,faktycznie trzeba kupić najlepiej zapas bo je sie przecież co dziennie po 5 kg.....
to jest właśnie mentalność ludzi starszej daty.promocja to trzeba nakupić .... nie ważne czy potrzeba .ważne że jest tanio.
wiesz sem jestem rencistą  ,wiem jakie są ceny ale na prawdę ku.... wstyd by mi było za parę złotych sie poniżać ,tym bardziej że święta są raz w roku ....no chyba że faktycznie ktoś samym karpiem sie żywi. [2014-12-20 15:55]

zbynio5o

Niestety wierze w to. Nie każdy emeryt czy rencista jest karpiarzem i może sobie go złowić.Większość z nich zjada go ten raz w roku kiedy jest tani.Pończochy i torebki ? O tym mi nic nie wiadomo i nie podejmuje tematu :) [2014-12-20 16:23]

zbynio 33

Witam. Przeważnie jest tak jak Zbynio pisze, że ktoś ma 1000 zł emerytury i musi opłacić się i wyżyć i jeszcze dzieciom pomaga. Pół biedy jak są dwie emeryturki......Jest też druga grupa ludzi, o których Jarek wspomniał. Tacy ludzie jadą nowym autem na wypasie po zapomoge i po konserwy na gminę.... Chamstwo i chytrość w czystej postaci...  [2014-12-20 16:58]

zurawinowy

Ludzie starsi są na filmie bo w porze otwarcia sklepu tylko oni mają na to czas. Młodsi wtedy siedzą w pracy
[2014-12-20 17:10]

SZUWARdragon2

Nie raz tak jest, że ten biedny emeryt dzieciom chce pomóc i kupić coś okazyjnie dla nich.




Wierzysz w to???Nie tak dawno w tym samym sklepie była promocia na  "markowe torebki"(nie pamiętam jakiej firmy ale na yt jest pewnie filmik) Emerytki po kilka szt brały.ciekawe czy też aby pomóc dzieciom?????To samo niedawno z pończochami było ...sajgon normalnie.... Co do tego karpia... cena chyba ok 1 zł 100 gram=10 zł za kilofaktycznie całe 2,50 mniej wychodzi niż od handlarza na straganie ,nie no sory jeszcze łebek odpada,faktycznie trzeba kupić najlepiej zapas bo je sie przecież co dziennie po 5 kg.....
to jest właśnie mentalność ludzi starszej daty.promocja to trzeba nakupić .... nie ważne czy potrzeba .ważne że jest tanio.
wiesz sem jestem rencistą  ,wiem jakie są ceny ale na prawdę ku.... wstyd by mi było za parę złotych sie poniżać ,tym bardziej że święta są raz w roku ....no chyba że faktycznie ktoś samym karpiem sie żywi.
Sprawdz sobie ile rety maja ! BO JA WIDZE ZE NIE WIECEJ JAK 500!!!!!!!!!

[2014-12-20 17:42]

SZUWARdragon2

Filmik z bitwy o karpia pokazał mi na youtube gość u którego teraz pracuję we Frankfurcie. Gość jest hindusem. Nie ukrywam że wstyd mi było jak nie wiem, tym bardziej że cena w lidlu była taka sam jak  innych marketach.  Dla porównania powiem Wam koledzy że podobną bitwę o karpia widziałem w Szczodrym na stawie w parku kiedy zaraz po wpuszczeniu 1500kg karpia telefonicznie  skrzykiwali się miejscowi i rozpoczęła się wielka bitwa... Patrzyłem na to z żenadą. Patrzyli też na to pracownicy ośrodka zarybieniowego w Szczodrem którzy tą rybę wpuszczali i którzy sami podpowiadali do kogo jeszcze zadzwonić. Nei jestem złośliwy ale mam nadzieję ze tym 'wędkarzom"  ość tego karpia ugrzęzła w gardle.Co do Lidla, wstyd , ale też refleksja- co się z tymi ludźmi porobiło... Nie lepiej skromnie a godnie?

Skromnie a godnie za 500????? [2014-12-20 17:43]

[2014-12-20 18:36]

troc

O żesz ty orzeszku....
[2014-12-20 18:54]

Na filmie widzicie akcję z Lidla w Sieradzu. Ja jestem z Sieradza. W tym mieście zostały wyrżnięte już niemal wszystkie ryby z rzeki Warty, więc nie ma co kłusować. Pospólstwo rzuciło się na Lidla, bo pojawiło się tanie mięso. Jak nie można już wybrać z rzeki za darmochę to pozostają promocje. Pozdrawiam wszystkich zasranych mięsiarzy z sieradzkiego włącznie z miejscowymi pzw. Oni powinni dzisiaj rozdawać mieszkańcom pieniądze na ryby świąteczne z własnych pensji  [2014-12-20 19:05]

Tam brakuje naszych, nie mieliby problemu w rok nasi by się rozprawili z tołpygą:)) [2014-12-20 19:07]

zbynio 33

Tam brakuje naszych, nie mieliby problemu w rok nasi by się rozprawili z tołpygą:))



Dobre:))) [2014-12-21 07:29]