Zaloguj się do konta

Bielizna termoaktywna jaką polecacie

utworzono: 2011/12/19 11:51
JKarp

CześćPaweł daj spokój bo to na nic.A Chewbacca skoro mówisz, że to wszystko bełkot to powiedz nam tylko jak Ty kupowałeś sobie wędki, kołowrotki, żyłki itd. W jaki sposób udało Ci się to wszystko kupić skoro opinie handlowców, użytkowników i sprzedawców określasz jednym słowem : BEŁKOT. No chyba, że rozróżniasz dwa rodzaje bełkotu:- handlowców- i swój własny.Handlowcy to debile, którzy wciskają ciemniaczkom towar. Natomiast jak Ty coś powiesz, że jest ok znaczy tak jest?Wędki i cały Twój sprzęt a właściwie opinie o nim to nie bełkot. Tak mamy to rozumieć?JK [2011-12-20 14:29]

Grzegorz123

i po co się kłócicie o marki odzieży termoaktywnej. ja mam model 1956 , jak jest zimno to grzeje a jak jest zbyt ciepło to nie dość że chłodzi,to czasami doniesie chłodne piwo. niestet marki nie mogę zdradzić
[2011-12-20 15:22]

misiek123

Chewbacca chyba coś z tobą nie tak. Wszystkie w wątki z twoim udziałem kończą się awanturą! ! !  [2011-12-20 19:46]

Kocham_Eco_Logie

A ja tam już korzystam drugi sezon z ubrań termoaktywnych, które kupiłem w https://berens.pl/ . Tanie, wygodne i bardzo dobrej jakości. [2018-08-01 13:40]

Julian

Może za dużo już tu się panoszę ale dobrych rad nigdy za wiele . Od uuuuu lat jestem wędkarzem i motocyklistą ( na to na zdjęciu trzeba mieć kat A ) pod kanapę wchodzą teleskopy + podbierak ,reszta gratów do kufra. . Bieliznę kupisz w każdym sklepie ( sprawdzonym) motocyklowym ja 4 Biker , pamiętaj wybieraj tylko Sprawdzone ,Renomowane Marki . U mnie to 4F - może być ,,trochę" drogo ale bedziesz tego używał parę lat . Niestety za komfort jazdy i przebywania nad wodą w ,,skrajnych " warunkach się płaci ale lepiej zapłacić raz niż zmieniać badziew co sezon. Połamania kija i gumowych pachołków. [2018-08-02 08:24]

Alejandro

Polecam sprawdzić stronę https://termoaktywnie.pl/produkty/odziez-i-obuwie,2,44283 gdzie znaleźć można wiele ubrań termoaktywnych nadających się i na noc i w dzień.  [2018-10-23 13:26]

w-ptak

A ja od długich lat używam termoaktywną i jestem bardzo zadowolony. Używam jej podczas wędkowania, pracy w wędkarstwie np. z apatatem fotograficznym (nie raz i nie dwa trzeba nieźle się nagimnastykować i pot spływa po... plecach), a także w lesie podczas wycieczek przyrodniczych i zasiadek foto. Stąd moje doświadczenie; jeszcze kiedyś, kiedyś dużo chodziłem po górach i dobra membrana była nie do przecenienia (z przyczyn zdrowotnych musiałem porzucić góry).
Polecam, polecam, polecam - używajcie dobrej jakości membrany (buty, odzież wierzchnia) i termoaktywnej bielizny włącznie z majtkami i skarpetami.
Dodam, że niekiedy miałem styczność z kiepską bielizną (a miała być dobrą - jak zapewniał sprzedawca), od 8 lat używam Geoffa Andersona. Mamy również polskiego producenta dobrej jakości bielizny. Na rynku polskim, europejskim i amerykańskim nie brakuje dobrej odzieży.

Pozdrawiam, Waldek [2019-08-12 12:26]

aldente

ODLO i wszystko w temacie [2019-08-12 20:07]