bioaktywatory i dipy

/ 5 odpowiedzi
Witam czy ktoś z Was używa bioaktywatorów i dipów do zanęt. planuje łowić na feeder w tym roku i chcę trochę trochę pobawić . Czy ktoś z Was to stosuje i ile daje?. W przypadk węgorza chce moczyć filet w dipie
goryl25


na węgorza to bym w dipie nie moczył tylko jak możesz gdzieś dostać krew to bym w krwi moczył :) masz tutaj jakie zapachy na daną rybe używać :)

(2010/01/06 15:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

match


na karpia amura i karasia polecam dip firmy stil truskawkowy w maju w tamtym roku pokazal jaki jest skuteczny lowilem na splawik zaneta uniwersalna pare kropel tej truskawki do zanety a pinke moczylem w tej truskawce efekt 2 karpie powyzej 2 kg karas 1,5kg i amur 4,20kg (2010/01/06 15:32)

Przemek238


No tak ale ile dawać  tych bioaktywatorów. rozumiem ze atraktorem smarować daną przynętę np. robaka kukurydzę itp. kiedyś w filmie sposób na węgorza w WMH wkładali filet w suchy dip (2010/01/06 21:21)

goryl25


to musiałbyć to dip o smaku krwi suszonej :) a ile dawać to już trzeba sobie moim zdaniem wypracować , ale to jest tylko moje zdanie :) ale powinno pisać na opakowaniu ile dawać na 1 kg zanęty suchej :) (2010/01/06 21:29)

u?ytkownik13410


na karpia amura i karasia polecam dip firmy stil truskawkowy w maju w tamtym roku pokazal jaki jest skuteczny lowilem na splawik zaneta uniwersalna pare kropel tej truskawki do zanety a pinke moczylem w tej truskawce efekt 2 karpie powyzej 2 kg karas 1,5kg i amur 4,20kg

Taak, miałem okazję pobić swój rekord w tym sezonie gdyby nie to, że amur się zerwał tuż przy podbieraniu. Ale byłem na językach wszystkich nad stawem- bezcenne :D W ogóle amur chętnie przypływa do słodkich zapachów.

Jeśli chodzi o węgorza to może ten wątróbkowy dip wydałby się w miarę okej?

Stil ma jeszcze atraktor o smaku krwi- nie próbowałem ale do połowów gruntowych może być super. Zanęta, posiekane robaki i ten atraktor mogłoby okazać się dość dobrym wyborem.

Na opakowaniu zawsze jest napisane ile do czego dawkować. Przykładowo z tego co pamiętam atraktor gutkiewicza "kolendra" wystarczał na 5 kg zanęty.

Pzdr
(2010/01/06 21:37)